Jautā pašvaldībai

Velta Vilkāja
30.09.2020. 14:28
Kategorija: Domes vadībai
Labdien, paldies, ka atrasta iespēja nopļaut zāli pašvaldības īpašumā Miera ielā 6, kā arī Miera ielas posmu aiz dzelzceļa (kas senāk saucās Pārbrauktuves iela). Vai pašvaldība sakops arī īpašumus 1.Maija ielas rajonā, īpaši 1.Maija 16 (kadastrs 56010010368)? Tur izveidojušies īsteni džungļi, no kurienes izplatās nezāles un kaitēkļi pa visu tuvējo apkārtni. Arī lielais grāvis būtu iztīrāms.
Velta Vilkāja
30.09.2020. 14:22
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labdien, vai sagaidīsim gājēju pāreju pār Zīlānu ielu pie 3.autobusa pieturas Lielā iela? Šeit visa mikrorajona bērni atgriežas no skolas, bet transporta plūsma bīži ir nepārtraukta, zemēkam augumam arī nepārredzama. Kādreiz jau šeit ir bijis negadījums ar 3.skolas skolnieci, tika vākti paraksti. Šo jautājumu jau reiz uzdevu iepriekšējam Domes sastāvam, bet saņēmu gaužām neapmierinošu un izvairīgu atbildi.
Velta Vilkāja
30.09.2020. 14:15
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labdien, prieks, ka daudzas ielas Jēkabpilī tiek sakārtotas. Kad sagaidīsim ietvi gar Zīlānu ielu līdz Lielajai ielai?Brauktuve ir neapgaismota, lietus laikā ielas mala ir dubļaina, bet garām traucas (ne jau ar 50km/st) gan vieglās, gan smagās automašīnas. Šo ielas posmu izmanto arī 3.vidusskolas skolēni.
Edgars Stazecks
30.09.2020. 12:26
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labdien,sakiet lūdzu,vai šogad asfaltēs straumes ielu? Gada sākumā tika ziņots ka asfaltēs,bet viss ir noklusis.
Kristīne Jaudzema
28.09.2020. 09:47
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labdien Vai Radžu ūdenskrātuvē ir iespējams (izņemot pludmali, kur ir aizlieguma zīme) peldēties ar suni? Ja nē, tad sniedziet informāciju kur Jēkabpils teritorijā esošajās ūdenstilpnēs tas ir iespējams?
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
29.09.2020. 10:45

Ņemot vērā Jēkabpils pilsētas domes 2020. gada 13. februāra saistošo noteikumu Nr. 5 “Jēkabpils sabiedriskās kārtības un būves, tās teritorijas uzturēšanas saistošie noteikumi” 5.punktu, informējam, ka dzīvnieku peldināšana ūdenstilpēs Jēkabpils pilsētas teritorijā ir aizliegta. 

Edgars Stazecks
26.09.2020. 17:46
Kategorija: Citi
Labdien,šogad ir plānots asfaltēt straumes ielu?gada sākumā tika sludināts ka asfaltēs, bet....
Juris Pentums
17.09.2020. 22:34
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labdien! Jēkabpilī ir ļoti skaists apļa vides objekts"Lūsis", bet jautājums- kāpēc naktī tas nav izgaismots? Kādu laiku atpakaļ vēļ viss bija ļoti skaisti, bet nu šis skaistums naktī vairs nepriecē.
Ina Pastare
10.09.2020. 08:46
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Diemžēl Jēkabpilī,Nameja iela 18 problēma nav novērsta, jo vakar tas ir 09.09.2020 apgaismojumi vēl joprojām nedega!
Gunta Pašuna
07.09.2020. 10:06
Kategorija: Citi
Pirms gada (04.09.2019.) jautāju - "Kāpēc jau vairākus gadus netiek atjaunota pilsētas autobusa pieturas "Kapu iela" nojume?". Gada laikā uzlabojumu nav.
Daina Zalaka
02.09.2020. 08:24
Kategorija: Domes vadībai
Viesītes ielā pēc elektrokabeļa ievilkšanas un pieslēgšanas,tika noņemti vecie koka stabi.Palika nenoņemti stabi pie garāžām. Kas noņems stabu ,kas ir pret manu dārzu un atbalsta stabs manā dārzā Viesītes ielā 16? Šo jautājumu uzdodu atkārtoti,jo nesaņēmu atbildi. Pie tam netika aizbērtas bedres pret māju,kur tika noņemti stabi. Ceru ,ka stabs tiks noņemts, bez Bez tabu vai Ceturtās studijas palīdzības.
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
02.09.2020. 13:45

