VID mājas lapas sadaļā “KĀ UZSĀKT SAVU UZŅĒMĒJDARBĪBU?” soli pa solim izskaidrotas uzņēmējdarbības reģistrācijas iespējas izvēlētajā darbības veidā un jomā, atbilstošākā nodokļu maksāšanas režīma izvēle, darbinieku un darba rīku reģistrēšana, elektroniskās saziņas ar VID uzsākšana, kā arī uzskaitītas publiski pieejamās datubāzes ikviena uzņēmēja papildu informācijai un darījumu drošībai. 

Kopumā tie ir tikai pieci soļi, kas jāveic topošajam uzņēmējam, lai ideja par savu uzņēmumu vai saimniecisko darbību kļūtu par realitāti!

Avots: www.vid.gov.lv

Uzsākot un vadot biznesu, jāņem vērā, ka tam nepieciešama motivācija, mērķtiecība un atbalsts. Uzņēmējdarbība prasa pacietību, izturību, zināšanas un prasmi. Gluži kā šaha spēlē, veiksme, uzsākot mazo biznesu, ir atkarīga no izšķirošiem un pareizi izvēlētiem sākuma gājieniem. Un, lai arī sākotnēji pieļautās kļūdas var nebūt liktenīgas, tās prasa zināšanas, disciplīnu un smagu darbu, lai atgūtu pārākumu. Pirms biznesa uzsākšanas ir jāveic mājas darbs un jāapkopo nepieciešamā informācija, lai spertu pareizos gājienus un gūtu uzvaru biznesā.

Seko jaunumiem LIAA:
https://www.facebook.com/LIAALatvija
https://twitter.com/LIAALatvija
http://www.draugiem.lv/liaa/

Avots: www.liaa.gov.lv