sabiedrības līdzdalība
foto

Katru trešdienu Brīvības ielā 126, Jēkabpilī, 1.stāvā, kur atrodas Latvijas Kaulu, locītavu un saistaudu slimnieku biedrības Jēkabpils nodaļas telpas, no plkst.10:00 notiek dažādu rokdarbu nodarbības.

“Mūsu biedrības dalībnieces ir noilgojušās tikties klātienes nodarbībās pēc ilgstošajiem Covid-19 pandēmijas ierobežojumiem – šobrīd tas redzams īpaši skaidri, jo uz biedrību nāk pat biežāk,” stāsta biedrības nodaļas vadītāja Valija Cīrule.  

Maijā biedrībā tiek gatavoti tekstilmozaīkas darbi, tiek austs un izšūts – tas viss palīdz kaulu, locītavu un saistaudu slimniekiem vingrināt sīko motoriku, lai kavētu saslimšanas progresu. Pie viena tiek trenēta pacietība, jo ātri paveikt un sasteigt te neko nedrīkst.

Biedrības telpās ir pieejami arī gatavie darbi apskatei un pret ziedojumiem tos iespējams arī iegādāties.

Pavisam drīz biedrībā uzsāks arī Jēkabpils novada pašvaldības finansēta projekta “Jauni izstrādājumi no lietotiem audumiem” realizēšanu – līgums ar pašvaldību jau ir noslēgts. Projektā tiks iesaistīti 30 dažādu vecumu, nacionalitāšu un dažādu sociālo grupu biedrības biedri, kam ir kaulu, locītavu un saistaudu saslimšanas, un kā viņu atbalsta personas – arī ģimenes locekļi. Projekta laikā tapušie darbi tiks izvietoti un būs apskatāmi biedrības telpās Brīvības ielā 126, Jēkabpilī.

foto