Jēkabpils pilsētas pašvaldības nedēļas plāns no 17.07. līdz 23.07

Pirmdien, 17. jūlijā

No plkst. 10.00 līdz 13.00

No 17.07. līdz 21.07. Brīvdienas muzejā- radošās darbnīcas sākumskolas vecuma bērniem.

Plkst.16.00

Jēkabpils 3. vidusskolas Lielajā zālē notiks Jēkabpils sadraudzības pilsētu bērnu nometnes atklāšanas pasākums. Pasākuma atklāšanā piedalīsies Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece sociālos jautājumos Līga Kļaviņa.

Otrdien, 18. jūlijā

Plkst. 10.00

Jēkabpils pilsētas pašvaldībā Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece sociālos jautājumos Līga Kļaviņa tiksies ar starptautiskās Jēkabpils sadraudzības pilsētu vasaras nometnes dalībniekiem.

Plkst.12.00

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis Tērvetes novadā piedalīsies Zemgales plānošanas reģiona Attīstības padomes sēdē. Darba kārtībā: atskaite par Zemgales plānošanas reģiona darbību laika periodā no 16.08.2016. līdz 18.07.2017., Zemgales plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētāja ievēlēšana, Zemgales plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētāja vietnieka ievēlēšana, par dalību izstādē “Uzņēmēju dienas Latgalē 2017” u.c. jautājumi.

Plkst. 18.00

Sakrālās mūzikas koncerts Krustpils Vissvētās Trīsvienības Romas katoļu baznīcā.

Plkst.22.30

No 18.07. līdz 21.07 Kino placī filma “Ātrie igauņu puiši”.

( Ja laika apstākļi izskatās nelabvēlīgi, pārliecināties, vai seanss notiks, var, piezvanot pa tālruni 29534870).

Trešdien, 19. jūlijā

Plkst.11.00

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis piedalīsies Latvijas Lielo pilsētu asociācijas organizētajā sanāksmē, kuras ietvaros plānota tikšanās ar Latvijas Republikas Finanšu ministrijas valsts sekretāres vietnieku nodokļu, muitas un grāmatvedības jautājumos I.Šņucinu, lai pārrunātu jautājumus par Nodokļu politikas pamatnostādnēm 2018.- 2021. gadam.

Plkst.18.00

Jēkabpils tautas namā “Maskavas Virtuozu” un “Maskavas Mocarta kvarteta” pirmās vijoles – Aleksejs Lundina, dzīvesbiedres – pianistes Tatjanas Fedosejevas –, kā arī abu meitas – vijolnieces Marijas Lundinas koncerts.

Ceturtdien, 20. jūlijā

Plkst.10.00

Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, Brīvības ielā 120 notiks Finanšu komitejas sēde.

Plkst. 13.00

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis un domes priekšsēdētāja vietniece sociālos jautājumos Līga Kļaviņa darba sarunā tiksies ar SIA “Jēkabpils pakalpojumi” vadību un Plkst.15.00 ar sociālā dienesta vadību;

No plkst.17.30 līdz 20.00

Meža parka Sporta namā “Pierādi sevi”- koptreniņš skriešanā, nūjošanā, velobraukšanā ( pulcēšanās vieta- Kalna namiņā).

Plkst. 18.00

Jēkabpils Tautas namā būs iespēja baudīt klavieru dueta “Melnbalto taustiņu burvji” izpildījumu koncertā “Divi vienā”. Pianisti Juris Žvikovs un Sanita Glazenburga.

Piektdien, 21. jūlijā

No plkst.18.00 līdz 21.30

Jēkabpils stadionā (Brīvības ielā 289) “Jēkabpils sporta centra balvas 2017” izcīņas 5.posms – četrcīņa “Draudzība”.

Sestdien, 22. jūlijā

Plkst.17.00

Sēļu sētā Dunavas pagasta amatierteātra “Sateka” izrāde “Ak, skaistā jaunība!”.

Plkst. 20.00

Krustpils brīvdabas estrādē Kauņas Valsts muzikālā teātra mūzikls “Aīda”.

