Jautā pašvaldībai

Claudio Biondi
02.10.2019. 22:24
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labdien! Kāpēc nevar sazvanīt diennakts dežūrtālruni (29387082), lai informētu par bojājumiem ielu apgaismojumā (Zīlānu mikrorajonā nedeg gandrīz katra trešā laterna!). Vai šis tālrunis vairs nedarbojas?
Māris Jaudzems
26.09.2019. 15:24
Kategorija: Domes vadībai
Atbildē uz manu jautājumu par dzīvnieku kapsētu Jēkabpilī ir teikums: ,,Šobrīd notiek aktīvi būvniecības darbi.,, Kur tie notiek un kad tos pabeigs?
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
27.09.2019. 16:52

Šobrīd notiek kapu pārbūve Zaļā ielā 27, Jēkabpilī. Līdz šī gada beigām tiks izveidota jauno apbedījumu teritorija, kā arī Dzīvnieku kapsētas teritorija.

 

Sandra Ābola
20.09.2019. 11:08
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Šoreiz vēlos izteikt pateicības vārdus par operatīvu situācijas atrisināšanu. Paldies par uzstādītajiem guļošajiem policistiem un nomainīto ceļa zīmi Filozofu ielā. Cerams, ka tagad pārgalvji savus transporta līdzekļus vizinās tam paredzētajās vietās un avārijas situācijas vairs nenāksies novērot.. :)
Valdis Mickevics
19.09.2019. 10:03
Kategorija: Pilsētsaimniecība
lūdzu kādu informāciju par Mežrūpnieku 5 vai ir paredzēts kādreiz izveidot kanalizāciju un ūdens vadu?Īpašums pieder Domei.Ja nav iespējams vis maz līdz īpašumam pievelciet komunikāciju,tālak pats tikšu galā.Tomēr dzīvojam 21 gadsimtā bet es vēl akmens laikmetā atiecībā uz komunikācijām.
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
27.09.2019. 16:51

Māja Mežrūpnieku ielā 5 ir kopīpašums. Kanalizācija un ūdensvads ir ierīkojams, vienojoties dzīvokļu īpašniekiem par ieguldījumu apjomu. 3 dzīvokļi mājā ir privātīpašums, 4 dzīvokļi pašvaldības īpašums.

inese zemīte ♥ ♥ ♥
11.09.2019. 12:10
Kategorija: Domes vadībai
Labdien! Lūdzu izvērtēt Jēkabpils Siltuma A. Karpenko atbilstību ieņemtajam amatam! Nezina neko par notiekošajām lietām siltumtrašu nomaiņā. 12.08. tika pārtraukta siltā ūdens padeve Bebru mikrorajonā un Auseklīšu ielas mājām , solīts tika atjaunot 2 nedēļu laikā. Pēc šīm divām nedēļām , pielika vēl nedēļu, tad atkal vēl vienu. Jau mēnesis ir apkārt, bet siltais ūdens nav atjaunots. Pie iemesliem tika minēti : 1) inženierkomunikācija zem ielu seguma. Tas manuprāt, bija jaizvērtē pirms tika uzsākti remontdarbi, lai nebūtu sarežģījumi 2) laikapstākļi. Atainojos, bet laiks mūs visus lutina. Šim iemeslam nevajadzētu būt! 03.09. tika solīts atjaunot silto ūdeni līdz 09.09., bet ir jau 11.09. Ir 21.gs. Mums vajag silto ūdeni, cik ilgi šis bardaks un bezadbildība turpināsies? Rēķinus saņemam ļoti laicīgi, pie nokavējuma tiek aprēķinātas soda naudas, kas būs šajā gadījumā- kādas sankcijas būs šajā gadījumā pret atbildīgajām personām? Tas būtu tikai godīgi, katram jauzņemas atbildība par savu darbu.
SIA "Jēkabpils siltums"
01.10.2019. 14:16

Sakarā ar siltumtīklu pārbūves darbiem, realizējot  projektu  Nr. 4.3.1.0/18/A/011 ''Siltumapagādes pārvades un sadales sistēmas efektivitātes paaugstināšana Jēkabpils pilsētā, Tvaika ielas rajonā'' siltumenerģijas piegāde Bebru ielas un Auseklīšu ielas mikrorajonam tika pārtraukta 12.08.2019.  Pēc jauna siltumtrases posma izbūves Tvaika ielā, siltumenerģijas piegāde Bebru un Auseklīša ielas mikrorajonam tika atjaunota 13.09.2019. 