Jēkabpils pilsētas pašvaldība apsekoja apgaismes/elektrolīnijas stabu Jaunajā ielā 16, Jēkabpilī, kur tika demontēta gaisvadu līnija un atstāts stabs ar atbalsta kāju Jūsu un garāžu teritorijā. Tā kā šim stabam nav piederības ne AS "Sadales tīkls", ne citu komunikāciju turētājiem (vēsturiski uzstādīts stabs pēc vajadzības), līdz ar to šo stabu, lai tas neradītu draudus apkārtējiem, nāksies demontēt Jēkabpils pilsētas pašvaldībai.

Lai tas notiktu ātrāk, lūdzam, atsūtīt savu kontaktinformāciju, lai šie darbi tiktu saskaņoti ar Jums vēlamajā laikā.

 

Kristīne Butkus
31.08.2020. 19:04
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labdien! Lūgums rast iespēju izvietot ātruma ierobežojuma zīmes vai "guļošo policistu" Rīgas ielas posmā no tilta uz Līvānu pusi (ap krustojumu ar J. Raiņa ielu) Ļoti daudzi šoferi šajā ceļa posmā pārkāpj atļauto ātrumu, kas apdraud citus ceļa dalībniekus un iedzīvotājus.
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
02.09.2020. 13:46

Jēkabpils pilsētas pašvaldība informē, ka Rīgas iela, posmā no Zīlānu ielas līdz Daugavpils ielai, ir maģistrālā pilsētas iela, kurai noteikts 50 km/h maksimālais transportlīdzekļu pārvietošanās ātrums. Ielai ir izbūvēts gan gājēju ietve, gan gājēju un velobraucēju celiņš, un mazākaizsargātajiem ceļu satiksmes dalībniekiem nodrošināta infrastruktūra lai pārvietotos ārpus ielas brauktuves robežām. Noteiktā maksimālā ātruma ievērošana ir transportlīdzekļu vadītāju atbildība. Maksimālā transportlīdzekļu pārvietošanās ātruma samazināšana un ātrumvalņa izbūve minētajā ielas posmā nav paredzēta.

Ina Pastare
29.08.2020. 22:16
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labs vakars!vēlos informēt,ka Jēkabpils,Nameja ielā 18 nedeg apgaismojums!
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
08.09.2020. 08:37

Problēma ir novērsta.

Salvis Speldziņš
29.08.2020. 17:30
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Tā kā ir manāma rosība Mežaparka attīstība. Varbūt ir iespējams norīkot 2 maršruta autobusu līdz Mežaparkam ? Aizstājot kapu ielas pieturu ar zaļā iela 28 pieturu un poliklīnikas pieturu ar Mežaparks! Vismaz maršruts ir tikpat garš, bet dota iespēja nokļūt Mežaparka gan iedzīvotājiem kā arī pilsētas viesiem būtu iespēja aplūkot un izmantot Mežaparka sniegtās iespējas!! Un nebūtu jārīko bezmaksas autobuss par kura esamību tikai vietējie zina!
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
28.09.2020. 16:00

Atbildot uz Jūsu saņemto e-pastu, informējam, ka par autobusa pieturām uz Mežaparku, pašreiz nav plānots pārskatīt 2. maršruta autobusu kustības sarakstu. Paldies Jums par sniegto priekšlikumu.

