Jēkabpils novads Veselība
foto

Decembrī Jēkabpils reģionālā slimnīca sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centra Latgales filiāli organizēs trīs Donoru dienas – 5., 19. un 27.decembrī.
Donoru dienas norisinās no pl.9:00-13:00 Jēkabpils reģionālās slimnīcas Ambulatorajā daļā jeb poliklīnikas ēkas 1.stāvā (ieeja no t/c “Sedumi” puses, bijušās 1.terapijas nodaļas telpas).

Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka donoru aktivitāte īpaši samazinās vasaras mēnešos un garo svētku laikā, kad cilvēki domā par svētku organizēšanu, atpūtu ar ģimeni, nevis asins ziedošanu.

Lai sagatavotos garajām Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienām un spētu nodrošināt asins pieejamību ikvienam, kam tā būs nepieciešama, VADC aicina ikvienu atsaucīgu cilvēku ziedot asinis.

Tādēļ aicinām Jēkabpils pilsētas un novada iedzīvotājus būt aktīviem, piedalīties pašiem un uzrunāt ģimenes locekļus, draugus, kolēģus un darba kolektīvus kopā doties uz Donoru dienām un, iespējams, iedibināt jaunu tradīciju - ne tikai apdāvināt tuvākos vai ziedot naudu labdarības mērķiem, bet arī doties kopā ziedot asinis!

Lai ziedotu asinis, līdzi jābūt derīgam personu apliecinošam dokumentam (pasei, personas apliecībai (eID) vai jebkurai citai personu identificējošai apliecībai, kas satur sekojošu informāciju – personas kodu, vārdu, uzvārdu un foto.

Vairāk par Donoru kustību: www.vadc.lv.