Jautā pašvaldībai

Sandra Ābola
20.06.2018. 10:27
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Vakar ejot gar Kurzemes ielas autobusa pieturu ielas labajā pusē, nepatīkami pārsteidza bruģa stāvoklis pieturas vietā uz ielas. Pilnībā izdrupis un caurumos (tā nav vienīgā vieta)!! Cik gadi pagājuši kopš Rīgas ielas rekonstrukcijas?! Kāpēc mums tā darbu un materiālu kvalitāte aug arvien progresijas pretējā virzienā?
Ksenija Slotska
14.06.2018. 16:37
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labdien! Gribētu paziņot, ka Aldaunas ielas pieturas miskaste jau ilgu laiku ir pilna, turklāt apkārt mētājas atkritumi, kas bojā iespaidu par apkārtējo vidi. Vai tiešām ''Jēkabpils pakalpojumiem'' ir tik grūti tos savākt un aizvest projām?
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
15.06.2018. 14:40

Aldaunas ielas pieturas miskaste 15.06.2018. ir iztīrīta.

Salvis Speldziņš
12.06.2018. 09:30
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Vēlējos informēt par izskalotu bedri Strūves parka pie udens attīrīšanas iekārtām! Ir iekritis bruģis naktī staigājot var rasties traumas!!
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
12.06.2018. 13:59

Situācija apsekota dabā, dots uzdevums pakalpojumu sniedzējam norobežot bīstamo vietu un novērst problēmu iespējami īsā termiņā.

ainars krums
11.06.2018. 15:40
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labdien!Vēlos uzzināt,kad beidzot Celtnieku ielas mikrorajonā tiks salabotas nenormālās bedres?Nu jau drīz tur vispār nevarēs izbraukt!
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
12.06.2018. 07:17

Celtnieku ielas mikrorajona teritorijā esošie nekustamie īpašumi un tajos esošās brauktuves jāuztur attiecīgo īpašumu īpašniekiem vai to pārstāvjiem. Celtnieku ielas mikrorajonā īpašumi ir gan Jēkabpils pilsētas pašvaldībai, gan juridisku personu īpašumi, gan jaukta statusa kopīpašumi. Par Jēkabpils pilsētas pašvaldības īpašumā esošo mikrorajona iekškvartālu brauktuvju uzturēšanu atbildīga ir SIA Jēkabpils namu pārvalde. SIA Jēkabpils namu pārvalde ir informēta par brauktuvju stāvokli minētajā teritorijā.

Inguna Pavelane
11.06.2018. 15:19
Kategorija: Citi
Labdien! Vēlētos uzzināt kad tiks sakārtotas lietas par nakts driftotājiem pa pilsētas apļiem un ielām.Vai ta tiešām ir kaut kam jānotiek,lai sāktu domāt!Mēs iedzīvotāji bailēs ejam pa trotuāru kad trakais sāk driftot kā arī naktīs vēlamies atpūsties .
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
14.06.2018. 10:12

Ar sūdzībām par agresīvu braukšanu jāvēršas Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī. Šī jautājuma izvērtēšana nav Jēkabpils pilsētas pašvaldības kompetencē.

Iveta Rutkovska
06.06.2018. 09:44
Kategorija: Domes vadībai
Labdien man ir tāds jautājums dzīvoju pašvaldības piešķirtā dzīvoklī maksāju visus maksājumus laikā nav neviena parāda.bet ir sākusies dzīvoklī problēma ar elektrību svilst visas rozetes un gaismas slēdži tagad lai mājā neostu pēc vadiem atradu 2 rozetes kas vēl nesvilst un savilku pagarinātājus vai elektrības instalācijas pārvilkšanu taisa JĒKABPILS NAMU PĀRVALDE vai kas?kas man jādara un kur jāgriežas ar šo jautājumu?mājās nejūtos droši un aug 2 bērni
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
07.06.2018. 16:05

Nodots uzdevums JK Namu pārvalde, lai konstatētu bojājuma cēloni un risinājumu tā novēršanai.

