Jautā pašvaldībai

inese zemīte ♥ ♥ ♥
11.09.2019. 12:10
Labdien! Lūdzu izvērtēt Jēkabpils Siltuma A. Karpenko atbilstību ieņemtajam amatam! Nezina neko par notiekošajām lietām siltumtrašu nomaiņā. 12.08. tika pārtraukta siltā ūdens padeve Bebru mikrorajonā un Auseklīšu ielas mājām , solīts tika atjaunot 2 nedēļu laikā. Pēc šīm divām nedēļām , pielika vēl nedēļu, tad atkal vēl vienu. Jau mēnesis ir apkārt, bet siltais ūdens nav atjaunots. Pie iemesliem tika minēti : 1) inženierkomunikācija zem ielu seguma. Tas manuprāt, bija jaizvērtē pirms tika uzsākti remontdarbi, lai nebūtu sarežģījumi 2) laikapstākļi. Atainojos, bet laiks mūs visus lutina. Šim iemeslam nevajadzētu būt! 03.09. tika solīts atjaunot silto ūdeni līdz 09.09., bet ir jau 11.09. Ir 21.gs. Mums vajag silto ūdeni, cik ilgi šis bardaks un bezadbildība turpināsies? Rēķinus saņemam ļoti laicīgi, pie nokavējuma tiek aprēķinātas soda naudas, kas būs šajā gadījumā- kādas sankcijas būs šajā gadījumā pret atbildīgajām personām? Tas būtu tikai godīgi, katram jauzņemas atbildība par savu darbu.
Māris Jaudzems
09.09.2019. 16:30
Ar satraukumu, pat bailēm gaidu sava kaķa mūža nogali, jo šobrīd nezinu, kur varēšu apglabāt savu mīluli. Ministru kabineta noteikumi liedz mājdzīvnieku mirstīgās atliekas aprakt jebkurā Latvijas zemes gabalā, izņemot speciālās dzīvnieku kapsētas. Vešana uz Rīgas kapiem būs dārga, tāpat arī kremēšana. Ko man darīt? Vai pašvaldība reiz padomās arī par 4-kājainajiem pilsētniekiem un ierīkos pilsētas teritorijā vai tās tuvumā dzīvnieku kapsētu, lai godam viņus varētu apglabāt? Šī problēma neskar tikai mani, bet daudzus jēkabpiliešus, tādēļ atbildi uz šo jautājumu vajadzētu sniegt Jēkabpils plašsaziņas līdzekļos.
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
10.09.2019. 10:39

Jēkabpils pilsētas teritorijas plānojuma 2019.-2030.gada izstrādes gaitā tika iekļauts priekšlikums iekļaut pilsētas teritorijas plānojumā teritoriju dzīvnieku kapsētas izveidošanai. Šobrīd notiek aktīvi būvniecības darbi. Pašvaldība informē, ka ņemot vērā jautājuma aktualitāti, pašvaldība papildus izvērtēs iespēju robežās paātrināt procesu par dzīvnieku kapsētas būvniecību.

Pašvaldība Jūs informē, ka vietnē:  https://www.latvija.lv/lv/DzivesSituacijas/Maja-un-vide/Nave-dzivnieka#show3 sniegts skaidrojums, kā rīkoties mājas (istabas) dzīvnieka nāves gadījumā, norādītas Latvijā pieejamās lolojumdzīvnieku kapsētas un krematorijas, kā arī sniegta informācija par uzņēmējiem, kas nodarbojas ar lolojumdzīvnieku savākšanu, transportēšanu, uzglabāšanu un likvidēšanu.

Atbilstoši Ministru kabineta 2012.gada 17.aprīļa noteikumu Nr.275 “Prasības tādu dzīvnieku izcelsmes blakusproduktu apritei, kas nav paredzēti cilvēku patēriņam” prasībām, nobeigušos lolojumdzīvniekus atļauts aprakt teritorijā, kurā tie atradušies (dzīvojuši), ja tiek ievērotas šādas prasības: lolojumdzīvnieka īpašnieks ir aprakšanas vietas zemes īpašnieks; aprakšanas vieta ir norobežota un nav publiski pieejama, tā nedrīkst būt lauksaimniecībā izmantojamā zeme, kā arī daudzdzīvokļu ēkām piegulošā teritorija; līķis aprokams tādā veidā, lai tam nevarētu piekļūt gaļēdāji vai visēdāji dzīvnieki; aprakšanas vieta nedrīkst būt pie upēm, strautiem, ezeriem un citiem virszemes ūdensobjektiem, applūstošās vietās vai teritorijās, kā arī nedrīkst atrasties virszemes ūdensobjektu un pazemes ūdeņu ieguves vietu aizsargjoslās; apraktais līķis nerada smaku, kā arī ūdens, gaisa vai augsnes piesārņojuma apdraudējumu;  līķi aprok bedrē, uzberot vismaz vienu metru biezu zemes kārtu; aprakšanas vietā aizliegts uzlikt pieminekli.