vladislavs burilins
28.08.2020. 03:59
Kategorija: Domes vadībai
Labdien,sakiet lūdzu vai ir iespēja uzlikt zīmi smagajiem auto braukt aizliegts uz jaunā,tiko atremontētā zīlānu ielas ceļa posma?Šogad nodots ceļu posms zīlānu ielas un Rīgas ielās krustojums līdz pareizticīgo baznīcai.Šis ceļa posms ir kluss kurš iet gar personīgajām mājām.Vai tiešām smagajiem,baļķvedējiem ir jābraukā pa šo ceļu,ja ir uzbūvēts apvedceļš no tilta un taisni uz augšu uz Daugavpils šoseju?Lūgums aizliegt braukt smagajiem jo to jauno ceļu izdauzīs gada laikā,tur brauc gan lielās fūras,gan baļķvedēji ar lielu tonnāžu.Ceru ka jūs izskatīsies šo jautājumu tuvākajā laikā un pieņemsiet pareizu lēmumu.Paldies.
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
02.09.2020. 13:53

Jēkabpils pilsētas pašvaldība informē, ka Zīlānu ielas posms no RĪgas ielas līdz Ventas ielai, līdzīgi kā Zīlānu ielas posms aiz dzelzceļa pārbrauktuves ir Valsts galvenā autoceļa A12 posms Jēkabpils pilsētas teritorijā, tā ir tranzītiela, kas nosaka neierobežotu kravas transportlīdzekļu pārvietošanos. Tranzītielas statuss un kravas transportlīdzekļu pārvietošanās Zīlānu ielas posmā no Rīgas ielas līdz Ventas ielai ir bijusi līdz šim un netiek plānots to mainīt. Pārbūves darbu veikšanai tika izstrādāts būvprojekts, būvprojekta izstrādes gaitā un projektējot konstruktīvos slāņus, tika ņemta vērā paredzamā transportlīdzekļu, arī kravas transportlīdzekļu, intensitāte un slodze. Ielas posms ir pārbūvēts lai uzlabotu komfortu un satiksmes drošību pārvietojoties pa minēto ielas posmu. Gājējiem un velobraucējiem ir izbūvēta atbilstoša infrastruktūra, brauktuvei izbūvēti atbilstoši konstruktīvie slāņi un segums. Jautājumā minētais apbraucamais ceļš pa Kurzemes ielu ir Valsts reģionālā autoceļa P75 posms Jēkabpils pilsētā. Visa kravas transportlīdzekļu tranzīta plūsma pa Kurzemes ielu  tika virzīta tikai uz Zīlānu ielas posma pārbūves laiku, bet, pēc Zīlānu ielas posma pieņemšanas ekspluatācijā, tranzīta plūsma tiek un tiks organizēta gan pa Kurzemes ielu, kas paredzēta virzienam uz Rīgu, gan pa Zīlānu ielu, kas paredzēta virzienam uz Rēzekni un Daugavpili. Informējam, ka Tranzīta plūsma un tās radītais troksnis ir būtiski samazinājies salīdzinājumā ar laiku pirms Zīlānu ielas pārbūves. Satiksmes drošība ir būtiski uzlabojusies, un nav pamata bažām par ielas stāvokļa strauju pasliktināšanos, kam par iemeslu būtu kravas transportlīdzekļu pārvietošanās, jo iela ir pārbūvēta atbilstoši paredzētajai slodzei.

Ināra Rāviņa
14.08.2020. 09:54
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Vai zāle Jēkabpilī uz Miera ielas pie vecās pamestās skolas ēkas netiks pļauta? Tur notiek vēsturiskas ekskursijas, bet cilvēkiem jābrien pa zāli, kas sniedzas jau līdz viduklim. Kam pieder šī teritorija un kurš ir atbildīgs par tās sakopšanu un zāles nopļaušanu?
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
02.09.2020. 14:13

Īpašums Miera ielā 6 pieder pašvaldībai. 25.augustā ir nopļauta zāle pie vecās skolas ēkas Miera ielā 6. 

Lapas