Lielā talka 2024

Lielā talka 2024 norisināsies 27. aprīlī visā Latvijā. Arī Jēkabpils novada pašvaldība aicina iesaistīties un sakopt kādu vietu Jēkabpils novadā.

Lai piedalītos lielajā talkā un saņemtu talkas maisus, ir jāpiereģistrē talkas vieta mājaslapā - LielaTalka.lv (talkas.lv). Jānorāda talkas atrašanās vieta, īss apraksts par to, atbildīgā persona un tās kontakti. Pēc reģistrācijas atbildīgajām personām būs iespēja saņemt talkas maisus. Talkas noslēgumā šīm personām jānoziņo par savākto atkritumu maisu atrašanās vietu, lai atkritumu izvešanas transports varētu tos savākt.

Notiks arī akcija lielgabarīta atkritumu nodošanai. Jēkabpils pilsētā 27. aprīlī no plkst. 7-19:00 Jēkabpils pakalpojumu un SIA SPAAO Zvaigžņu ielas šķirošanas laukumā būs iespēja bez maksas nodot lielgabarīta atkritumus – mēbeles, elektropreces, citus lielākus sadzīves atkritumus, kā arī pieņems baltos talkas maisus. Nodošanas laukumā nepieņems automašīnu riepas un bīstamos atkritumus, piemēram, šīfera jumtus, akumulatorus, baterijas un nezināmus bīstamos šķidrumus. Bīstamos atkritumus iespējams nodot par maksu. Aicinām iedzīvotājus pēc iespējas atkritumus nodot jau šķirotā veidā.

Jēkabpils novadā – Viesītē, Aknīstē, Salā, Kūkās un Zasā būs novietoti konteineri lielgabarīta atkritumiem, uz šiem konteineriem arī attiecas tie paši noteikumi par atkritumiem, kādi ir atkritumu pieņemšanas laukumos. 

 

Lielā talka 2024