 

Linda Ro
08.09.2019. 12:58
Labdien! Vai ir iespēja izvērtēt Jēkabpils pilsētas autobusa mršruta Nr.3 atiešanas laiku plkst 8.00 no pieturas Stacija? Ar šo autobusu uz skolu dodas liela daļa Jēkabpils 3.vidusskolas skolēnu. Agrā stunda sākas 8.15, bet autobuss pie skolas pienāk 8.15-8.20, tātad bērni kavē stundu par 5-10min. Varbūt ir iespēja, ka šis autobuss izbrauc no Stacijas ātrāk? Šis maršruts iet vienu reizi stundā un iepriekšējais ir stipri par agru. Jautājums tika uzdots arī Jēkabpils Autobusu parkam, lūk atbilde: Atbildot uz Jūsu e-pastu, SIA Jēkabpils autobusu parks dara zināmu, ka pilsētas autobusu reisi maksimāli tiek saskaņoti ar starppilsētu autobusu un vilcienu pienākšanas, atiešanas laikiem, lai nodrošinātu pasažieru tālāku plūsmu. Pilsētas maršrutu izmaiņas ir iespējamas tikai pēc pasūtītāja - Jēkabpils pilsētas pašvaldības, lēmuma par reisu izmaiņām.
Maija Cvetkova
05.09.2019. 17:58
Labdien. Mes esam sanemusi dzivokliti ka jauna gimene taisam dzivokli rontu... mums ir jaliek dzivokli logi...jo logi diezgan slikta stavokli....vai varetu mums palidzet ar logu liksanu,jo diezgan lielas izmaksas....kas un ka mums jadara?
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
10.09.2019. 13:44

Labdien! Lai pašvaldība varētu sniegt kompetentu atbildi, nepieciešams iesniegt iesniegumu pašvaldībā, kurā norādīta dzīvokļa adrese, statuss, dzīvokļa īres līguma noslēgšanas datums.

Māris Jaudzems
24.07.2019. 15:35
Kāpēc netiek atjaunināta domes mājas lapā foto galerija?3. mēnesi skatīties Bruņoto spēku parādi jau apnicis. Priecāšos, ja galerijā būs jaunāki notikumi skatāmi!
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
25.07.2019. 12:18

Labdien! Bilžu galerija ir papildināta.

Inta Lasmane
22.07.2019. 15:09
Labdien! No š'.g. 1. augusta samazinās ūdens līmeni Daugavā. Lūdzu, atjaunot un balsta ūdens līmeņa atzīmes, lai varētu redzēt ūdens līmeni. Paldies!
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
22.08.2019. 11:06

Līdzekļi ūdens atzimju krāsojumam uz tilta pār Daugava balstiem Jēkabpils pilsētas pašvaldības 2019. gada budžetā nav paredzēti. Ar Daugavas līmeņa svārstībām var iepazīties https://www.meteo.lv/

Inta Lasmane
04.07.2019. 15:20
Labdien! Sakiet, lūdzu kur palika kamera, kura bija zem tilta, lai varētu redzēt ūdens līmani Daugavā? Kad to uzstādīs no jauna? Paldies!
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
16.07.2019. 14:42

Paldies par informāciju. Jautājumu atrisinās apkalpojošā firma.

