Jēkabpils reģionālā slimnīca
pēda

28. oktobrī, savas Pasaules tūres ietvaros Jēkabpils Reģionālajā slimnīcā viesosies Rotary International prezidente Dženifera Džounsa.  Šīs vizītes mērķis ir apskatīt Jēkabpils Reģionālās Perinatālās aprūpes centru un tikties ar slimnīcas vadību, lai uzzinātu ko vairāk par Latvijas un Zviedrijas Rotary klubu paveikto priekšlaicīgi dzimušo bērniņu centra izveidē.

Jēkabpils reģionālajai slimnīcai jau ir izveidojusies ilgstoša un veiksmīga sadarbība ar Rotary klubiem. Pateicoties saziedotajiem līdzekļiem, slimnīca vairāku projektu ietvaros ir saņēmusi jaunu aparatūru un iekārtas, kas nepieciešamas pilnvērtīgai ārstniecības pakalpojumu sniegšanai.

Četri no rotariešu realizētajiem projektiem tika īstenoti tieši Perinatālā centra izveidei un atbalstam, tam novirzot gandrīz 300 tūkstošus eiro.

Jēkabpils slimnīcas Perinatālā centra izveides projektos iesaistījušies ne vien vairāki Latvijas, bet arī Zviedrijas, Lietuvas, Somijas un ASV Rotary klubi

 

Par Rotary: Rotary ir pasaulē lielākā humanitāras palīdzības organizācija, kas apvieno visu kontinentu iedzīvotājus un visdažādāko kultūru pārstāvjus, kuri mērķtiecīgi rīkojas, lai reāli un ilgtermiņā  risinātu pasaulē nozīmīgākās problēmas.

Tas ir globāls tīkls, kas apvieno 1,4 miljonus biedru no vairāk nekā 46 000 Rotary klubiem vairāk nekā 200 valstīs un ģeogrāfiskajos apgabalos. Rotary klubu biedri ikdienā īsteno dažādus palīdzības projektus, risina sabiedrības vajadzības gan vietējā, gan starptautiskā  līmenī – sākot no cīņām pret slimībām un tīra ūdens nodrošināšanas līdz izglītības atbalstam, vietējās ekonomikas izaugsmei, miera veicināšanai un katastrofu seku novēršanai.

Vairāk: www.rotarylatvia.org