Domes vadība tiekas ar Ķīnas vēstnieku Latvijā

9.augustā Jēkabpilī darba vizītē viesojās Ķīnas Tautas Republikas Ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā V.E. Huans Juns (Huang Yong), Ķīnas Tautas Republikas Ekonomikas un tirdzniecības padomniece Latvijas Republikā Liu Šaodzjuņa (Liu Shaojun), Ķīnas Tautas Republikas Ekonomikas un tirdzniecības padomnieces biroja Latvijas Republikā atašejs Dina Sjuedži (Ding Xuezhi), kā arī Latvijas Ārlietu ministrijas Āzijas un Okeānijas valstu nodaļas vadītājs Egils Dzelme. Vizītes sākuma Jēkabpils pilsētas pašvaldībā delegācija tikās ar domes priekšsēdētāju Raivi Ragaini, domes priekšsēdētāja vietnieci sociālos jautājumos Līgu Kļaviņu un domes priekšsēdētāja vietnieku tautsaimniecības jautājumos Andri Rutko. Pilsētas domes vadība viesiem prezentēja pilsētas galvenos raksturlielumus, uzņēmējdarbības vidi pilsētā un lielākos izaicinājumus jēkabpiliešu dzīves kvalitātes uzlabošanā.

Izrādot interesi par pilsētas prezentācijā redzēto un turpinot savstarpējo diskusiju, Ķīnas Tautas Republikas Ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā Huans Juns interesējas par potenciālajiem investīcijas projektiem pilsētā, sadarbību ar uzņēmējiem tirdzniecības un ražošanas jomās. Vēstnieks un  Latvijas Ārlietu ministrijas Āzijas un Okeānijas valstu nodaļas vadītājs E. Dzelme vadībai prezentēja jaunu izglītības projektu ķīniešu valodas apguvei, kā arī izteica piedāvājumu starptautiskās sadarbības loka paplašināšanai.

Pēcpusdienā Ķīnas vēstnieka delegācija apmeklēja kokapstrādes ražošanas uzņēmumu SIA “Gaujas koks”, kā arī interesantā ekskursijā iepazinās ar Jēkabpils lielāko tūrisma objektu-  Krustpils pili.

Informāciju sagatavoja:
Margita Liepiņa
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Jēkabpils Vēstures muzejs saņēmis finansiālu atbalstu projektiem
20.Oktobris, 2017
9580
UZŅĒMĒJ, PRAKTIKANTS VAR BŪT TAVS NĀKAMAIS DARBINIEKS! SADARBOJIES AR PRAKTIKATNU UN SAŅEM FINANSIĀLU ATBALSTU!
20.Oktobris, 2017
9578
Ukraiņi izveidojuši filmu par Jēkabpils NVO resursu centru
20.Oktobris, 2017
9572
Uzsākta Jēkabpils pilsētas jaunatnes politikas stratēģijas 2018.- 2024. gadam izstrāde
19.Oktobris, 2017
9569
LTRK aicina apmeklēt Biznesa forumu Jēkabpilī
19.Oktobris, 2017
9567
Notiks NVO forums “Aktīvs un nepieradināts”
19.Oktobris, 2017
9574
18.oktobrī notika pirmā Attīstības konsultatīvās komisijas sēde
19.Oktobris, 2017
9564
Jēkabpilī pieejamas ES fondu mācības pieaugušajiem 106 izglītības programmās
19.Oktobris, 2017
9563