Sandra Ābola
01.07.2019. 14:36
Labdien! Par šo pašu tēmu tiku rakstījusi jau Salceviča laikā, bet nekas nav mainījies pa šiem gadiem, varbūt jaunais vadītājs kko pamainīs.. Iepriekšējās nedēļas laikā sagadījās, ka satiku vairākus pazīstamus cilvēkus, kas jau sen Jēkabpilī nedzīvo. Sarunās pajautāju, kā viņi redz patreizējo Jēkabpili ar skatu no malas. Atbilde visiem bija vienāda - auksta akmeņu pilsēta ar nejēdzīgi iztērētu naudu megadārgiem projektiem (ābeles, soliņi, tualetes utt)....Par cilvēku trūkumu ir pavisam cits stāsts, bet šoreiz ne par to. Šoreiz par mājīgumu, ko dod zaļumu, puķu, košumkrūmu stādījumi. Jēkabpilī šādu stādījumu, var teikt, nav. Kāpēc Kena parks joprojām ir bez krāšņām daudzgaīgo puķu dobēm? Kāds ir Strūves parks un parks pretī rajona kultūras namam???!! Nerunāsim par pārējiem pilsētas skvēriņiem, stūriem un apļiem. Domes darbinieki diezgan bieži brauc ārpus pilsētas komandējumos - vai tiešām nevar salīdzināt Jēkabpili ar citām pilsētām? Nav tālu jāmeklē, tapat blakus mazie Līvāni - puķu dobes, podi un kastes dažādā izpildījumā tā vien ielīksmo sirdi. Nerunāsim par Madonu, Cēsīm, Valmieru, Smilteni, Alūksni utt. Ja iesīkstējušiem domes ierēdņiem viss liekas skaisti, varbūt jādod vieta jauniem cilvēkiem ar svaigu skatījumu?
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
10.07.2019. 11:02

Informējam, ka šobrīd pilsētā norit vērienīga projekta “Pasta ielas pārbūve” realizācija, kas ietver ne tikai Pasta ielas pārbūvi, bet arī to šķērsojošo ielu - Zaļās ielas, Jēkaba ielas, Akmeņu ielas, Katoļu ielas, Viestura ielas posmu no Brīvības ielas līdz Andreja Pormaļa ielai pārbūvi un vairāku skvēru pārbūvi – skvērs Pasta - Jēkaba ielu stūrī, skvērs Akmeņu – Pasta ielu stūrī, skvērs pie Viestura - Pasta ielas krustojuma.

Minēto skvēru pārbūve ietver ne tikai jaunu celiņu  un laukumu ar bruģakmens segumu  izveidi, bet arī jaunu apstādījumu ierīkošanu, kas ietver  koku, dekoratīvu krūmu stādījumus, bet arī ziemciešu puķu dobju un jauna zāliena izveidi. Tā Jēkaba ielas skvērā ir paredzēti 11 jauni skuju, lapu koku un krūmu stādījumi, 15.3 m2 vienlaidu krūmu stādījumi, 51 m2 ziemciešu stādījumi, zāliena ierīkošana 800 m2 platībā, Akmeņu ielas skvērā 4 jauni lapu koki, 26 dekoratīvie krūmi, 81 m2 vienlaidus krūmu stādījumi, 78 m2 ziemciešu stādījumi.

Viestura ielas skvērā paredzēta mākslas objekta sakārtošana, 10 jaunu skuju koku stādīšana un jauna zāliena ierīkošana 60 m2 platībā.

Runājot par parku pretī Krustpils kultūras namam, informējam, ka pēc Jēkabpils pilsētas pašvaldības pasūtījuma šobrīd tiek izstrādāts projekts “Otrā pasaules kara memoriāla labiekārtojuma pārbūve Rīgas ielā 205, Jēkabpilī”, kur parkā paredzēta jaunu pastaigu celiņu tīkla, vairāku klusās atpūtas laukumu izveide ar soliņiem un ziemciešu puķu stādījumiem, kā arī jaunas koku un krūmu grupas.

Memoriāla laukumam paredzēts mainīt esošo segumu, paredzot jaunu lielizmēra betona plātņu segumu kombinācijā ar zāģēta dedzināta bruģa joslām. Laukuma labiekārtojumā paredzēti rožu un ziemciešu  stādījumi.

Attiecībā uz Strūves parku labiekārtošanu, informējam, ka ir izstrādāts Strūves parka labiekārtojuma pārbūves projekts. Jēkabpils pilsētas pašvaldība piedalās projektu konkursā, lai piesaistītu finansējumu no Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam. Projekta Starptautiskā tūrisma maršruta  “ “Strūves ģeodēziskais loks” izveide” laikā tiks realizēts Strūves parka labiekārtojuma pārbūves projekts.
Vērā ņemams un atbalstāms Jūsu vēstulē minētais priekšlikums  Kena parkā un citviet pilsētā veidot daudzgadīgo puķu un košumkrūmu stādījumus. Paldies par viedokli!

 

Jēkabpils pilsētas pašvaldība
10.07.2019. 11:04

Labdien! 

