JK Namu pārvalde
foto

Aizvadītajās nedēļās pie Namu pārvaldes apsaimniekotajām mājām uzlikti soliņi, kā arī izremontētas koplietošanas telpas un veikti citi ēku un to apkārtnes sakārtošanas darbi.

Mājas Rīgas ielā 227 iedzīvotāji ieguvuši gaišas, mājīgas un mūsdienīgas kāpņu telpas, kurās uzstādītas arī jaunas pastkastes un radiatori.

Mājai Viestura ielā 31 tiek atjaunots jumta segums, Nameja ielā 34  darbi jau beigušies. Viestura 38C tiek atjaunota pamatu apmale, kā arī tiek bruģēts ieejas lievenis, savukārt Celtnieku ielā 19 pamatu apmales un atjaunošana un ieejas lieveņa bruģēšana beigusies. Pie mājām Viesītes ielā 39 un Nameja 16 iedzīvotāju ērtībām uzlikti soliņi.

Turpinās zāles appļaušanas darbi pie Namu pārvaldes apsaimniekotajām daudzdzīvokļu mājām. Informācija par mikrorajoniem, kurus plānot pļaušana, tiek publicēta Namu pārvaldes mājaslapā www.jknp.lv un https://www.facebook.com/JekabpilsNamuparvalde. Atgādinām, ka laikapstākļu dēļ pļaušanas grafikā iespējamas izmaiņas, tāpēc aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem! Lūgums pļaušanas laikā pārvietot savus transportlīdzekļus drošā attālumā! Tas nepieciešams, lai pasargātu tos no nejaušu akmeņu radītiem bojājumiem un noklāšanas ar zāli!