Uzņēmējiem
Rokas uz klaviatūras

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) Zemgales reģiona nodaļa un Zemgales plānošanas reģions sadarbībā ar Jēkabpils novada pašvaldību 16.04. organizē Vietējā biznesa atbalsta dienu – Biznesa forumu “Pieredze un atbalsts eksporta veicināšanai”, un aicina uzņēmējus pieteikties dalībai pasākumā. Forums norisināsies viesu namā “Zīles” Tilta ielā 11-1, Jēkabpilī.

Biznesa foruma programma paredzēta, lai sniegtu informāciju un atbalstu uzņēmējiem, kas vēlas attīstīt savu biznesu un paplašināt savu klātbūtni eksporta tirgū.

Atklāšanas uzrunas sniegs Zemgales plānošanas reģiona izpilddirektors Valdis Veips, LTRK Zemgales reģiona padomes priekšsēdētājs Imants Kanaška, kā arī Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis.

Pasākuma laikā tiks piedāvāta informācija un diskusija par dažādiem uzņēmējdarbības atbalsta pasākumiem Zemgales plānošanas reģionā, LTRK sniegtajiem pakalpojumiem uzņēmēju eksportspējas veicināšanai, Altum un LIAA atbalstu eksporta attīstībā.

Tāpat uzņēmēju pārstāvji dalīsies savā pieredzē un stāstīs par pārdošanas kanāliem un e-komercijas platformām eksporta attīstībā.

Pasākuma laikā būs paredzētas tīklošanās pauzes, kā arī ekskursija pa viesu namu “Zīles”. Foruma dalībniekiem būs iespējas ne tikai iegūt jaunu informāciju, bet arī veidot kontaktus un sadarbības iespējas vietējā uzņēmējdarbības vidē.

Pasākums ir bezmaksas, ar iepriekšēju reģistrāciju https://saite.lv/gRBj

Ar programmu un runātājiem var iepazīties šeit: https://www.ltrk.lv/lv/events/2024/04/6146/event/8093

 

Vietējā biznesa atbalsta diena – biznesa forums tiek organizēts projektā Nr. LV-LOCALDEV-0003 “Uzņēmējdarbība Zemgalē”, un to finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus. Projekta kopējais budžets ir 969 256 EUR, no kuriem EEZ grantu līdzfinansējums ir 793 867,70 EUR.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai.

 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies tuvu 6000 biedru (3000 individuālie uzņēmumi un 3000 biedru no uzņēmēju biedrībām) LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2020. gadā pārsniedza 17,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un divdesmit miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80. gadu!

 

Papildu informācijai:

Inese Raiba

Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Kr. Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010, Latvija

M. + 371 26642131

Inese.raiba@ltrk.lv

www.ltrk.lv