Kafejnīcu diena

Akcija "Mājas kafejnīcu dienas" visā Latvijā norisināsies arī 2022.gadā!  Šīs akcijas ietvaros vienu nedēļas nogali viesu nami, lauku sētas, saimniecības, māju pagalmi vai citas vietas, kas ikdienā nav saistītas ar uzņēmējdarbību un ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, pārvēršas par kafejnīcām.

Viesiem par samaksu tiek piedāvāts nogaršot vietējo ēdienu, gūt lielisku garšas pieredzi, kā arī baudīt interesantu kultūras programmu.  Akcijā var piedalīties ikviens interesents, kas gatavs šajā dienā uzņemt un pacienāt viesus savā sētā, dārzā, mājā, saimniecībā vai uzņēmumā. 

Šogad “Mājas kafejnīcu dienas” Jēkabpils novada teritorijā notiks divas nedēļas nogales. 27. - 28. augustā Jēkabpilī un Jēkabpils novadā Daugavas labajā krastā,  bet 10. - 11. septembrī Jēkabpils novadā Daugavas kreisajā krastā - Sēlijā.  Šajos datumos Sēlijai pievienosies arī Daugavas kreisā krasta pagasti no Aizkraukles un Augšdaugavas novadiem, aptverot  visu Sēlijas vēsturiskās zemes teritoriju.

Uzņēmējus, kas vēlas piedalīties “Mājas kafejnīcu dienās”, aicinām pievērst uzmanību pasākuma norises datumiem un izvēlēties sev vēlamo, aizpildot elektronisko  ANKETU līdz 1.aprīlim.

Akcijā var piedalīties ikviens interesents, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanas pakalpojumiem. Viens dalībnieks akcijā var piedalīties tikai vienu reizi sezonā.

Novada dalību akcijā koordinēs divi speciālisti, kas nodrošinās  akcijas dalībnieku informēšanu par plānotajiem pasākumiem, apmācībām un nepieciešamo informāciju akcijas mārketinga aktivitāšu veikšanai, kā arī sniegs konsultācijas jautājumu un neskaidrību gadījumā.

  • 27. un 28. augusts - Jēkabpils un Jēkabpils novads
    Koordinators  - Laura Trukšāne, Jēkabpils novada Tūrisma informācijas centrs,

    29556045, laura.truksane@jekabpils.lv.
  • 10. un 11. septembris – Sēlija
    Koordinators – Endija Urbāne, Sēlijas kultūrtelpa,

    25465787, endija.urbane@jekabpils.lv.

“Mājas kafejnīcu dienas” organizē Latvijas Lauku tūrisma asociācija “Lauku ceļotājs” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.