Jēkabpils — labo pārmaiņu pilsēta!

Sporta aktualitātes

Pusstundas skrējiena un Pusstundas velobrauciena trešās kārtas rezultāti

Trešdienas, 16. oktobra pievakare atnāca silta un saulaina, kā reiz piemērota fiziskām aktivitātēm svaigā gaisā. Tāpat domāja 202 sportisti, kas bija ieradušies Jēkabpils Mežaparkā, lai piedalītos Pusstundas skrējiena un Pusstundas velobrauciena kopā ar “LiVelo” trešajā kārtā. No tiem 148 bija skrējēji – 75 sievietes un 73 vīrieši. Ātrākās savās vecuma grupās dāmu konkurencē bija Gundega Jurāne, Mārīte Vilcāne, Jūlija Vēvere, Ineta Jerofejeva, Līga Grāvele, Tatjana Popovska, Dagne Vargule, Līva Marija Barkauska, Elīza Paveļjeva, Alise Gabriela Miteniece, Evelīna Lāce, Nikola Liepiņa un Katrīna Daudzvārde. Kungu konkurencē vislabāk veicās Aigaram Puidam, Arvilam Bušmanim, Naurim Vaideram, Viesturam Celmāram, Jānim Jerofejevam, Kasparam Kravalim, Oskaram Strodam, Kristeram Mežinskim, Emīlam Lambam, Edijam Dobelim un Ralfam Bogdanovičam.  Ar velosipēdiem trasē devās 54 sportisti – 15 sievietes un 39 vīrieši. Dāmu konkurencē visātrākā bija Evita Bauska no Viesītes. Savās vecuma grupās pirmās vietas izcīnīja Marika Šicāne, Inese Šukeviča, Evita Bauska, Agate Šicāne, Kitija Elksne un Rūta Bērziņa.  No kungiem kārtējo reizi visātrāk atbrauca Ivars Romancevičs no velokluba “Selonia”. Savās vecuma grupās pirmās vietas izcīnīja Andris Krastiņš, Sergejs Mihaļevs, Roberts Mālnieks, Uģis Randohs, Artis Rubens, Ivars Romancevičs, Jānis Iesalnieks, Rinalds Druviņš, Mareks Jaudzems, Renārs Jaksons un Ervīns Fiļovs. Nākamā skrējiena un velobrauciena kārta Jēkabpils Mežaparkā gaidāma trešdien, 23. oktobrī. Velobraucēji startēs plkst. 18.00 un tā būs Pusstundas velobrauciena noslēdzošā kārta. Savukārt skrējienam ir divi starti dažādām vecuma grupām – plkst. 18.00 un plkst. 18.40 un gaidāmas vēl septiņas kārtas. Ar visiem sacensību rezultātiem var iepazīties Jēkabpils sporta centrā mājas lapā – http://jekabpilssc.lv/sacensibas/rezultati. Ja rezultātos ir ieviesusies kāda kļūda, lūdzu zvaniet pa tālr.: 26321112 vai rakstiet uz e-pastu: jekabpilssc@inbox.lv

Jēkabpils krosmintonisti pārstāv Latviju Eiropas nāciju kausa finālturnīrā
Jēkabpilieši Artūrs Dzirkalis un Artis Lauva pagājušās nedēļas nogalē Latvijas krosmintona izlases sastāvā piedalījās Eiropas nāciju kausa finālturnīrā, kas norisinājās Čehijas galvaspilsētā Prāgā. Turnīrā piedalījās sešas spēcīgākās Eiropas komandas. Vēl izlasi pārstāvēja Agate Kristiāna Spāre no Rīgas. 

Latvijas izlase tika ielozēta vienā apakšgrupā ar turnīra galvenajiem favorītiem – Vāciju un Čehiju, kuras vēlāk tikās finālā. Mūsu jaunie krosmintonisti (jaunākā izlase sacensībās – vidējais vecums 16 gadi), lai arī zaudēja visos apakšgrupas mačos, rādīja atzīstamu sniegumu pret pasaules vadošajiem sportistiem, gūdami vērtīgu pieredzi, kas noderēs turpmākajās sacensībās.

Mačā par 5. vietu Latvijas izlase ar 2:4 piekāpās Francijas izlasei (uzvaras izcīnīja A. Dzirkalis vienspēlē un A. Dzirkalis kopā ar A. Spāri jauktajā dubultspēlē).

Jau šīs nedēļas nogalē ar Brenguļu kausa izcīņu startēs Latvijas krosmintona līga.