Plānotie jaunas siltumtrases izbūves darbi ieilga tāpēc, ka būvniecības laikā bija jāšķērso citas komunikācijas (elektrības kabeļi, gāzes vads), kuru novietojumu un dziļumu nebija precīzi norādījuši komunikāciju turētāju pārstāvji. Šo komunikāciju precīzais novietojums tika noskaidrots tikai rakšanas darbu laikā. Veicot siltumtrases būvniecību, bija atsevišķos posmos jāmaina tās izbūves dziļums, lai ievērotu komunikāciju šķērsošanas noteikumus. Šīs izmaiņas bija jāsaskaņo no jauna ar komunikāciju turētājiem un tehniskā projekta izstrādātāju.

Atvainojamies par neērtībām!

Māris Jaudzems
09.09.2019. 16:30
Kategorija: Domes vadībai
Ar satraukumu, pat bailēm gaidu sava kaķa mūža nogali, jo šobrīd nezinu, kur varēšu apglabāt savu mīluli. Ministru kabineta noteikumi liedz mājdzīvnieku mirstīgās atliekas aprakt jebkurā Latvijas zemes gabalā, izņemot speciālās dzīvnieku kapsētas. Vešana uz Rīgas kapiem būs dārga, tāpat arī kremēšana. Ko man darīt? Vai pašvaldība reiz padomās arī par 4-kājainajiem pilsētniekiem un ierīkos pilsētas teritorijā vai tās tuvumā dzīvnieku kapsētu, lai godam viņus varētu apglabāt? Šī problēma neskar tikai mani, bet daudzus jēkabpiliešus, tādēļ atbildi uz šo jautājumu vajadzētu sniegt Jēkabpils plašsaziņas līdzekļos.
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
10.09.2019. 10:39

Jēkabpils pilsētas teritorijas plānojuma 2019.-2030.gada izstrādes gaitā tika iekļauts priekšlikums iekļaut pilsētas teritorijas plānojumā teritoriju dzīvnieku kapsētas izveidošanai. Šobrīd notiek aktīvi būvniecības darbi. Pašvaldība informē, ka ņemot vērā jautājuma aktualitāti, pašvaldība papildus izvērtēs iespēju robežās paātrināt procesu par dzīvnieku kapsētas būvniecību.

Pašvaldība Jūs informē, ka vietnē:  https://www.latvija.lv/lv/DzivesSituacijas/Maja-un-vide/Nave-dzivnieka#show3 sniegts skaidrojums, kā rīkoties mājas (istabas) dzīvnieka nāves gadījumā, norādītas Latvijā pieejamās lolojumdzīvnieku kapsētas un krematorijas, kā arī sniegta informācija par uzņēmējiem, kas nodarbojas ar lolojumdzīvnieku savākšanu, transportēšanu, uzglabāšanu un likvidēšanu.

Atbilstoši Ministru kabineta 2012.gada 17.aprīļa noteikumu Nr.275 “Prasības tādu dzīvnieku izcelsmes blakusproduktu apritei, kas nav paredzēti cilvēku patēriņam” prasībām, nobeigušos lolojumdzīvniekus atļauts aprakt teritorijā, kurā tie atradušies (dzīvojuši), ja tiek ievērotas šādas prasības: lolojumdzīvnieka īpašnieks ir aprakšanas vietas zemes īpašnieks; aprakšanas vieta ir norobežota un nav publiski pieejama, tā nedrīkst būt lauksaimniecībā izmantojamā zeme, kā arī daudzdzīvokļu ēkām piegulošā teritorija; līķis aprokams tādā veidā, lai tam nevarētu piekļūt gaļēdāji vai visēdāji dzīvnieki; aprakšanas vieta nedrīkst būt pie upēm, strautiem, ezeriem un citiem virszemes ūdensobjektiem, applūstošās vietās vai teritorijās, kā arī nedrīkst atrasties virszemes ūdensobjektu un pazemes ūdeņu ieguves vietu aizsargjoslās; apraktais līķis nerada smaku, kā arī ūdens, gaisa vai augsnes piesārņojuma apdraudējumu;  līķi aprok bedrē, uzberot vismaz vienu metru biezu zemes kārtu; aprakšanas vietā aizliegts uzlikt pieminekli.

