Sabiedrība Aknīste
foto

Uzņēmums SIA “Eco Baltia vide no šā gada maija visā Latvijā īsteno kampaņu “Elektrotehnikas šķirošanās tūre”. Aknīstes iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties nolietotās un vairs nevajadzīgās elektrotehnikas šķirošanas akcijā, kas no 29.augusta līdz 16.septembrim notiks Skolas iela 1A, Aknīstē.

Akcijā iedzīvotāji var nodot gan lielo sadzīves tehniku, tostarp ledusskapjus, veļas mašīnas, plītis, trauku mazgājamās mašīnas u.c., gan arī mazo tehniku, piemēram, mikroviļņu krāsnis, blenderus, elektriskos svarus, fēnus, virtuves kombainus un citas ierīces, kā arī papildu var kopā ar elektroniku nodot uzkrātās baterijas un akumulatorus.

Informējam, ka visa veida nolietotās un nederīgās sadzīves un elektrotehnikas iekārtas tiek klasificētas kā videi kaitīgie atkritumi, jo tās var saturēt videi un cilvēkam bīstamas vielas. Ja baterijas vai elektroiekārtas netiek nodotas otrreizējai pārstrādei, tās, nokļūstot apkārtējā vidē, var radīt toksisku piesārņojumu, kas kaitē gan dabai, gan cilvēku veselībai. Elektroiekārtas un baterijas satur virkni bīstamu ķīmisku vielu, piemēram, svinu, kadmiju, alvu, dzīvsudrabu u.c.

Paldies, ka esi atbildīgs!

foto