NVO
Bērni izcirtumā

Šā gada 6.jūnijā biedrība “Pusnakts braucēji” ar Jēkabpils novada pašvaldības līdzfinansējumu organizēja orientēšanās pasākumu apvidū ģimenēm ar bērniem. Pasākums tika realizēts Sūnu mežā, distanci veidojām, lai katrs tās veicējs- neprofesionālis, veiktu to bez uztraukuma, ka varētu aizmaldīties.

Kopumā bija jāveic aptuveni 4km gara trase, kur dažādos punktos bija jāveic uzdevumi, lai iegūtu slepena koda sastāvdaļas. Bija  jārāpjas kalnā ar virves palīdzību, gan jāveic intelektuāli uzdevumi, gan jāšauj ar loku. Dalībnieki atzina, ka trase bija gana interesanta un laiks pagāja nemanot.

Pēc finiša sasniegšanas katrs dalībnieks tika pie siltas, uz ugunskura taisītas, zupas un našķiem. Trīs ātrākās komandas tika apbalvotas ar veselīgām dāvanām - augļu groziem. Kopumā pasākumā piedalījās ap 30 dalībniekiem.

Pateicamies visiem, kas piedalījās un palīdzēja realizēt pasākumu, bet vislielāko paldies vēlamies teikt Jēkabpils novada pašvaldībai par finansiālo atbalstu pasākuma tapšanā. Uz tikšanos nākamgad!