Aicina iesniegt pieteikumus jēkabpiliešu apbalvošanai 18.novembrī

Jēkabpils pilsētas pašvaldības Apbalvojumu piešķiršanas komisija aicina iedzīvotājus (iestādes un organizācijas) iesniegt priekšlikumus jēkabpiliešu apbalvošanai Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienas svinīgajā pasākumā Krustpils kultūras namā 18.novembrī.

Apbalvojumi tiks pasniegti trīs kategorijās:

Apbalvojums - goda nosaukums “Jēkabpils Goda pilsonis” - augstākais Jēkabpils pilsētas pašvaldības apbalvojums, ko piešķir fiziskām personām par sevišķiem nopelniem Jēkabpils pilsētas labā, kas var izpausties valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā un citā darbā, kuras ilggadīgi un ar lieliem panākumiem strādājušas Jēkabpilī, sniegušas sevišķi nozīmīgu ieguldījumu pilsētas attīstībā, tās izpētē un kultūrmantojuma apzināšanā, veicinājušas pilsētas izaugsmi kopumā un veicinājušas iedzīvotāju labklājību, kuru darbu var novērtēt kā ”mūža ieguldījumu” vai Jēkabpilī nodarbojušās ar labdarību.

Personām, kurām piešķirts apbalvojums „Jēkabpils Goda pilsonis”, pasniedz krūšu zīmi un piešķir 500.00 euro naudas balvu.  

Saņemot apbalvojumu „Jēkabpils Goda pilsonis”, tiek izsniegta arī Jēkabpils Goda pilsoņa apliecība. Tā ļauj bez maksas apmeklēt Jēkabpils pilsētas pašvaldības rīkotos kultūras pasākumus, kā arī bez maksas izmantot sabiedrisko transportu pilsētas maršrutos.

Goda raksts -  apbalvojums, ko piešķir fiziskai, juridiskai personai vai personu grupai, kolektīvam par nopelniem un ieguldījumu izglītībā, kultūrā, medicīnā, sportā, uzņēmējdarbībā. Saņemot Goda rakstu, tiek piešķirta naudas balva 200.00 euro apmērā.

Atzinības raksts - apbalvojums, ko piešķir fiziskai personai par godprātīgu, ilggadēju darbu, profesionālo meistarību, aktīvu dalību olimpiādēs, sacensībās, pašvaldības rīkotos vai citos pasākumos.

Ierosinājumus apbalvojumu saņemšanai var iesniegt Jēkabpils pilsētas pašvaldības Vienas pieturas aģentūrā.

Iesniegumā jānorāda izvirzītā kandidāta sasniegumi un ieguldījums, atbilstoši apbalvojuma kategorijai. Tiks izskatīti iesniegumi, kuri saņemti līdz šī gada 9.oktobrim.

Atgādinām, ka kandidātu izvirzīšana notiek aizpildot iesnieguma veidlapu Jēkabpils pilsētas pašvaldības Vienas pieturas aģentūrā. Iesniegums pieejams ŠEIT.

Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Pašvaldības nedēļas plāns 26.10.- 01.11.
26.Oktobris, 2020
16006
Skolēni, kas saņem brīvpusdienas, 27. un 28.oktobrī var saņemt sausās pārtikas pakas
26.Oktobris, 2020
15995
Jēkabpils pilsētas pašvaldība izsludina ideju konkursu “Viedi risinājumi Jēkabpils pilsētai”
26.Oktobris, 2020
15967
Informācija iedzīvotājiem par COVID-19 ierobežojošajiem pasākumiem
25.Oktobris, 2020
14741
Izdots rīkojums preventīvos nolūkos veikt testus vairāku iestāžu darbiniekiem
24.Oktobris, 2020
16004
Notiks preses konference par izdoto rīkojumu preventīvos nolūkos veikt testus vairāku Jēkabpils iestāžu darbiniekiem
23.Oktobris, 2020
16002
Aktīvi norit darbi Brīvības ielas pārbūves projektā
23.Oktobris, 2020
15999
Līdz 12. novembrim aicina balsot par ģimenei draudzīgāko pašvaldību 
23.Oktobris, 2020
15983