Darba piedāvājumi

Uzņēmums: Transcom Worldwide Latvia
Reģistrācijas nr.: 40003573369
Piedāvātā vakance: Klientu apkalpošanas speciālists
Darba pienākumi: Kā klientu apkalpošanas speciālists Tu palīdzēsi klientiem - sniegsi viņiem informāciju par produktiem un pakalpojumiem, kā arī risināsi citas ar klientu apkalpošanu saistītās situācijas. Turklāt, Tu būsi arī eksperts sarunas vadībā, palīdzot saprast klientam viņa vajadzības un sniedzot pareizo risinājumu konkrētajā situācijā. Tavs fokuss būs radīt izcilu klientu apkalpošanas pieredzi, atrisinot problēmsituācijas un vienlīdz sniedzot patīkamu un personisku attieksmi ikvienam klientam.

Transcom Tev pavērsies lieliskas karjeras un attīstības iespējas. Mēs Tev dosim startu, kam sekos apmācības, koučings un Tavu prasmju attīstīšana. Tu strādāsi kopā ar kolēģim vienā komandā, virzoties kopā uz skaidri nospraustiem mērķiem, lai kopīgi sniegtu izcilu klientu apkalpošanas pieredzi.
Prasības: Mēs Transcom ticam, ka attieksme un personība ir daudz svarīgāka kā iepriekšējā darba pieredze. Šī iemesla dēļ, meklējot klientu apkalpošanas speciālistus, kā prasība no mūsu puses nav iepriekšējā darba pieredze. Tomēr, lai pieteiktos, Tev būtu jāatbilst vismaz sekojošām prasībām:

Tev ir vismaz 18 gadi.
Tev ir labas latviešu valodas prasmes.
Tev ir labas krievu valodas prasmes.
Tev ir labas komunikāciju prasmes.
Tavas datorprasmes ir ikdienas lietotāja līmenī.
Tu labprāt strādā, lai sasniegtu noteiktus, konkrētus mērķus.
Darba algas amplitūda: Atalgojums no 540 līdz 720 EUR bruto mēnesī
Kontaktpersona: Linda Dieriņa
Kontakttelefons: 29752226
E-pasts: linda.dierina@transcom.com
Sludinājums publicēts līdz: 28.08.2019. 10:10