Jēkabpils
Pasts Jēkabpilī Brīvības ielā 131

Latvijas Pasta nodaļas Jēkabpilī strādā ierastajā režīmā, un iespēju robežās tiek nodrošināta arī sūtījumu piegāde. To teritoriju iedzīvotāji, kurus skāruši plūdi, aicināti sūtījumus – tajā skaitā pensijas, kuru piegādi dzīvesvietā parasti nodrošina pastnieks – saņemt Jēkabpils 1.pasta nodaļā  Brīvības ielā 131.

Lai gan Jēkabpils pasta nodaļas strādā atbilstoši ierastajam darbalaikam un tiek nodrošināta arī sūtījumu piegāde, plūdu radīto postījumu un apdraudējuma dēļ pastniekiem nav iespēju piekļūt visās adresēs, kur nepieciešama  sūtījumu piegāde.

Daļa plūdu skarto teritoriju iedzīvotāju un juridisko personu patlaban ir evakuējušies, daļa adresātu strādā un dzīvo citās – pagaidu – telpās. Tāpēc iedzīvotāji un juridiskās personas no plūdu skartajām teritorijām aicināti pasta sūtījumus saņemt Jēkabpils 1.pasta nodaļā Brīvības ielā 131. Tas attiecas arī uz Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras izmaksātajām pensijām, kuru piegādi pastnieks parasti nodrošina klienta dzīvesvietā.

Jēkabpils 1.pasta nodaļa strādā pirmdienās, trešdienās, piektdienās no plkst.8 līdz 18 un otrdienās, ceturtdienās no plkst.8 līdz 19.

Visos jautājumos par pasta pakalpojumu saņemšanu aicinām sazināties ar Latvijas Pasta Klientu centru, kura speciālisti palīdzēs operatīvi atrisināt  attiecīgo jautājumu un sniegt nepieciešamo konsultāciju: pa tālruni 27008001 vai 67008001, rakstot e-pastā info@pasts.lv vai Latvijas Pasta sociālo mediju profilos.