Projektu jaunumi
Brīvības iela

Atsāksies Brīvības ielas pārbūves projekts Jēkabpilī

Pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma, no 25. aprīļa tiks atsākts Brīvības ielas pārbūves projekts Jēkabpilī, uzsākot būvdarbus Brīvības ielas posmā no Stadiona ielas līdz Kārklu ielai. Līdz ar projekta atsākšanu no šī gada 25. aprīļa līdz šī gada 15. jūlijam satiksmei tiks slēgts Brīvības ielas ceļa posms no Stadiona ielas līdz Kārklu ielai, Jēkabpilī. Transporta kustība notiks pa apbraucamo ceļu (Zaļo ielu un Dolomīta ielu).
 

Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka noteiktas izmaiņas sabiedriskā autobusa maršrutos

Iedzīvotājiem lūgums ņemt vērā, ka līdz ar projekta atsākšanu, tiks mainīts sabiedriskā autobusa maršruts!

Autobusu pietura no Brīvības ielas un V. Strūves ielas krustojuma tiks pārcelta uz Zaļās ielas un Kapu ielas krustojumu.

Ņemot vērā, ka pilsētas maršrutos jau šobrīd netiek izmantots satiksmei ceļa posms no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas līdz Poliklīnikai, tad šeit būtisku izmaiņu nebūs (izņemot 4.maršruta autobusu).

Satiksmes organizēšanas izmaiņas, galvenokārt, ietekmēs sabiedrisko transportu, kurš kursēs no un uz Salas pusi, jo tiks izmantots apbraucamais ceļš (Zaļā un Dolomīta iela).
 

Projekta būvdarbu laikā izbūvēs jaunas inženierkomunikācijas

Projekta būvdarbu laikā no Stadiona ielas līdz Kārklu ielu paredzēts izbūvēt daudzas inženierkomunikācijas (jaunu ūdensvadu, pašteces kanalizāciju, spiedvadu kanalizāciju jauna lietus ūdens kanalizācijai). Tāpat paredzēti  jauni pieslēgumi uz blakus esošajiem īpašumiem.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām iedzīvotājiem, bet realizējot apjomīgus  projektus jārēķinās ar zināmām izmaiņām. Tomēr pēc projekta beigām iegūsim sakārtotu un uzlabotu infrastruktūru, kas ļoti nepieciešams iedzīvotājiem un visai pilsētai!

Satiksmes shēma Brīvības ielā, Jēkabpilī