Informējam, ka šobrīd pilsētā norit vērienīga projekta “Pasta ielas pārbūve” realizācija, kas ietver ne tikai Pasta ielas pārbūvi, bet arī to šķērsojošo ielu - Zaļās ielas, Jēkaba ielas, Akmeņu ielas, Katoļu ielas, Viestura ielas posmu no Brīvības ielas līdz Andreja Pormaļa ielai pārbūvi un vairāku skvēru pārbūvi – skvērs Pasta - Jēkaba ielu stūrī, skvērs Akmeņu – Pasta ielu stūrī, skvērs pie Viestura - Pasta ielas krustojuma.

Minēto skvēru pārbūve ietver ne tikai jaunu celiņu  un laukumu ar bruģakmens segumu  izveidi, bet arī jaunu apstādījumu ierīkošanu, kas ietver  koku, dekoratīvu krūmu stādījumus, bet arī ziemciešu puķu dobju un jauna zāliena izveidi. Tā Jēkaba ielas skvērā ir paredzēti 11 jauni skuju, lapu koku un krūmu stādījumi, 15.3 m2 vienlaidu krūmu stādījumi, 51 m2 ziemciešu stādījumi, zāliena ierīkošana 800 m2 platībā, Akmeņu ielas skvērā 4 jauni lapu koki, 26 dekoratīvie krūmi, 81 m2 vienlaidus krūmu stādījumi, 78 m2 ziemciešu stādījumi.

Viestura ielas skvērā paredzēta mākslas objekta sakārtošana, 10 jaunu skuju koku stādīšana un jauna zāliena ierīkošana 60 m2 platībā.

Kas attiecas uz par parku pretī Krustpils kultūras namam, informēja, ka pēc Jēkabpils pilsētas pašvaldības pasūtījuma šobrīd tiek izstrādāts projekts “Otrā pasaules kara memoriāla labiekārtojuma pārbūve Rīgas ielā 205, Jēkabpilī”, kur parkā paredzēta jaunu pastaigu celiņu tīkla, vairāku klusās atpūtas laukumu izveide ar soliņiem un ziemciešu puķu stādījumiem, kā arī jaunas koku un krūmu grupas.

Memoriāla laukumam paredzēts mainīt esošo segumu, paredzot jaunu lielizmēra betona plātņu segumu kombinācijā ar zāģēta dedzināta bruģa joslām. Laukuma labiekārtojumā paredzēti rožu un ziemciešu  stādījumi.

Attiecībā uz Strūves parku labiekārtošanu, informējam, ka ir izstrādāts Strūves parka labiekārtojuma pārbūves projekts. Jēkabpils pilsētas pašvaldība piedalās projektu konkursā, lai piesaistītu finansējumu no Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam. Projekta Starptautiskā tūrisma maršruta  “ “Strūves ģeodēziskais loks” izveide” laikā tiks realizēts Strūves parka labiekārtojuma pārbūves projekts.
Ir vērā ņemams un atbalstāms vēstulē minētais priekšlikums  Kena parkā un citviet pilsētā veidot daudzgadīgo puķu un košumkrūmu stādījumus.

Ilze Malnača
04.06.2019. 15:32
Labdien! Kādēļ netiek nojaukta ēka Kena parkā? Izskatās neglīti. Kopš manas bērnības tā tur jau stāv, grausts. Ko darīt tiem vecākiem, kuru bērni nepaspēja pieteikties citā pii, kamēr mūsējais atvaļinājumā un vecākiem darbā netiek piešķirts atvaļinājums uz šo brīdi? Kādēļ Sporta ielā no vienas puses, no Ūdensvada ielas puses ir zīme 30 km/h, bet no otras nav? Tur diemžēl a/m vadītāji nebrauc ar 30 km, bet vairāk, bet tur ir ļoti nepārredzams līkums. Paldies!
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
07.06.2019. 09:18

Labdien! Informējam, ka ēka Dambja ielā 21, Jēkabpilī nav piederoša pašvaldībai, īpašnieks ir juridiska persona. Ēka atrodas apmierinošā tehniskā stāvoklī, logu un durvju ailas ir aizdarītas, ierobežota nepiederošu personu iekļuve. Atkārtiti ar būves īpašnieku tiks veiktas pārrunas par iespējām uzlabot ēkas vizuālo izskatu.