 

Linda Ro
08.09.2019. 12:58
Kategorija: Domes vadībai
Labdien! Vai ir iespēja izvērtēt Jēkabpils pilsētas autobusa mršruta Nr.3 atiešanas laiku plkst 8.00 no pieturas Stacija? Ar šo autobusu uz skolu dodas liela daļa Jēkabpils 3.vidusskolas skolēnu. Agrā stunda sākas 8.15, bet autobuss pie skolas pienāk 8.15-8.20, tātad bērni kavē stundu par 5-10min. Varbūt ir iespēja, ka šis autobuss izbrauc no Stacijas ātrāk? Šis maršruts iet vienu reizi stundā un iepriekšējais ir stipri par agru. Jautājums tika uzdots arī Jēkabpils Autobusu parkam, lūk atbilde: Atbildot uz Jūsu e-pastu, SIA Jēkabpils autobusu parks dara zināmu, ka pilsētas autobusu reisi maksimāli tiek saskaņoti ar starppilsētu autobusu un vilcienu pienākšanas, atiešanas laikiem, lai nodrošinātu pasažieru tālāku plūsmu. Pilsētas maršrutu izmaiņas ir iespējamas tikai pēc pasūtītāja - Jēkabpils pilsētas pašvaldības, lēmuma par reisu izmaiņām.
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
27.09.2019. 17:00

Par izmaiņām 3.autobusa atiešanas laikos paskaidrojam, ka pašvaldības speciālisti sadarbībā ar SIA “Jēkabpils autobusu parks” izskatīs iespēju mainīt atiešanas laikus rīta stundās.

Maija Cvetkova
05.09.2019. 17:58
Kategorija: Domes vadībai
Labdien. Mes esam sanemusi dzivokliti ka jauna gimene taisam dzivokli rontu... mums ir jaliek dzivokli logi...jo logi diezgan slikta stavokli....vai varetu mums palidzet ar logu liksanu,jo diezgan lielas izmaksas....kas un ka mums jadara?
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
10.09.2019. 13:44

Labdien! Lai pašvaldība varētu sniegt kompetentu atbildi, nepieciešams iesniegt iesniegumu pašvaldībā, kurā norādīta dzīvokļa adrese, statuss, dzīvokļa īres līguma noslēgšanas datums.

Gunta Pašuna
04.09.2019. 15:11
Kategorija: Citi
Kāpēc jau vairākus gadus netiek atjaunota pilsētas autobusa pieturas "Kapu iela" nojume?
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
27.09.2019. 16:57

Jēkabpils pilsētas pašvaldība autobusu pieturvietu nojumes – paviljonus ir iznomājusi uzņēmumam SIA “LAMACO”. Pēc pieturvietas apsekošanas uzņēmumam tiks dots uzdevums sakārtot pieturvietas “Kapu iela” nojumi. Paldies par  ziņojumu !

 

Linda Ro
03.09.2019. 14:09
Kategorija: Citi
Saprotu, ka 2019.gada budžetā tas noteikti nav paredzēts, bet vai tiek domāts par mazās Daugavas gultnes atjaunošanu vai iztīrīšanu? Citādi drīz vairs nebūs mums Ādamsona saliņa, bet gan pussala ar tiltu. Šobrīd izskatās arvien bēdīgāk.
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
09.09.2019. 17:13

Paldies par jautājumu. Vēršam uzmanību uz to, ka Daugava, tāpat kā tās atteka pie Krustpils saliņas, atrodas plūdu zonā. Reizi gadā -pavasarī ūdens līmenis un tajā esošie ledus gabali attīra upes gultni no sanesām un ūdensaugu atmirušām daļām. Tāpat vasarā  atteka strādā kā ūdens reģenerācijas zona. Augu saknes uzņem ūdenī esošās ķīmiskās vielas un ūdens tādā veidā attīrās. Pašvaldība tuvākajā laikā neplāno iejaukties šajā dabas veidotajā filtrācijas sistēmā.