Ieva Valaine
31.05.2018. 13:39
Kategorija: Domes vadībai
Labdien, vēlējos pajautāt!? Kāpēc pilsētas stadiona, futbola laukumu nedrīkst izmantot? Mūs nodzina no laukuma un teica, ka to drīkst izmantot tikai profesionālie spēlētāji un uz sacensībām. Tur nebija nekādu zīmju un nebija arī nekādu brīdinājumu, ka nedrīkst parastais mirstīgais tur spēlēt futbolu. Un uz jautājumu :,,kur var citur spēlēt?" atbildi neguvām. Ļoti skumjš fakts, ka ģimenēm ar bērniem nav, kur aizbraukt pilsētā paspēlēt futbolu, jo izrādās, ka visi zināmie futbola laukumi ir slēgti un nepieejami. Tad jautājums:,,Kādam mērķim ir domāts stadiona futbola laukums, ja to nedrīkst izmantot?" Iesakiet ,lūdzu, kur es varu iet un uzspēlēt futbolu zinot, ka mani neizmetīs no turienes ārā.
Inga Celmiņa
31.05.2018. 11:50
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labdien! Pagājušo gadu SIA Sedumi izveidoja divas skaistas puķudobes uz apļiem pie DUS Circle. Šogad šajās dobēs aug nezāles. Vai tiešām mums ir tik nabadzīga pašvaldība, kas nevar atvēlēt naudu, lai sastādītu tur kādas puķes?
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
31.05.2018. 14:47

Madonas ielas apļu zaļajās zonās tiks stādītas vasaras puķes, kas tika paredzēts 2018.gada viengadīgo puķu iepirkumā.

Aksana Cielava
29.05.2018. 12:43
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labdien. 1) Šobrīd ir atbilstoši laika apstākļi, lai varētu greiderēt mazās ieliņas. Lūgums nogreiderēt Bērzu un Ceriņu ielu. 2) Lūdzu beidzot (kvalitatīvi!) aizasfaltējiet bedri uz Zīlānu ielas pretī ēdnicai Ūsiņš un sāciet domāt par kanalizācijas akām (tās ir stipri nosēdušās) posmā no dzelzceļa pārbrauktuves Zīlānu ielā Rēzeknes virzienā un gandrīz līdz DUS Virši-A. Paldies!
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
30.05.2018. 10:30
  1. Šobrīd meteoroloģiskie apstākļi nav piemēroti ielu planēšanas darbiem, jo ielu segums zaudējis nepieciešamo mitruma apjomu. Tiklīdz iestāsies atbilstoši apstākļi (pēc nokrišņiem), tiks veikti ielu planēšanas darbi.
  2. Ielas asfaltbetona segums, avārijas darbu vietā Zīlānu un Ķieģeļu ielu krustojumā, tuvākajā laikā tiks atbilstoši sakārtots.
  3. Tiek risināts jautājums par Zīlānu ielas asfaltbetona seguma iesēdumiem pie ūdenssaimniecības kanalizācijas akām.
Zane Krūmiņa
28.05.2018. 11:11
Kategorija: Domes vadībai
Piedodiet, bet nevarēju nociesties neuzrakstot sajūtas pēc Jēkabpils pilsētas dižkoncerta. Kad beidzot kāds sāks uzņemties atbildību par atklātu nodokļu maksātāju līdzekļu izmešanu gaisā? Vai tiešām skatītāji varēja izbaudīt visu koristu, kuri dodas par nodokļu maksātāju naudu uz Rīgu, sniegumu? Un kāpēc izskanēja vien dažas dziesmas? Vai tiešām bija tik grūti apskaņot pūtējus, kuri uz visa fona bija knapi dzirdami? Iepazīstoties ar afišās norādīto deju kolektīvu skaitu, gaidījām uz laukuma dižkoncertam atbilstošus priekšnesumus. Šogad ir pabūts citās pilsētās un pagastos, kur vairāki kolektīvi kopā dejojot veido skaistus zīmējumus. Te redzējām pārsvarā tikai kolektīva individuālās uzstāšanās. Un kas tie par aktieriem, kuri knapi spēja izlasīt tekstus, turklāt daži no viņiem ļoti neskaidrā valodā. Tā vien likās, ka koncertā pirmo reizi tiekas un mēģina sarunāt, kurš ko teikts, kas arī bija dzirdams skatītājos, kad operatori nenogrieza mikrofonus. Vai tiešam pieteicējiem bija tik grūti no programmas izņemt neieradušos kolektīvus? Bija jocīgi, ka piesaka vairākus kolektīvus, bet dejo viens. Un cik lietderīgi tiek norakstīta nodokļu maksātāju nauda, zinot, ka saule vēl pat netaisīsies norietēt kā koncerts jau būs galā un tomēr visai estrādei apkārt bija uzstādīti prožektori? Negribētu būt to dejotāju un dziedātāju vietā, kuri gaidīja pēdējo uznācienu, bet vājas režijas dēļ skatītāji masveidā pameta estrādi. Viss liecināja, ka koncerts ir beidzies un te pēkšņi pēc garām pateicības runām atskan “Manai dzimtenei”. Paldies šiem dejotājiem un dziedātājiem par emocionālo uzstāšanos, kas bija vienīgais priekšnesums, kas liecināja, ka notiek dižkoncerts. Amatpersonu runās izklausījās, ka konkrētās personas bija apmeklējušas citu pasākumu. Kāpēc jāizskaistina lietas, kuras bija galīgi garām. Par to liecināja arī runas automašīnu stāvvietā pēc koncerta, kur vien varēja dzirdēt apmeklētāju un dalībnieku sūdzības par iztērēto laiku un neizpratni par redzēto “dižkoncertu”. Gribētos dzirdēt, ko par šo visu saka paši organizatori. Acīmredzot daudzi pilsētas iedzīvotāji jau zināja ko gaidīt tāpēc nemaz netērētja savu laiku par ko liecināja pustukšās skatītāju rindas.
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
08.06.2018. 15:17

