Jēkabpils reģionālā slimnīca
foto

Piektdien, 9.decembrī, Jēkabpils novada pašvaldības aģentūrā “Jaunāmuiža” norisināsies akcija “Dzīvo vesels”. Par tās norisi 8.decembrī preses konferencē informēja akcijas organizators traumatologs-ortopēds Kaspars Ūdris, Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes loceklis Kaspars Čanders un Jēkabpils novada pašvaldības priekšsēdētājs Raivis Ragainis.

“Šogad labdarības akcijai “Dzīvo vesels” ir izvēlēts cits formāts, jo dažādi notikumi radīja sarežģījumus ārzemju kolēģu piesaistē akcijai, kā tas bija citus gadus. Taču tāpat likās svarīgi palīdzēt cilvēkiem un nezaudēt iesākto akcijas tradīciju, tādēļ tika rasts jauns formāts, kādā sniegt palīdzību novada iedzīvotājiem,” uzsvēra dr.K.Ūdris.

Šogad akcijas ietvaros trīs traumatologi – Kaspars Ūdris, Dmitrijs Kirejevs un Aldis Šperliņš – 60 pansionāta “Jaunāmuiža” iemītniekiem sniegs bezmaksas konsultācijas un nepieciešamības gadījumā – blokādes (zemādas injekcijas, kas mazina sāpes locītavā).

Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes loceklis Kaspars Čanders: “Liels prieks, ka akcija turpinās un ir rasts risinājums kā to šogad realizēt. Paldies ārstiem un slimnīcas personālam, kas ir iesaistīts akcijā, paldies pansionātam “Jaunāmuiža” par atsaucību un veiksmīgo sadarbību. Paldies pašvaldībai par labdarības akcijas finansēšanu. Prieks, ka labdarības akcijas rezultātā uzlabosies pansionāta iedzīvotāju dzīves kvalitāte.”

“Jēkabpils novada pašvaldība jau gada sākumā budžetā apredzēja finansējumu labdarības akcijai “Dzīvo vesels”. Jāuzsver, ka pansionātā dzīvo lielākoties tieši Jēkabpils novada iedzīvotāji. Pansionāta klientiem šī akcija būs ļoti noderīga un vajadzīga,” uzsvēra Jēkabpils novada pašvaldības vadītājs Raivis Ragainis.