Linda Ro
03.09.2019. 14:01
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labdien! Vēlos lūgt izskatīt iespēju Krustpilī parkā pie Ādamsona saliņas izvietot pārvietojamo WC. Tuvākajā apkārtnē vakaros un brīvdienās WC nav pieejams. Saliņā arī tā strādā tikai pasākumos. Pus parks jau ir ar cilvēku atstātajām"dāvanām" un papīriem. Zāle ar šajā parkā nepļauta šogad. Uzpucē tik vienu stūri, bet pārējais parks ļoti nolaists. Ieteikums izvietot atkritumu urnas arī parka otrā, tālākajā pusē. Visur tiek runāts, ka aiz saviem mīluļiem jāsavāc, bet kur tad lai liek? Nav cilvēka dabā skriet atpakaļ pāri visam parkam, lai izmestu sainīti.
Sandra Ābola
02.09.2019. 11:03
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Vai ir iespējams uz Filozofu ielas izvietot dažus "guļošos policistus"? Lai gan uz ielas ir uzstādīta zīme , kas ierobežo ātrumu līdz 30 km stundā, tā nestrādā. Īpaši attiecināms uz šogad īpaši aktivizējušos motorolleristu braukšanas "meistarklasēm". Kopš velotreka atvēršanas pa Filozofu ielu pārvietojas ļoti daudz bērnu un jauniešu gan kājām, gan velosipēdiem, gan skrejriteņiem. Esam novērojuši ļoti daudz avārijas situāciju tieši motorolleristu pārgalvīgās rīcības pēc (nerunāsim par trokšņa līmeni) - braucot gan grupējumos, gan pa vienam, gan uz pakaļējā rata. Esam noguruši no bezjēdzīgās motorolleristu šurpu turpu, šurpu, turpu izrādīšanās un trokšņošanas ar "uzlabotajiem" izpūtējiem. Palīdziet atrast risinājumu, kamēr nav notikuši nopietni negadījumi.
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
05.09.2019. 06:57

Sūdzība par motorolleristu rīcību un iespējamiem pārkāpumiem pārsūtīta pēc piekritības Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknim. Minētās sūdzības izskatīšana nav Jēkabpils pilsētas pašvaldības policijas kompetencē.Jautājums par nepieciešamību Jēkabpilī Filozofu ielā izveidot “guļošo policistu”,  nodots izvērtēšanai Jēkabpils pilsētas pašvaldības Pilsētvides departamenta direktoram.

Jēkabpils pilsētas pašvaldība
05.09.2019. 12:02

Situācija tika apsekota dabā un tuvākajā laikā tiks pieņemts lēmums par optimālāko risinājumu satiksmes drošības uzlabošanai.

Daina Zalaka
30.08.2019. 15:09
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Vai ir iespējams Nameja ielas posmā no Jaunās ielas līdz Viesītes ielai uzlikt ātruma ierobežojumu 30 ? Ielas malā ir daudzdzīvokļu māja,priekšā slikti pārredzams krustojums ar Viesītes ielu. Avārijas notiek bieži.Katru rītu šo krustojumu šķērso vecāki ar bērnudārza bērniem. Daudzi šoferi brauc ļoti ātri,ka bail pat skatīties,kur nu vēl pāri iet. Ar katru gadu automašīnu daudzums palielinās .
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
02.09.2019. 12:01

Labdien. Situācija apsekota dabā, un nolemts veikt nepieciešamās darbības transportlīdzekļu maksimālā ātruma ierobežošanai, saskaņojot un uzstādot atbilstošas ceļa zīmes.

 

Juris Pentums
06.08.2019. 14:45
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labdien! Donaviņas ielā dažas bedres aizlāpījāt, bet kā ar aku iesēdumiem, kuru pēc pamatīgi tiek bojāti auto transporti. Vai šovasar plānots sūtīt greideri, kurš uzlabotu ceļa segumu (bedres) uz Krāces, Ļaudonas, Medņu ielām, jo izskatās, ka par šo pilsētas daļu tiek aizmirsts :( Paldies!
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
07.08.2019. 11:54

Labdien. Donaviņas ielas segumu pie pazemes komunikāciju skatakām iespējams sakārtot vienīgi pazeminot skataku pārsedžu augstumu. Tiks lemts jautājums par darbu veikšanas iespējām, bet jāņem vērā paredzamo darbu apjomu un ierobežotās finansiālās iespējas. Uzdots uzdevums, iespējami īsā laikā un atbilstošos apstākļos veikt grantēto ielu planēšanas darbus minētajās ielās. `

Māris Jaudzems
24.07.2019. 15:35
Kategorija: Domes vadībai
Kāpēc netiek atjaunināta domes mājas lapā foto galerija?3. mēnesi skatīties Bruņoto spēku parādi jau apnicis. Priecāšos, ja galerijā būs jaunāki notikumi skatāmi!
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
25.07.2019. 12:18

Labdien! Bilžu galerija ir papildināta.

Lapas