Jēkabpils pilsētas Kultūras pārvalde katru mēnesi organizē virkni dažādu tematisku kultūras pasākumu. Saskaņā ar Kultūras pārvaldes nolikumā iekļautajiem uzdevumiem šīm mērķim katru gadu pilsētas dome piešķir noteiktu budžeta finansējumu, kura ietvaros ir jānodrošina plašs kultūras pasākumu klāsts dažādām iedzīvotāju grupām.

Uzskatām, ka pilsētā organizētie kultūras pasākumi, tai skaitā 26.maija dižkoncerts “Sanākam, sadziedam, sasadancojam”, ir kvalitatīvi un labi organizēti, maksimāli dodot iespēju pilsētas iedzīvotājiem izbaudīt vietējo tautas mākslas kolektīvu sniegumu. Pateicamies par Jūsu viedokli attiecībā uz pasākuma organizēšanu un aicinām uz konstruktīvu sadarbību ar Kultūras pārvaldes vadību un speciālistiem. 

Salvis Speldziņš
24.05.2018. 13:22
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labdien! Vēlējos informēt, ka V.Strūves ielā no parka kokiem ir saauguši zari virs braucamās daļas un apgrūtina smago automašīnu kustību. Ja nemaldos tad divi gadi atpakaļ tika izzāģēti zari, kas nosedza braucamo daļu, bet nu tie ir atauguši! Un uz pļaviņu ielas aiztaisiet to bedri ceļa vidū, kas ir laikam piemirsta pirms Luīzes!!
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
05.06.2018. 15:43

V.Strūves ielā tiks veikta - daļēja krūmu izzāģēšana, atbrīvojot ielas brauktuvi, nozāģēts viens sausais koks un koku kopšanas sarakstā iekļauta atsevišķu koku vainagu pacelšana līdz 4.5 metru augstumam (autoprofils).

