Tūrisms
Mājas kafejnīcu dienu Jēkabpils novadā plakāts - stilizēta karte, ilustratīvas bildes, teksts uz gaiši dzeltena fona

26. - 27. augustā Jēkabpilī un Jēkabpils novadā Daugavas labajā krastā.
Jēkabpils - Krustpils
GARŠU STACIJAS

Stacija – vieta, kur satiekas. Satiekas ceļi, satiekas cilvēki, satiekas kultūras un garšas.  26. un 27. augustā dodies gardēžu ceļojumā un piestāj Jēkabpils un Krustpils puses garšu stacijās, kur pie bagātīgi klātiem galdiem ceļiniekus gaidīs gan piemājas saimniecības, gan mājražotāji – sākot no vīna darītajiem līdz garšvielu “alķīmiķiem”.

Hercoga pilsēta – Jēkabpils, kas vienmēr bijusi laikmetu, likteņu un daudznacionālu kultūru krustpunktā, ir sākums garšu ceļojumam, kas tālāk Krustpils pusē vijoties no stacijas uz staciju, ļauj baudīt smeķīgas receptes no vecmāmiņu un grāfu mielasta galda, oriģinālus mājražojumus un saules pielietus aizjūras ēdienus un brūvējumus.

Garšu stacijās izgaršot un reizē iepazīt novada daudzveidību aicina ļaudis, kuru dzīvesziņa veidojusies pietātē pret tradīcijām, bet skats vērsts nākotnē, ļaudis – kuri radoši dzīvo un saimnieko laukos. Viesmīlīgie saimnieki būs parūpējušies, lai stacijās izkāpušie, mājup dotos gan pilniem vēderiem, gan lauku labumiem pielocītām ceļasomām.

Aplūko karti un saplāno savu ciemošanos KARTE 

Plašāka informācija: https://visit.jekabpils.lv/lv/aktualitates/pasakumi/majas-kafejnicu-dienas/