Aknīste Kultūra
foto

16. jūlijā tika svinēti Aknīstes pilsētas svētki – “Vasaras vidū”. Svētki sākās ar skaistu dekoru izgatavošanu, ar Aknīstes pilsētas karogu izvietošu, ar pilsētas sakopšanu un pušķošanu.

Šogad, vasaras vidū, Aknīsti rotāja košu tauriņu pulciņi ziedu pļavās, kas sagaidot sveicināja ik vienu pilsētas viesi un radīja svētku noskaņojumu aknīstiešiem.

Svētku dienas rīts sākās ar muzikālu izrādi bērniem “Koši krāsainais brīnums”, kur kopā ar lielajiem tēliem - Bitīti un Mārīti, bērni uzbūra konfektes. Dziedot un aktīvi dejojot, samīļojot un fotografējoties, saulītes lutināti mazie svētku svinētāji sagaidīja piepūšamo atrakciju pilsētiņu, ar lielu disko telti, slidkalniņiem, bumbu lielgabaliem. Īpaši prieku sagādāja lielais ūdens baseins ar bumbām. Paldies kafejnīcai “Kalniņā” par iespēju arī mazajiem bērniem tikt pie saldējuma kokteiļa un sava svētku našķa.  Rīta cēliens mazos svinētājus nebija nogurdinājis un arī vakara koncertā, kad klausītājus priecēja grupa “Līvi”, tie vēl spēja aktīvi dejot un līdzi dziedāt.

Šī gada svētku koncerts pulcēja īpaši daudz klausītāju, jo grupas “Līvi” dziesmas nespēj atstāt vienaldzīgu nevienu. Vēl ilgi pēc koncerta fani fotografējās un lūdza autogrāfus saviem iemīļotajiem māksliniekiem. Līvi IR dzīvi un Aknīstē to varēja izbaudīt ik viens! Svētku vakars turpinājās ar grupas “Kristīne un Alvis” zaļumballi.

Paldies visiem svētku viesiem, paldies pārvaldei, darba komandai, kas rotāja Aknīsti, paldies aknīstiešiem, kas centās un pušķoja savu māju pagalmus, iestādes, paldies tiem, kas uzvilka baltu kreklu, kas izkāra karogu pie savas mājas, ielika puķes vāzē un svinēja kopā ar Aknīsti!

foto
foto
foto