Svētdien, 23. jūlijā

Plkst. 17.00

Krustpils brīvdabas estrādē tiks uzvesta koncertprogramma “Kā Lupatiņi draiskojās”

NVO aktualitātes no 17. līdz 23. jūlijam

No 17. jūlija Jēkabpils NVO resursu centrs aicina organizācijas, iestādes un uzņēmumus pieteikties akcijai “Brīvprātīgais uz vienu dienu”, kas notiks no 21. līdz 25. augustam. Akcija paredz brīvprātīgo dalību pasākumos, dažāda veida īslaicīgu darbu veikšanu. Pieteikties un uzzināt papildu informāciju var nvoresursi@inbox.lv. Brīvprātīgie aicināti apskatīt vakances un reģistrēties www.brivpratigie.lv

Šonedēļ var pieteikties dalībai Starptautiskajā reitinga turnīrā novusā starp invalīdiem (Individuālās sacensības vīriešu, sieviešu un pāru konkurencē). Tās Jēkabpils sporta namā notiks 29.- 30. jūlijā. Sacensības tiek rīkotas ar mērķi: novusa popularizēšana pasaulē un Latvijā, kā veselīgu dzīvesveidu un interesantu sporta veidu, kurš ir pieejamu cilvēkiem jebkurā vecumā. Sacensības organizē un vada Invalīdu apmācības un dienas centrs “AUSMA” un Jēkabpils sporta centrs.  Pieteikties sidlavs@inbox.lv.

Šonedēļ biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” sociālās rehabilitācijas Dienas centrā “Kopā būt!” (jaunā iela 39i) var apskatīt Jēkabpils baltkrievu biedrības “Spatkanne” organizēto unikālu, ar roku izšūtu dvieļu izstādi “Baltkrievu dvielis”. Ekspozīcijā ar moto “Pūra dvielis grezno saimnieci un māju” skatāmi dvieļi gan no baltkrievu biedrības dalībnieku, gan Dienas centra “Kopā būt!” apmeklētāju kolekcijām – kopumā teju četri desmiti pārsteidzoši smalki krustdūriena un klājdūriena tehnikās izšūtu dvieļu.

Jēkabpils NVO resursu centrā joprojām var pieteikties projektā "Proti un dari". Jauniešiem vecumā no 15. līdz. 29. gadiem, kas nemācās, nestrādā un nav reģistrēti NVA kā bezdarbnieki ir iespējas apgūt prasmes pie amata meistara, iesaistīties bezdarba mazināšanas pasākumos. Projektu īsteno Jēkabpils pilsētas pašvaldība sadarbībā ar resursu centru, papildu informācija un pieteikšanās: Brīvības iela 45, 2. stāvs, tālr. 65220097.

Jēkabpils pilsētas pensionāru apvienība ir izstrādājusi viktorīnu „Ko Tu zini par Jēkabpils Goda pilsoņiem, Latvijas valsts vienaudžiem Arvīdu Ozoliņu un Jāzepu Vuškānu?” Tā ir Jēkabpils domes atbalstītā Jēkabpils pilsētas pensionāru apvienības projekta „Pagātnes mantojums pilsētai un cilvēkiem” sastāvdaļa. Aicināti piedalīties skolēni bez vecuma ierobežojuma. Atbildes ar atzīmi „Mantojums – viktorīna” līdz 28.jūlijam nogādāt Pensionāru apvienībā Brīvības ielā 45, 2.stāvs vai pilsētas bibliotēkā Vecpilsētas laukumā, vai laikraksta „Brīvā Daugava” redakcijā. Katram dalībniekam – piemiņas medaļa. Viktorīnas jautājumi atrodami www.jekabpilsnvo.lv

 22. jūlijā, plkst. 20.00 -"STAR WARS" FILMU MARATONS JĒKABPILĪ. 3. seanss: "Zvaigžņu Kari: III daļa - Situ atriebība" (filma angļu valodā ar subtitriem krievu valodā) kafijas Bārā (Katoļu iela 6-1, Jēkabpils). Pēc filmas VIKTORĪNA (kurā iespējams laimēt balvas!!!) un iespēja par redzēto aprunāties ar EBD brīvprātīgajiem no Ukrainas Anastasiju Iļjevu un Jevģeniju Udovičenko, kas ir šo filmu un pasākuma entuziasti. Pasākumā laipni gaidīti visi interesenti! IEEJA BEZ MAKSAS.

Biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” meklē jauniešus, kas vēlētos pieteikties brīvprātīgajam darbam Portugālē un pavadīt 10 mēnešus uz skaistas, vulkāniskas izcelsmes salas – Madeiras Atlantijas okeānā. Ja – esi vecumā no 17 līdz 30 gadiem; Tevi interesē sports un aizrauj aktivitātes brīvā dabā; Tu labprāt iepazītu jaunu kultūru un iepazīstinātu citus ar savējo; esi gatavs 10 mēnešu ilgam piedzīvojumam, sākot ar 2018.gada februāri; tad šis ir Eiropas Brīvprātīgā darba (EBD) piedāvājums tieši Tev. Piesakies vai uzzini vairāk, rakstot uz e-pastu: nvoresursi@inbox.lv ar norādi “Brīvprātīgais Madeirā”.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina organizācijas un iestādes no visas Latvijas pieteikties apmācībām "Izproti Eiropas Brīvprātīgo darbu". Apmācības notiks no šī gada 25. līdz 27. augustam viesu namā Ogres apkārtnē. Pieteikšanās apmācībām līdz 2017. gada 31. jūlijam. Apmācības palīdzēs uzsākt un kvalitatīvi īstenot Eiropas Brīvprātīgā darba (EBD) projektus organizācijām un iestādēm, kurām iepriekš nav bijusi pieredze EBD projektu īstenošanā. Šo apmācību mērķis ir veicināt izpratni par EBD vērtībām saskaņā ar labas prakses principiem, EBD vadlīnijām un EBD hartu, kā arī attīstīt nepieciešamās kompetences (zināšanas, attieksmes, prasmes) kvalitatīvu EBD projektu īstenošanai. Papildu informācija www.jaunatne.gov.lv

Ja interesē pilsoniskums un aktīva līdzdalība, klimata pārmaiņas un "zaļais" patēriņš, ja esi vecumā no 18 līdz 30 gadiem, sūti pieteikumu un iespējams tieši tu piedalīsies "Global Youth Trends Forum Youth Initiatives for Sustainable Development" forumā Taivānā! Vairāk informācijas: http://bit.ly/2tn15cl.

Vairāk informācijas : www.jekabpilsnvo.lv 
A. Pleiko
NVO eksperts

Par citiem plānotajiem pasākumiem kultūrā un sportā vairāk lasiet :

Jēkabpils Kultūras pārvaldes mājas lapā: www.jkp.lv
Jēkabpils Sporta centrs mājas lapā: www.jekabpilssc.lv;
Jēkabpils Vēstures muzeja mājas lapā: www.jekabpilsmuzejs.lv

Informāciju apkopoja un sagatavoja:
Elīna Serkova,
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste

Apsveikums svētkos!
17.Novembris, 2017
9751
Jēkabpils pilsētas pašvaldības policijas kolektīvs saņem Pateicības rakstu
17.Novembris, 2017
9758
Izglītības iestāžu audzēkņi viesojas Jēkabpils pilsētas pašaldībā
17.Novembris, 2017
9756
Krustpils pusē, aplī pie tilta, tiks pacelts Latvijas karogs
17.Novembris, 2017
9755
Jēkabpils pilsētas pašvaldības darba laiks:
17.Novembris, 2017
9753
Valsts svētkos jēkabpiliešiem tiks pasniegti apbalvojumi
17.Novembris, 2017
9685
Valsts svētkos 18.novembrī noteikti satiksmes ierobežojumi
17.Novembris, 2017
9672
Dome piešķir naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā
16.Novembris, 2017
9748