Rozītis: “Ir liels prieks, ka BK “Jēkabpils” paliek uz Latvijas basketbola kartes!”

Pēc grūtību un neskaidrību pilnas vasaras BK “Jēkabpils” ir ar abām kājām nostājies uz basketbola cīņu takas un sāk gatavoties jaunajai “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) sezonai. Ar prieku paziņojam, ka galvenā trenera pienākumus “lūšu” komandā turpinās pildīt Rūdolfs Rozītis.

Šī būs Rūdolfa Rozīša otrā sezona pēc kārtas BK “Jēkabpils” galvenā trenera amatā. Bet savu pirmo pieredzi “Jēkabpils” komandā treneris guva 2014./2015. gada sezonā, kad, būdams Edmunda Valeiko asistents, aizveda „lūšus” līdz LBL bronzas medaļām.

Rozītis ir gandarīts, ka par spīti visam Jēkabpilī ir izdevies saglabāt profesionālu basketbola komandu: “Ir liels prieks, ka šis klubs paliek uz Latvijas basketbola kartes! Paldies kluba vadībai par uzticību un paldies Jēkabpils pilsētas pašvaldībai, ka tā turpina klubu atbalstīt. Tikai kopā ir iespējams ko panākt, un es zinu, ka visi iesaistītie cilvēki darīja un dara kluba labā visu, ko vien var!”

Jaunā sezona būs liels izaicinājums, un Rozītis ir apņēmības pilns: “Mēs veidojam sastāvu pēc savām iespējām, un esmu pārliecināts, ka cīnīsimies katrā spēlē tā, kā tas “lūšiem” pienākas. Liels uzsvars tiks likts uz jaunajiem vietējiem spēlētājiem, jo mēs nedrīkstam pieļaut, ka katru gadu labākie Jēkabpils jaunatnes spēlētāji dodas prom. Ir viņu laiks parādīt, uz ko viņi ir spējīgi!”

Komandā paliks vairāki spēlētāji no iepriekšējām sezonām, kā arī pievienosies Jēkabpils jaunie basketbolisti. Konkrētāk par sastāvu ziņosim, kad būs nokārtotas visas atlikušās formalitātes.

Plānots, ka “lūšu” pirmie treniņi notiks jau augusta vidū.

Kopš BK „Jēkabpils” dibināšanas 2012. gadā komanda ir izcīnījusi divas Latvijas Basketbola līgas bronzas medaļas. Pagājušo - 2016./2017. gada sezonu „lūši” noslēdza piektajā vietā, izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā sīvā cīņā piekāpjoties “Barons kvartāls” komandai. Aizvadītajā sezonā jēkabpiliešu treneru korpusu veidoja galvenais treneris Rūdolfs Rozītis un treneris Gunārs Gailītis.

Turpiniet sekot kluba jaunumiem sociālajos tīklos – Facebook (https://www.facebook.com/JekabpilsBK/), Twitter (https://twitter.com/JekabpilsBK) un Instagram (www.instagram.com/bkjekabpils)!

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Irša
BK “Jēkabpils”

Pašvaldības nedēļas plāns 23.10.-29.10.
23.Oktobris, 2017
9585
BK “Jēkabpils” izcīna pirmo uzvaru LBL
23.Oktobris, 2017
9582
Jēkabpils Vēstures muzejs saņēmis finansiālu atbalstu projektiem
20.Oktobris, 2017
9580
UZŅĒMĒJ, PRAKTIKANTS VAR BŪT TAVS NĀKAMAIS DARBINIEKS! SADARBOJIES AR PRAKTIKATNU UN SAŅEM FINANSIĀLU ATBALSTU!
20.Oktobris, 2017
9578
Ukraiņi izveidojuši filmu par Jēkabpils NVO resursu centru
20.Oktobris, 2017
9572
Uzsākta Jēkabpils pilsētas jaunatnes politikas stratēģijas 2018.- 2024. gadam izstrāde
19.Oktobris, 2017
9569
LTRK aicina apmeklēt Biznesa forumu Jēkabpilī
19.Oktobris, 2017
9567
Notiks NVO forums “Aktīvs un nepieradināts”
19.Oktobris, 2017
9574