Mairis Stempers
03.06.2019. 20:34
Labvakar! Kad tiks plānota Draudzības alejas rekonstrukcija?
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
17.06.2019. 11:52

Labdien! Draudzības alejas un Viestura ielas pārbūvi paredzēts uzsākt 2019. gada būvniecības sezonā.

Inga Celmiņa 1
28.05.2019. 13:55
Vēlos uzdot jautājumu trešo reizi, un ceru saņemt beidzot izsmeļošu atbildi uz uzdoto jautājumu, nevis tikai atrakstīšanos, ka šī gada budžetā šim mērķim nauda nav paredzēta. Jautājums ir - KAD TIKS ASFALTĒTA ĀBEĻU IELA, JĒKABPILĪ???
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
29.05.2019. 14:59

Jēkabpils pilsētas pašvaldība informē, ka jūnijā tiks veikti Ābeļu ielas seguma atputekļošanas darbi, kas būtiski samazinās putekļu veidošanos vasaras sezonā. Ābeļu ielas pārbūve, izbūvējot asfaltbetona segumu 2019. gada pašvaldības budžetā netika apstiprināta un šogad netiks veikta.

 

Lina Boyne
27.05.2019. 16:54
Plašsaziņas līdzekļos atrodama informācija, ka šī gada 4.jūnijā Jēkabpils pilsētas bibliotēkā notiks tikšanās ar Viesturu Rudzīti, kas rīkots projekta "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī" ietvaros un kuru finansē Jēkabpils pilsētas dome. Vēršu Jūsu uzmanību, ka V.Rudzītis savos publiskajos izteikumos un publikācijās ir paudis viedokli, kas klaji atbalsta vardarbību ģimenē un vardarbību pret sievieti. V.Rudzītis vienā no saviem savā bloga ierakstiem 2014.gadā pauž “Kā panāksit, ka sieviete bez sišanas kļūst par priekšzīmīgu māti, sievu un Sievieti galu galā." Ņemot vērā minēto, lūdzu atcelt paredzēto tikšanos ar Viesturu Rudzīti Jēkabpils pilsētas bibliotēkā 2019.gada 4.jūnijā, kurš atklāti atbalsta vardarbību un kuru Latvijas Psihoterapeitu biedrība ir izslēgusi no savām rindām dēļ saviem izteikumiem, kuri nav savienojami ar psihoterapeita profesionālo ētiku un rada izkropļotu un nepatiesu priekšstatu par psihoterapiju.
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
29.05.2019. 10:21

Labdien! 

Lekcija – diskusija “Izglīto prātu un atver dvēseli” notiek Jēkabpils pilsētas bibliotēkas organizētā lekciju – diskusiju cikla “Gars. Ķermenis. Veselība” ietvaros, kas tiek īstenoti projektā “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī”. Projekta veselības veicināšanas pasākumu programmas mērķis ir aktualizēt Jēkabpils sabiedrības interesi par fizisko un garīgo veselību. Lekcija skars jautājumu par mūsu aizvēsturisko senču pieredzi, kā mūsdienu cilvēka informācijas krātuvi, kā zināšanām, kam ir praktiska nozīme, ko izmantojam, risinot savus ikdienas jautājumus.

Saistībā ar Jūsu iesniegumā izteiktajām bažām, vēršu Jūsu uzmanību, uz to, ka rīkotais pasākums ir lekcija – diskusija, līdz ar to pasniegtajam saturam ir jākalpo par diskusijas avotu. Tā kā diskusijas pamatā ir pretrunas, pasākuma rīkotāji uzskata, ka izvēlētais lektors, ar izvirzītajām teorijām, lekcijas saturu ir atbilstošs paredzētajam mērķim. Organizatori cer uz saturisku diskusiju iesaistoties vietējās sabiedrības pārstāvjiem ar Jēkabpilī esošo sapratni par lekcijā aizskartajiem jautājumiem. 

Psihoterapeits Viesturs Rudzītis savos darbos ir izvirzījis teorijas par sieviešu un vīriešu dabu sabiedrībā mūsdienās un atskatoties vēsturiski. Diemžēl darbos izvirzītās metamorfozes tiek izrautas no konteksta, interpretētas tieši un tiražētas masu medijos. V.Rudzītis pēc būtības nekad nav mudinājis uz vardarbību pret sievieti. 

Organizatori aicina apmeklēt pasākumu un piedalīties diskusijā, ar cerībām uz jūsu  kompetenci apspriestajos jautājumos un cerībā, ka esat iepazinies ar V.Rudzīša publikācijām un izvirzītajām teorijām. Jūsu līdzdalība veicinātu diskusijas saturisko kvalitāti. 

