Vidusdaugavas nvo logo

 

 

 

 

    

 

Biedrība “Vidusdaugavas NVO centrs” aicina ģimenes pieteikties vasaras ģimeņu nometnei “MĒS!”, kas norisināsies Ābeļu pamatskolas teritorijā no 12.līdz 14.augustam. Īpaši aicinātas pieteikties Jēkabpils novada daudzbērnu ģimenes, bet gaidām pieteikumus arī no viena vecāka ģimenēm un ģimenēm, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām. Vietu skaits ierobežots. Pieteikties iespējams, zvanot 26410346 Vai sūtot e-pastu uz vidusdaugavasnvo@inbox.lv līdz 10.augustam.

Ģimeņu nometne tiek organizēta projekta “MĒS: augam no ģimenēm!” ietvaros. Projekta mērķis ir ģimenes kā vērtības stiprināšana sabiedrībā, izceļot vecāku lomu ģimenes veidošanā, veicinot ģimenēm ar bērniem veselīgu attīstību un vienlīdzīgas iespējas, atbalstot vecāku prasmju pilnveidošanu un sabiedrības līdzdalību ģimenēm draudzīgas vides veidošanā Jēkabpils novadā. Projekta galvenā mērķa grupa ir dažādas ģimenes, kurās aug bērni un jaunieši, un novada jaunā paaudze.

20.augustā notiks arī orientēšanās pasākums “Ģimenēs ir spēks!”. Pasākums plānots Jēkabpils pilsētas kreisā krasta teritorijā un Mežaparkā kā ģimeņu ar bērniem un/vai jauniešiem komandu velo-foto un pārgājiena orientēšanās sacensības ar dažādiem papildus uzdevumiem. Tās būs komandu sacensības ar divām grūtību pakāpēm - ģimenēm ar maziem bērniem (līdz 12 gadiem) un ģimenēm, kurās ir pusaudzis/jaunietis (no 13 līdz 18 gadiem). Vienā komandā 3-6 dalībnieki, no kuriem vismaz vienam jābūt pilngadīgam. Trases ilgums 3-4 stundas ar velosipēdiem (augstāka grūtības pakāpe) un kā pārgājiens ar uzdevumiem (ar samazinātu grūtības pakāpi).

JA VĒLIES BŪT BRĪVPRĀTĪGAIS KĀDĀ NO PASĀKUMIEM, TĀ PAPILDINOT SAVAS PRASMES UN IEMAŅAS, PIESAKIES! Raksti uz vidusdaugavasnvo@inbox.lv vai zvani 29449622!

Afiša pasākumam

Atgādinām, ka biedrība “Vidusdaugavas NVO centrs” ir ieguvusi finansiālu atbalstu Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” atklāta projektu pieteikumu konkursā nevaldības organizācijām  “Ģimenei draudzīgas vides veidošana”.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.