Ministre tiekas ar novada deputātiem

29.februārī Jēkabpils novadu apmeklēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministre Inga Bērziņa. Pašvaldībā ministre tikās ar Jēkabpils novada domes vadību, deputātiem, lai pārrunātu novada aktualitātes un vajadzības, kā arī Jēkabpils aizsargdambja pārbūves darbu izpildi un citas aktualitātes.

MInistre I. Bērziņa tiekoties pašvaldībā

Vizītes laikā ministre kopā ar Jēkabpils novada domes priekšsēdētāju Raivi Ragaini apmeklēja plūdu skartās teritorijas Jēkabpils novada Salas un Krustpils pagastos. Vēl ministre apmeklēja uzņēmumu SIA “Ošukalns” un pārrunāja nozares aktualitātes, kā arī Jēkabpils Vēstures muzeju un Krustpils pili.

Pēc vizītes VARAM ministre Inga Bērziņa sacīja: “Šodien kopā ar Jēkabpils novada domes priekšsēdētāju Raivi Ragaini apskatīju pašvaldības applūdušās teritorijas, kā arī tās potenciālās vietas, kurām vēl varētu draudēt applūšana. Pārrunājām tos jautājumus un izaicinājumus, ar kurām saskaras pašvaldība. Pēc šodien redzētā un pārrunātā esmu pārliecināta, ka pašvaldības vadība situāciju pilnībā pārzina, kontrolē un ir gatava palīdzēt iedzīvotājiem, kā arī nepieciešamības gadījumā palīdzēt ar tehniku un evakuēt iedzīvotājus.” Ministres vizītes noslēgumā notika arī preses konference medijiem.

Jēkabpils novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un digitālās komunikācijas nodaļa