Jautājumiem par vardarbības novēršanu pret sievieti Jēkabpilī, acīm redzot, ja uzskatāt šo jautājumu par aktuālu,jāorganizē cita diskusija ar šī jautājuma risināšanā kompetentiem speciālistiem un ieinteresētām personām, tā kopīgi meklējot problēmas risinājumu. 

 

Aija Bētiņa
23.05.2019. 09:46
Labdien! Vai šovasar tiks pļauta zāle Pļaviņu ielā,ne tikai uz Daugavas pusi,bet tieši uz dzīvojamo māju pusi? Ne jau visiem ir ar ko pļaut.Paldies,ja atbildēsiet!
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
27.05.2019. 16:22

Labdien!

Ar Jēkabpils pilsētas domes  24.10.2013.  lēmumu Nr.445 ir apstiprināti Saistošie noteikumi “Jēkabpils sabiedriskās kārtības noteikumi”, kas nosaka, ka privātmājai pieguļošā teritorija ir jākopj ēkas īpašniekam. Pamatojoties uz pašvaldībai pieejamo informāciju, šis ir privātīpašums, līdz ar to ēkai pieguļošā teritorija jākopj ēkas īpašniekam. 

inese zemīte ♥ ♥ ♥
18.04.2019. 15:32
Par Auseklīšiem! Skaista atbilde iedzīvotājiem! Vairāki īpašnieki, kā tad mēs maksājam visus maksājumus- vai katram īpašniekam atsevišķi? Arī NĪN tiek maksāts pašvaldībai? Ir tikai atrakstīšanās un nevēlēšanās kaut ko darīt iedzīvotāju labā. Jāgriežas laikam citās iestādēs būs! Tas nav normāli! Ja grib- izdara visu, ja ne- atrakstās. Zinu (no domē strādājošiem cilvēkiem),ka var atsavināt īpašumus, tik tas process ir garš. Neviens jau to negrib darīt. Jūs strādājat iedzīvotāju labā!!!!!!! Lūdzu, atbrauciet un savelciet ar krāsām robežas- kur un kas kam pieder? To gan mēs varam pieprasīt,lai zinām ar juridiski pareizi noformētiem dokumentiem vērsties pie atbildīgajām personām!
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
15.05.2019. 09:41

Jēkabpils pilsētas pašvaldības policija apsekoja īpašumu Auseklīša iela 23, Jēkabpilī. Pēdējais īpašnieks minētajam īpašumam bija SIA “L Investīcijas” reģistrācijas numurs 42103024452, Tirgoņu iela 22, Liepāja, kas izslēgta no komercreģistra 04.10.2017. Īpašumam Auseklīša iela 23, Jēkabpils (kadastra numurs 5601 002 4504) nav īpašnieka (bezīpašnieka statuss). Īpašuma statuss līdz šai dienai nav mainīts. Ņemot vērā iepriekš minēto, Jēkabpils pilsētas pašvaldības policija nevar veikt nekādas tiesiskas darbības, lai veicinātu īpašuma sakārtošanu.

Kristīne Butkus
18.04.2019. 13:17
Par Auseklīša ielu. Tad, lūdzu, dariet kaut ko, lai šīs juridiskās personas pilda savas saistības. Iekšpagalma grausts nav apsekots jau gadiem. Pagājušogad ne reizi netika nopļauta zāle ne no vienas puses. Graustam viss vaļā, iekļūt nesagādā problēmas. Lieki pieminēt laikam bezpajumtniekus un 2 līķus 5 gadu laikā.
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
15.05.2019. 09:41

Jēkabpils pilsētas pašvaldības policija apsekoja īpašumu Auseklīša iela 23, Jēkabpilī. Pēdējais īpašnieks minētajam īpašumam bija SIA “L Investīcijas” reģistrācijas numurs 42103024452, Tirgoņu iela 22, Liepāja, kas izslēgta no komercreģistra 04.10.2017. Īpašumam Auseklīša iela 23, Jēkabpils (kadastra numurs 5601 002 4504) nav īpašnieka (bezīpašnieka statuss). Īpašuma statuss līdz šai dienai nav mainīts. Ņemot vērā iepriekš minēto, Jēkabpils pilsētas pašvaldības policija nevar veikt nekādas tiesiskas darbības, lai veicinātu īpašuma sakārtošanu.

Lapas