Atbalsts Ukrainai
volejbolistes

Jēkabpils novada pašvaldībā ar Latvijas volejbola federācijas atbalstu ieradusies Volinskas apgabala bērnu un jauniešu sporta skolas meiteņu volejbola komanda ar treneriem.

Volinskas apgabala Lutskas sporta skola atrodas netālu no Polijas robežas un ir pārstāvējusi Ukrainu starptautiskajās sacensībās Eiropā un šobrīd gatavojas čempionātam Albānijā.

Komanda un tās treneri mitināsies Jēkabpils viesnīcā un atsāks treniņu procesu jau pavisam drīz vienā no Jēkabpils skolu sporta zālēm.

Jēkabpils novada pašvaldības priekšsēdētājs Raivis Ragainis: “Mēs visi pārliecinājāmies jau svētdien, ka esam volejbola lielpilsēta – ar Jēkabpils Lūšu uzvaru Latvijas čempionātā volejbolā un šī ir pareizā vieta, kur trenēties jaunajām volejbolistēm. Mums ir prieks, ka komanda šeit varēs uzturēties un esam ar pilnu atbildību par to, lai viņām šeit ir labi apstākļi gan labi sagatavoties turpmākajām spēlēm, gan dzīvot.”

Komandas trenera palīgs Sergejs Fedoņuks atzīst, ka viss komandas sastāvs ir pateicīgs Latvijas volejbola federācijai par sazināšanos un atbalstu nokļūt Latvijā, kā arī Jēkabpils novada pašvaldībai – par transporta nodrošināšanu, sirsnīgu uzņemšanu, izmitināšanu un atbalstu.