Uzņēmējiem
Uzņēmējiem_SEB

Labdien,

jau septīto reizi SEB banka izsludina pieteikšanos Izaugsmes programmai, kas paredzēta biznesa pilnveidei.

Lai veicinātu straujāku sava uzņēmuma izaugsmi, sešu mēnešu garumā Latvijas uzņēmumiem būs iespēja pilnveidot zināšanas un prasmes tādās jomās kā izaugsmes domāšana, klientu izzināšana, produktu vadība, izaugsmes mārketings, kā arī mūsdienīga finanšu plānošana un ilgtspēja. Programmai var pieteikties līdz februāra beigām, tāpēc priecāsimies, ja padalīsieties ar šo iespēju tālāk sev zināmiem uzņēmumiem, kuriem tas būtu noderīgi.

 

Par programmu:

Programmas galvenais mērķis ir palīdzēt ambicioziem uzņēmumiem attīstīt jaunu produktu vai pakalpojumu, novērtēt un realizēt jau esošu biznesa ideju, kā arī apgūt jaunas zināšanas ar kuru palīdzību  uzņēmums no jebkuras situācijas varēs iziet kā ieguvējs, turklāt ar skaidru nākotnes rīcības plānu.

Programmas pirmajās 12 nedēļās, starptautisku un vietēju ekspertu vadībā, sešu darbnīcu laikā, uzņēmumu komandas pilnveidos savas zināšanas un strādās pie sava produkta, pakalpojuma vai koncepta attīstības. Programmas otrajā daļā sekos 12 nedēļu projekta ieviešanas posms, kura laikā uzņēmumiem būs jāveic praktiski soļi jauno risinājumu ieviešanā. Visas programmas laikā uzņēmumi saņems pieredzējušu biznesa mentoru un programmas organizatoru atbalstu, kuri palīdzēs sasniegt nospraustos mērķus.

Izaugsmes programmas lekcijas būs pieejamas ikvienam interesentam tiešsaistē, savukārt darba semināri, mentoru atbalsts un individuālās sesijas būs pieejamas tikai programmas dalībniekiem. Kopumā programmā tiks uzņemti 12 līdz 15 uzņēmumi.

 

Vairāk par Izaugsmes programmu šeit.

Pieteikšanās Izaugsmes programmai ir līdz 27. februārim un dalība programmā ir bez maksas.