Civilās komisijas sēde

Šodien, 6.janvārī, Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis sasauca Jēkabpils novada Civilās aizsardzības komisijas sēdi.

Komisijā piedalījās Jēkabpils novada Attīstības un tautsaimniecības komitejas priekšsēdētājs Ainars Vasilis, izpilddirektors Uldis Skreivers, civilās aizsardzības inženieris Ilmārs Luksts, Pašvaldības policijas priekšnieks Indulis Surkulis, Valsts policijas, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Zemessardzes 56.kājnieku nodrošinājuma bataljona, SIA “Jēkabpils PMK” pārstāvji.

Kā informēja Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs un Civilās aizsardzības komisijas priekšsēdētājs Raivis Ragainis, atbildīgie speciālisti un dienesti rūpīgi monitorē teritorijas pie Daugavas un veic operatīvu informācijas apmaiņu. Lai arī situācija šobrīd ir mierīgāka nekā pērn, tā var mainīties jebkurā brīdī. Vižņu masa šobrīd stāv pie Prižiem, ļoti daudz ko izšķirs gaidāmais aukstums. Iedzīvotājiem nepieciešamības gadījumā jāsazinās ar pagastu pārvaldniekiem vai atbildīgajiem speciālistiem pašvaldībā.

Komisijas sanāksmē atbildīgās spēka struktūras apliecināja gatavību rīcībai nepieciešamības gadījumā.

Nākamā Civilās aizsardzības komisijas sēde tiks sasaukta pēc nepieciešamības.