avīze

No šī gada aprīļa mainīta Jēkabpils novada pašvaldības izdevuma "Jēkabpils Novada Vēstis" izplatīšanas kārtība-  izdevums tiek piegādāts katrā mājsaimniecībā (dzīvokļu un privātmāju pastkastītēs) visā Jēkabpils novada teritorijā! Līdz šim piegāde katrā pastkastītē tika veikta tikai Jēkabpils pilsētā. Pašvaldībai ir būtiski nodrošināt vienlīdzīgus pakalpojumus iedzīvotājiem visā novada teritorijā, tādēļ turpmāk arī novada teritorijā izdevums tiks izplatīts katrā pastkastītē. Pēc veiktā iepirkuma, līgums noslēgts ar iepirkuma konkursa uzvarētāju SIA “Provic”.

Uzņēmums aprīlī veicis izdevuma piegādi un norādījis arī uz vairākām problēmām- ir daudzas mājsaimniecības, pie kurām nav izvietotas pastkastītes, tādēļ, ja vēlaties saņemt izdevumu-lūgums izvietot pastkastīti. Savukārt dažās vietās novada teritorijā ir bijuši  klaiņojoši un saimnieku nepieskatīti suņi. Aicinām iedzīvotājus pieskatīt savus mājas sargus, lai pastnieki varētu nodrošināt sūtījumu atbilstošu piegādi.

Atgādinām, ka likumā noteikts, ka pie atsevišķām savrupmājām, viensētām, arī dvīņu un rindu mājām (turpmāk – privātmājas) pastkastītes novieto pie mājas teritorijas ieejas žoga (sētas) vai citā labi apgaismotā un drošā vietā, kas ir pieejama pastniekam (pasta piegādātājam) jebkurā laikā. 

Ņemot vērā, ka jaunā kārtība ieviesta tikai pirmo mēnesi, lūgums iedzīvotājiem būt saprotošiem un gadījumā, ja neesat saņēmis aprīļa izdevumu, rakstīt e pastu uz san@jekabpils.lv konkrēti norādot adresi, kurā izdevums nav piegādāts.

 

Tāpat atgādinām, ka izdevumu var lasīt elektroniski:

www.jekabpils.lv sadaļā Pašvaldība, “Jēkabpils Novada Vēstis”.

 

Sabiedrisko attiecību un digitālās komunikācijas nodaļa