Virtuālajā vidē notiks "Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021"

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu aicina apmeklēt LTRK Iespēju festivālu “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”, kas virtuālā formātā norisināsies 22.-23. aprīlī speciāli izveidotā tīklošanās platformā un tiešraidē no studijas Jelgavā. Pasākuma apmeklējums ir bezmaksas.

Tradicionāli vērienīgākais Zemgales uzņēmēju pasākums turpinās Kurzemē uzsākto četru reģionālo pasākumu ciklu, kas pavasarī ar divu nedēļu intervālu sniedz ieskatu par Latvijas uzņēmējdarbības vidē aktuālo. Pasākuma ietvaros norisināsies virtuālā izstāde, vērienīgs biznesa forums, dalībnieku vebināri, kā arī profesionālo un augstāko izglītības iestāžu virtuālās atvērto durvju dienas.

Lai apmeklētu virtuālo pasākumu, ar savu e-pasta adresi jāreģistrējas www.uznemejudienas.lv sadaļā “Piesakies” vai šeit. Reģistrācija platformā ir bezmaksas un sniegs iespēju aktīvi līdzdarboties pasākumā. Tur apmeklētāji varēs apskatīt dalībnieku virtuālos stendus, sazināties un noskaidrot sev aktuālo informāciju. Platformas skatuvēs būs iespējams piedalīties dalībnieku vebināros, uzzināt aktualitātes biznesa forumā, kā arī vērot izglītības iestāžu atvērto durvju dienas. Līdzīgi kā sociālajos tīklos, platformā varēs lasīt dalībnieku publikācijas ziņu joslā, atzīmēt sevi interesējošos dalībniekus un sazināties ar tiem.

Aicinām apmeklētājus aktīvi līdzdarboties platformā, jo par katru no aktivitātēm – savas profila bildes ievietošana, dalībnieku ierakstu atzīmēšana ar “patīk”, dalīšanās ar dalībnieku ierakstiem un citām aktivitātēm – apmeklētāji savos profilos krāj punktus. Trīs apmeklētāji, kas būs sakrājuši visvairāk punktus, saņems vērtīgas balvas – viedierīces no SIA Bite Latvija! Balvu ieguvējus paziņos biznesa foruma tiešraides noslēgumā.

Biznesa forums “Zaļa pilsēta. Tehnoloģijas. Ilgtspēja” LTRK Iespēju festivāla “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021” ietvaros norisināsies 23. aprīlī 10:00 – 17:00.  Foruma pirmajā sesijā uzzināsiet vairāk par Jelgavu kā zaļu pilsētu un zaļā kursa nozīmību, nākošā sesija apskatīs to, kā klimata pārmaiņas ietekmēs ikkatru uzņēmumu un riskus, ko tās varētu nest, savukārt, trešajā sesijā būs iespēja noklausīties diskusiju par e-komercijas pavērtajām iespējām Zemgales uzņēmumos. Forumu noslēgs iedvesmas sesija, kuru vadīs Latvijas reklāmas nozares autoritāte Ērks Stendzenieks. Foruma norisi tiešraidē varēs vērot gan pasākuma platformā, gan portālā Tvnet.

Vairāk informācijas pasākuma mājas lapā https://www.uznemejudienas.lv/zemgale.

Ienāc, atklāj, iepazīsti!  

Informācija iedzīvotājiem par COVID-19 ierobežojošajiem pasākumiem
30.Aprīlis, 2021
14741
Aicinām klientus izmantot visas piedāvātās iespējas savlaicīgiem norēķiniem par piegādāto siltumenerģiju!
23.Aprīlis, 2021
16985
Jēkabpils pilsētas kapos atsākta kapu digitalizācija
23.Aprīlis, 2021
16983
24. aprīlī norisināsies Lielā Talka
22.Aprīlis, 2021
16947
21.aprīlī notika biznesa ideju konkursa ‘’Solis augšup’’ projektu izvērtēšana
21.Aprīlis, 2021
16974
22.aprīlī uzsāks inženierkomunikāciju izbūvi Draudzības alejā
21.Aprīlis, 2021
16972
Aicinājums pieteikties tiešsaistes lekcijai “Regulāru fizisko aktivitāšu ieguvumi”
21.Aprīlis, 2021
16971
SIA "Jēkabpils siltums" apkures dati martā
21.Aprīlis, 2021
16969