Kūku pagasts Veselība
pansionats

Mūsu vasara pansionātā "Jaunāmuiž"’ rit dzīvespriecīgi un raženi. Šobrīd pansionātā dzīvo 243 klienti (uz š.g. 1.augustu).  Līgo dienā līksmojām, dziedājām un griezāmies dejās. Uz tikpat pozitīvas nots mūsu pansionāta darbinieki 15.jūlijā devās ekskursijā uz Cēsīm, kur apskatīja Ieriķu dzirnavas, "Svētavotu" un Cēsu pili. Arī pansionāta klientiem tika noorganizēta ekskursija, kurā devās 36 klienti. Laika apstākļi lutināja, tāpēc varēja izbaudīt skaisto apkārtni un "Mini Zoo Karlīnas" Pļaviņās. Neparastās dzīvnieku un putnu šķirnes neatstāja vienaldzīgu nevienu no ekskursantiem. Mazliet brīnumainus stāstus par dziedināšanos un sirdsmieru uzklausīja Jēkabpils Svētā Gara klosterī. Radžu ūdenskrātuvē pansionāta klienti ekskursiju noslēdza ar maltīti un pozitīvām emocijām.

Esam gandarīti arī par mūsu klientu sportiskajiem sasniegumiem. 3.jūnijā mūsu komanda 6 cilvēku sastāvā devās uz "Seni Cup" finālspēli, kas notika Rīgā. Kopvērtējumā ieguvām 8.vietu no 30 komandām un mūsu pansionāta iemītnieks Sergejs Meškovs ieguva 3.vietu šautriņu mešanā. Lai nezaudētu sportisko garu, karstajās vasaras dienās mūsu iestādes klienti tika vesti peldēties uz "Laukezeru".

Ārpus izklaidēm un sportošanas arī čakli strādājam. Pakāpeniski veicam kosmētisko remontu klientu dzīvojamās istabiņās un remontējam visu stāvu balkonu margas.  Savukārt mūsu klienti ogu dārzā aktīvi lasa ogas ziemas krājumiem.

Visi kopīgi strādājam pie tā, lai darbinieki un klienti būtu veseli.  Apmeklētājiem arī turpmāk nākot uz tikšanos ar pansionāta klientu, vizīte iepriekš jāsaskaņo ar iestādes sociālo darbinieku.  Apmeklējumus organizējam svaigā gaisā, taču sliktu laika apstākļu gadījumā – aktu zālē. Pirms apmeklējuma ir jāizvērtē savs veselības stāvoklis, vai nav saslimšanas simptomu, kā arī, ierodoties pansionātā jālieto medicīniskā sejas maska. Kopš pavasara mūsu pansionātā nav reģistrēts neviens COVID-19 saslimšanas gadījums.

Vēlamies informēt, ka ar straujo cenu paaugstināšanos arī mūsu pansionātam ar š.g. 1.septembri tiks palielināta uzturēšanās maksa. Līdz šim diennakts maksa ir EUR 22,30, ar 1.septembri tā būs EUR 23,50.