Energoresursi Jēkabpils novads
Apgaismes stabs

Informējam, ka no 1.oktobra līdz 30.aprīlim Jēkabpils novada teritorijā tiks pakāpeniski ieviesti dažādi energoresursu taupīšanas pasākumi.

Pilsētās:

 • No pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 22.30 - 00.00 vietās kur ir iespēja tiek samazināts gaismekļu spilgtums par 20%, kur nav iespējams, tiek atslēgta viena fāze (nedeg katrs trešais gaismeklis).
 • No pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 00.00 - 4.00 vietās kur ir iespēja tiek samazināts gaismekļu spilgtums par 50%, kur nav iespējams, tiek atslēgta viena fāze (nedeg katrs trešais gaismeklis) vai atsevišķas mazāk apdzīvotas ielas.
 • No pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 4.00 - 8.00 vietās kur ir iespēja tiek samazināts gaismekļu spilgtums par 20%, kur nav iespējams, tiek atslēgta viena fāze (nedeg katrs trešais gaismeklis).
 • No piektdienas līdz svētdienai no plkst. 23.00 - 00.00 vietās kur ir iespēja tiek samazināts gaismekļu spilgtums par 20%.
 • No piektdienas līdz svētdienai no plkst. 00.00 - 4.00 vietās kur ir iespēja tiek samazināts gaismekļu spilgtums par 30%, kur nav iespējams, tiek atslēgta viena fāze (nedeg katrs trešais gaismeklis) vai atsevišķas mazāk apdzīvotas ielas.
 • No piektdienas līdz svētdienai no plkst. 4.00 - 8.00 vietās kur ir iespēja tiek samazināts gaismekļu spilgtums par 20%.

Ciemos un lauku teritorijās:

 • No pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 22.30 - 00.00 vietās kur ir iespēja tiek samazināts gaismekļu spilgtums par 30%, kur nav iespējams, tiek atslēgta viena fāze (nedeg katrs trešais gaismeklis).
 • No pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 00.00 - 5.00 vietās kur ir iespēja tiek samazināts gaismekļu spilgtums par 50%, kur nav iespējams, tiek atslēgta viena fāze (nedeg katrs trešais gaismeklis) vai atsevišķas mazāk apdzīvotas ielas.
 • No pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 5.00 - 8.00 vietās kur ir iespēja tiek samazināts gaismekļu spilgtums par 30%, kur nav iespējams, tiek atslēgta viena fāze (nedeg katrs trešais gaismeklis).
 • No piektdienas līdz svētdienai no plkst. 22.30 - 00.00 vietās kur ir iespēja tiek samazināts gaismekļu spilgtums par 30%.
 • No piektdienas līdz svētdienai no plkst. 00.00 - 5.00 vietās kur ir iespēja tiek samazināts gaismekļu spilgtums par 50%, kur nav iespējams, tiek atslēgta viena fāze (nedeg katrs trešais gaismeklis) vai atsevišķas mazāk apdzīvotas ielas.
 • No piektdienas līdz svētdienai no plkst. 5.00 - 8.00 vietās kur ir iespēja tiek samazināts gaismekļu spilgtums par 30%.

Krustojumiem, gājēju pārejām un satiksmei bīstamākajām vietām tiek nodrošināts apgaismojums normālā režīmā!

Aicinām ikvienu novada iedzīvotāju būt saprotošiem un energoresursu taupības pasākumus iekļaut arī savā mājsaimniecībā - atvērti logi, atvērtas durvis ietekmē siltumenerģijas patēriņu.

Īpaši tiem iedzīvotājiem, kuri dzīvo daudzīvokļu mājās - katra iedzīvotāja uzvedība viņa atsevišķajā dzīvoklī atstāj iespaidu uz ēkas kopējo siltumenerģijas patēriņu. Piemēram, ja kāds izdomā apkures sezonas laikā dzīvoklī nomainīt logus, rēķini palielināsies visiem ēkas dzīvokļiem, jo palielināsies ēkas kopējais siltumenerģijas patēriņš. Tāpat arī aicinām vienoties ar kaimiņiem un bez vajadzības neturēt vaļā kāpņu telpu durvis, logus un pagraba durvis.

ielu apgaismojums
ielu apgaismojums