Projektu jaunumi Uzņēmējiem
Atrakcijas Sēlijā - Laser tag

Uzņēmums SIA “Atrakcijas Sēlijā” konkursa “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2021” ietvaros realizējis projektu “LASER TAG inventāra noma” (līgums Nr.JNP/21/9-2/30). Projekta ietvaros tika iegādāti 8 laser tag ieroču komplekti un to aksesuāri.

Kas ir LASER TAG?! angļu val. "laser tag" jeb lāzertags ir ļoti līdzīgs peintbolam, taču atšķirībā no peintbola, LASER TAG ieroči šauj ar acīm nekaitīgu lāzera staru. Katram spēlētājam ap galvu ir elektronisks galvas apsējs, kurš uztver pretinieka raidītos lāzera starus un informē par trāpījumu vibrējot. LASER TAG ierocis spēj izdod dažādas skaņas efektus, šaušanas skaņas, signalizējot ka šāvējs ir sašauts un tml. LASER TAG ir videi draudzīgāks par peintbolu (šaušana ar krāsas lodēm) vai airsoft (šaušana ar mīkstas plastmasas lodēm), jo netiek izmantotas lodes, kas tiek izšautas izmantojot spiediena balonus un rada augstu traumatisma risku gan spēlētājiem, gan nejaušiem garāmgājējiem, radot kaitējumu dabai un inventāram. Spēlējot LASER TAG, nav nepieciešams norobežot spēles vietu, kā arī vilkt speciāla veida aizsargājošu apģērbu vai aizsargus. LASER TAG ir nesāpīgs, jo tiek šauts ar lāzera stariem (sāp vienīgi pašcieņa ieraugot savus šaušanas rezultātus). LASER TAG nav iespējams šmaukties, jo visi šāviena rezultāti tiek uzskaitīti. LASER TAG ieroči ir viegli pielietojami, tos iespējams izmantot gan bērniem, gan pieaugušajiem un nav nepieciešamas specifiskas zināšanas, kā arī spēli var spēlēt cilvēki bez iepriekšējas fiziskās sagatavotības. LASER TAG ir aizraujoša kauju imitējoša spēle ko var spēlēt dažādos veidos.

Uzņēmums „Atrakcijas Sēlijā” kopš 2020. gada piedāvā piepūšamo atrakciju, sporta un ūdens atrakciju nomu, kā arī no šī gada novembra arī pārvietojamās pirts nomu. Projekta mērķis ir dažādot sporta un izklaides pakalpojumu pieejamību un inventāra piedāvājumu Jēkabpils novada un Sēlijas novadu iedzīvotājiem, tādējādi piedāvājot papildus aktīva brīvā laika pavadīšanas iespējas visai ģimenei. LASER TAG noma pieejama klientiem tiklīdz valstī atļaus rīkot privātus un publiskus pasākumus, tāpēc iesakām sekot līdzi jaunumiem un aktuālajai informācijai uzņēmuma mājas lapā www.atrakcijaselija.lv , kur var ērti iepazīties ar nomas noteikumiem, kā arī veikt rezervāciju.

Projekta kopējās izmaksas ir 4419,70 EUR no kurām publiskais finansējums ir 2666,66 EUR. Paldies Jēkabpils novadam par biznesa ideju konkursu! Uzņēmums aicina arī citus, jo īpaši jauniešus piedalīties līdzīgos konkursos, kur iespējams attīstīt vai uzsākt savu uzņēmējdarbību.