Jautā pašvaldībai

Sanita Kar
27.05.2020. 22:02
Labdien! Ņemot vērā, ka NVA rīkotie skolnieku vasaras darbi 2020.g. atkal atļauti, un paredzēti no 01.07.-31.08., sakiet kā tie tiks organizēti Jēkabpilī? P.s. ņemot vērā iepriekšējo pieteikšanos, kurā bija paredzēta darbošanās no 01.06.-31.08.20.
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
02.06.2020. 14:49

Jēkabpils pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru vasaras brīvlaikā organizē aktīvu nodarbinātības pasākumu “Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”.

Šajā pasākumā strādāt skolēni Jēkabpils pilsētas pašvaldībā pieteicās jūnija, jūlija un augusta mēnešos.

Sakarā ar noteiktajiem pasākumiem COVID-19 izplatības ierobežošanai, skolēnu nodarbinātības pasākums 2020.gadā notiks no 01.jūlija. Lai skolēniem, kuri vasaras darbiem bija pieteikušies jūnija mēnesī, nodrošinātu vienādu attieksmi, darba iespējas ir piedāvātas jūlija un augusta mēnešos.

Jēkabpils pilsētas teritorijā pašvaldība jūlija un augusta mēnešos nodarbinās 70 skolēnus. Ar skolēniem un viņu vecākiem Komunālās saimniecības nodaļa sazināsies telefoniski.

Silvija Kukle
16.01.2020. 18:02
Labdien! Vēlos uzrakstīt par mūsu brīnišķīgo sētnieci. Dzīvoju Viesītes ielas 41. mājā. Tik čaklu un akurātu cilvēku, kā mūsu sētniece, reti dzīvē gadās sastapt. Nezinu ne viņas vārdu ne uzvārdu, bet katru dienu baudu viņas brīnišķīgā darba augļus. Vienalga vai tie ir rudens vēji, kas trauc kokiem lapas vai lielās pūkainās sniega pārslas, ar visu viņa tiek galā nevainojami. Ļoti ātri un ļoti tīri! Par gružiem un papīriem nemaz nerunājot. Nesaprotu kāds ir viņas darba laiks, jo es viņu redzu bieži un viņa vienmēr strādā! Noprotu, ka viņai apkopjamā teritorija ir paliela, jo sētniece darbojas arī pie blakus mājām. Šī sieviete ir pelnījusi pateicību par savu akurāto, nesavtīgo darbu! Paldies viņai! Ar cieņu, Silvija
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
27.01.2020. 13:21

Labdien! Čaklā sētniece ir Inese Rancova, kura Namu pārvaldē strādā septiņus gadus. Viņas pārziņā ir teritorijas pie Viesītes ielas mājām nr.39 un 41, kā arī pie Viestura ielas mājas nr.41. Inesei patīk savs darbs, un to jūt arī to māju iedzīvotāji, kuru teritorijā viņa strādā.

Namu pārvalde teic paldies ikvienam, kurš novērtē mūsu sētnieku darbu!