Informācija: Uldis Dzirkalis (sporta klubs “4R”)

Madonas čempionātā apbalvoti vairāki Jēkabpils orientieristi

Veiksmīgi startējot 6. Jēkabpils atklātajā orientēšanās čempionātā, OSK “Sēlijas mežs” orientieristi jau nākošajā dienā devās uz Madonas novada atklāto orientēšanās čempionātu vidējā distancē, kas norisinājās svētdien, 13.oktobrī.  Iepriekšējā dienā patērētie spēki neliedza sportistiem arī Madonas novada Beļavas silā veiksmīgi startēt, izcīnot vairākas godalgotas vietas. Zelta kaluma medaļu savā vecuma grupā izcīnīja Krista Stūre, Kitija Elksne un Jurijs Narels, savukārt ar sudraba medaļu no sacīkstēm atgriezās Kristers Elksnis, Daniela Krasovska, Gundega Jurāne un Aivars Druvenieks. Neizpalika arī bronzas medaļas – ar tām savu medaļu kolekciju papildināja Rēzijas Kalniņa, Līga Lazdāne, Inga Ziediņa un Jānis Ziediņš. Sacīkstes noslēdzās ar OK “Arona” rīkoto sacīkšu kārtu kopvērtējuma uzvarētāju sveikšanu, kurā tika sumināti arī vairāki OSK “Sēlijas mežs” sportisti – pirmās vietas ieguvēji – Kitija Elksne, Jurijs Narels, Aivars Druvenieks un Jānis Ziediņs, savukārt uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Krista Stūre, Olita Znotiņa, Laura Nikola Pinne, Inga Ziediņa un Imants Meldrājs. Trešo vietu sacīkšu kopvērtējumā savā vecuma grupā ieguva Tabita Tīna Lūka.

Apsveicam sportistus ar veiksmīgajiem startiem!

Informācija un foto: OSK “Sēlijas mežs”

 

Aleksejevam 36 punkti uzvarā pār „Rīga/DSN”

Trešdien, 16. oktobrī Daugavas sporta namā Rīgā BK „Jēkabpils” aizvadīja savu trešo maču šajā „Ramirent” LBL2 sezonā. „Lūši” cīnījās pārliecinoši un pieveica „Rīga/DSN” komandu ar rezultātu 101:64. Spēlē ar 36 gūtiem punktiem un astoņām bumbām zem groziem izcēlās Jurijs Aleksejevs. Jēkabpilieši laukumā dominēja jau no pirmajām spēles sekundēm, un katrā ceturtdaļā „lūšu” pārsvars pieauga par aptuveni 10 punktiem. Jēkabpiliešu rezultātu ar danku un 100. punktu noslēdza Kaspars Cipruss, kurš kopumā 23 ar pusi spēles minūtēs iekrāja „double-double” – 18 punktus un 12 atlēkušās bumbas. Cīņas beigu rezultāts – 101:64 BK „Jēkabpils” labā.

To, ka šoreiz BK „Jēkabpils” bija no citas „svara kategorijas” apliecināja komandas treneris Agris Galvanovskis: „Šodien pretī bija jauna komanda, skolnieki. Tā viņiem bija laba pieredze. Paši kādreiz esam tādā situācijā bijuši, kad ar vecākiem pretiniekiem ir jāspēlē, un zinām, kā tas ir. Bet „Jēkabpils” komanda ir malači, bija labi noskaņojušies cīņai un izbaudīja spēli!”

Šī bija BK „Jēkabpils” trešā uzvara pēc kārtas.

„Ramirent” LBL2, 16. oktobris, Daugavas sporta nams

„Rīga/DSN” – BK „Jēkabpils” 64:101 (17:28, 19:28, 9:18, 19:27)

„Jēkabpils”: Aleksejevs 36 (8ab), Cipruss 18 (12ab), Sokolovs 11 (8rp), Vīņauds 10 (7rp), Koļesinskis 8, Surkulis 7 (7ab), Večens 6 (7rp), Ermansons 5, Leja, Šteinarts

Uz nākamo spēli savā mājas laukumā Jēkabpils sporta namā BK „Jēkabpils” savus līdzjutējus aicina nākampiektdien, 25. oktobrī plkst. 20.00. Pretī stāsies „BS Ogre” komanda.

Informāciju sagatavoja:

Lāsma Irša
Jēkabpils sporta centra
sabiedrisko attiecību speciāliste

“Jēkabpils rezidence” izsludina biznesa ideju projektu līdzfinansēšanas konkursu “SOLIS AUGŠUP”
31.Maijs, 2020
15229
Veikta Parka, Siguldas un Kokneses ielu posmu asfaltēšana
29.Maijs, 2020
15255
Uz bezkontakta orientēšanos aicina OSK “Sēlijas mežs”
29.Maijs, 2020
15253
Jēkabpils sporta centrs aicina uz talku Radžu ūdenskrātuves Brodu peldvietā
29.Maijs, 2020
15251
Iepazīstas ar Dolomīta un Zīlānu ielu būvdarbu gaitu
28.Maijs, 2020
15249
Jēkabpils pirmsskolas izglītības iestādēs saņem Food Union ziedoto pienu bērniem
27.Maijs, 2020
15247
No 1.jūnija Jēkabpils pilsētā tiks atsākta 1.maršruta autobusu kustība
26.Maijs, 2020
15245
Zaļās ielas posmā SIA “Ošukalns” veic atkārtotu asfaltseguma ieklāšanu
25.Maijs, 2020
15243