Atbalsts Ukrainai Izklaide
afiša

8. aprīlī plkst. 18.00 Jēkabpilī, Vecpilsētas laukumā, norisināsies labdarības koncerts Ukrainas atbalstam “Mēs par mieru!”. Šis koncerts iezīmēsies kā lielākais atbalsta pasākums Jēkabpils novadā un visā Sēlijas reģionā.

Pasākuma laikā apmeklētājus uzrunās Jēkabpils novada domes vadība, latviešu žurnālists un politiķis, Latvijas Tautas frontes pirmais priekšsēdētājs Dainis Īvāns, dzejnieks Guntars Godiņš un citi.

Labdarības koncertā uzstāsies Iveta Tāle un Sēļu tradicionālās mūzikas grupa, Zane Gudrā un Aivars Gudrais, Zigfrīds Muktupāvels, Jānis Lūsēns, Uģis Roze, Atis Ieviņš un Rock Brothers, Vīru kopa "Vilki", Latvian Blues Band, kā arī citi mākslinieki.

Pasākuma laikā  būs iespēja ziedot, darbosies zemessardzes informatīvā telts, humānās palīdzības punkts, kurās varēs uzzināt aktuālāko informāciju, kā arī ziedot nepieciešamās lietas. Pasākuma laikā apmeklētāji varēs piedalīties maskēšanās tīklu pīšanā, kas tiks sūtīti uz Ukrainu. Tiks radīta īpaša mākslas instalācija “Sveši zābaki” un atbalsta plakātu siena, kuras veidošanā aicinām piedalīties iedzīvotājus.

Sēlijai nav vienalga. Mēs par mieru!