Aija Bētiņa
14.05.2018. 12:15
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labdien!Gribu stādīt pie kaimiņu sētas tūjas.Sakiet kādā attālumā no robežas jāstāda,jo gan jau ir kādi likumi un cik garas es varu audzēt.Paldies!
Ilva Grigjane
02.05.2018. 15:03
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labdien! Kam jāziņo par bērnu spēļu laukumiņu bojājumiem!? Piemēram, šobrīd, Bebru mikrorajona bērnu laukumiņā "Daugava" ir nogāzta sēta un salauztas šūpoles.
Indulis Lapiņš
28.04.2018. 07:49
Kategorija: Domes vadībai
Labdien! Šogad Jūs ļoti daudz runājat par Jēkabpils izglītības iestāžu optimizāciju. Es gribētu zināt, kas notiks ar Jēkabpils pamatskolu. Daugavas labajā pusē tiks izveidota Jēkabpils vidusskola. Daugavas kreisajā pusē - Krustpils vidusskola. Tatad, ja bērns šobrīd mācās, piemēram, Jēkabpils pamatskolas ceturtajā klasē, viņš te turpina macīties līdz 12. klasei? JVĢ zaudē daļu savu potenciālo skolnieku? Tātad Jēkabpils vidusskolā skolā būs jāpieņem jauni skolotāji, kas drīkst pasniegt stundas vidusskolas klasēs. Turpretim, JVĢ, kurā Jūs plānojat uzņemt skolēnus no 5. klases, būs jāpieņem jauni skolotāji šīm klasēm. Tā ir OPTIMIZĀCIJA? Konkrēts jautajums: kas notiks ar tagadējiem 4., 5., 6. klases skolniekiem? Kur viņi mācīsies turpmākajos gados?
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
21.05.2018. 10:25

Jēkabpils pilsētas dome izglītības iestāžu infrastruktūras attīstības koncepciju vēl nav pieņēmusi, tāpēc konkrētu atbildi uz jūsu jautājumiem nevaru sniegt. Ja jūsu bērni mācās Jēkabpils pamatskolā, droši vien viņiem mācības būs jāturpina tajā pašā adresē telpās Rīgas ielā līdz 6.klasei. 2.vidusskolas telpās pēc skolu infrastruktūras attīstības plāna pieņemšanas paredzēts pakāpeniski komplektēt pirmajā gadā 1.klasi, otrajā- 2.klasi utt.. Bet vispirms būtu jāveic mācību vides un infrastruktūras uzlabošanas darbi.

Iveta Rutkovska
16.04.2018. 11:22
Kategorija: Domes vadībai
Labdien gribētu uzzināt kas atbildīgs par ārā uzstādītiem veļas kaltēšanas placīšiem?dzīvoju pirmajā stāvā drēbes kaltēt balkona nav bet ārā pret logu ir dzelzs trubas kur kaimiņi paši velk striķus lai varētu kaltēt bet ir viena problēma vasaras periodā vietas visiem nepietiek jo iedzīvotāju daudz vai kāda institūcija varētu uzsstādīt vairāk to trubu un varētu noorganizēt virs tiem striķiem jumtiņu?runa iet par viesītes ielas 47 māju PALDIESSS
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
14.05.2018. 10:03

Labdien! SIA "JK Namu pārvalde" informē, ka īpašniekam (Pašvaldībai) kopā ar dzīvokli pieder arī Mājas kopīpašuma daļa un kopīpašumā esošā Mājas uzturēšanai nepieciešamā zemes platība, tad uz Mājas dzīvokļa īpašnieka ierosinājuma pamata Dzīvokļa īpašuma likumā noteiktajā kārtībā dzīvokļu īpašnieku kopība, organizējot dzīvokļu īpašnieku kopsapulci vai rīkojot aptauju, var pieņemt lēmumu par veļas žāvētavu ierīkošanu, uzturēšanu un lietošanas nosacījumiem, nosakot kārtību un termiņu, kādā Mājas dzīvokļu īpašnieki (pastarpināti, arī Iesniedzēja un citi Mājas dzīvojamo telpu īrnieki) sedz nepieciešamās izmaksas šī lēmuma īstenošanai.

Tāpat informējam, ka veļas žāvētavas ierīkošana Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma izpratnē nav obligātā dzīvojamo māju pārvaldīšanas darbība, tādēļ tās ierīkošanas nepieciešamības izvērtēšanas ir Mājas dzīvokļu īpašnieku kopības kompetences jautājums.

           

Lapas