Projektu jaunumi Sabiedrība
foto
Erasmus+ logo

Jau divus mēnešus biedrībā “Vidusdaugavas NVO centrs”  Eiropas brīvprātīgo darbu veic divi brīvprātīgie Lilla Dóra Mező (Ungārija) un Javier ASENSIO CIFUENTES (Spānija). Projektā “The Infinity of Volunteering” (2019-3-LV02-ESC11-002836 ) šo jauniešu brīvprātīgā darba mērķis ir izveidot deviņu sēriju vlogu par solidaritātes tēmu Latvijā. Abi jaunieši ir ieguvuši augstāko izglītību, kas saistīta ar multimedijiem. Projekts sniedz iespēju teorētiskās zināšanas izmantot praksē, strādājot komandā un plānojot un realizējot vloga sērijas.

Jaunieši projekta ietvaros viesojas dažādās biedrībās un pretēji biedrībā iepriekš realizētajiem Eiropas brīvprātīgā darba projektiem, vairāk ir ceļā un viesos nekā  Jēkabpilī. Bet filmējot un veidojot vloga sērjas, jaunieši apceļo Latviju. Šobrīd ir iepazinušies ar biedrībām Rēzeknē, Gulbenē, Ventspilī un Rīgā.

Vēlamies prezentēt pirmo no deviņām sērijām. Vlogs uzsākts, viesojoties Rēzeknē pie biedrības European Association "World-Our Home" (“Pasaule mūsu mājas”) Rēzekne, iepazīstot citu Eiropas brīvprātīgo darbu šajā biedrībā.

https://www.youtube.com/watch?v=sSexl7prt2k

Projekts “The Infinity of Volunteering” (2019-3-LV02-ESC11-002836) tiek finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.