Infrastruktūra Jēkabpils Projektu jaunumi
ERAF logo

8.jūlijā Jēkabpils novada pašvaldībā saņemts Būvniecības valsts kontroles biroja akts par objekta – pašvaldības ēkas pārbūve Jaunajā ielā 39I pieņemšanu ekspluatācijā.

Būvdarbi objektā ilga kopš 2020.gada jūlija, un bijusī pirmsskolas izglītības ēka piedzīvojusi būtiskas pārmaiņas – ēkai ir nosiltinātas nesošās konstrukcijas, nomainīti logi un durvis, pārbūvēti abi korpusi, ko savieno plaša un moderna piebūve, labiekārtota teritorija un stāvlaukums.

Izremontētas arī visas ēkas iekštelpas – turpmāk vienā ēkas korpusā atradīsies novada sociālais dienests, savukārt otrs ēkas korpuss pielāgots dienas aprūpes centru, specializēto darbnīcu un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanai. Lai nodrošinātu vides pieejamību, ēkai izbūvēti divi pandusi un lifts blakus galvenajai ēkas ieejai.

Šajā objektā būvdarbus veica ģenerāluzņēmējs SIA “Jēkabpils PMK”, būvuzraudzību nodrošināja SIA “Būvrem” un autoruzraudzību AS “Komunālprojekts”.

 

Ēkas Jaunā ielā 39I siltināšana un pārbūve notika, pašvaldībai īstenojot projektu Nr.4.2.2.0/18/I/066 “Pašvaldības ēkas Jaunā iela 39I atjaunošana un energoefektivitātes paaugstināšana”.