Jēkabpils pilsētas svētku afiša

Pirmdien, 4.jūlijā
domes vadības sanāksmes par novada teritorijā veicamajiem darbiem;

domes priekšsēdētājam Raivim Ragainim iedzīvotāju pieņemšana.
 

Otrdien, 5.jūlijā
plkst. 9.00 domes vadības iknedēļas sanāksme par Ukrainas bēgļu uzņemšanu novadā;

priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos Kārlis Stars Rīgā piedalīsies sanāksmē Finanšu ministrijā;

priekšsēdētāja vietnieks izglītības un kultūras jautājumos Alfons Žuks dosies uz Sūnu pamatskolu, lai tiktos ar apkārtējo izglītības iestāžu vadītājiem un pārrunātu aktuālos jautājumus.

Trešdien, 6. jūlijā un ceturtdien,  7.jūlijā notiks iedzīvotāju tikšanās ar novada domes vadību.

6.jūlijā plkst.17.00 Atašienes Tautas namā “Annas sāta” uz tikšanos aicināti Atašienes, Vīpes un Mežāres pagastu iedzīvotāji.
7.jūlijā plkst.18.00 Variešu tautas namā uz tikšanos aicināti Variešu, Kūku un Krustpils pagastu iedzīvotāji.
Iedzīvotājiem būs iespēja tikties ar Jēkabpils novada pašvaldības vadību - domes priekšsēdētāju, vietniekiem, pagastu pārvaldes vadītāju, komunālās saimniecības un citiem speciālistiem un uzdot sev interesējošus jautājumus. Lai saņemtu izsmeļošāku atbildi, lūdzam jautājumus iesūtīt jau iepriekš, līdz 4. jūlijam (ieskaitot), linku uz anketu var atrast Jēkabpils novada pašvaldības Facebook kontā, Jēkabpils novada Krustpils teritorijas Facebook kontā un mājaslapā
www.jekabpils.lv. Jautājumus varēs uzdot arī klātienē.

Ceturtdien, 7.jūlijā
plkst. 10.00 Finanšu komitejas sēde.

 

Šonedēļ priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos Kārlis Stars un veselības un sociālo pakalpojumu jautājumos Aivars Vanags dosies uz objektiem Zasas, Viesītes un Salas apkaimē, lai apsekotu un izvērtētu projektu īstenošanas gaitu.

Šonedēl 8. jūlijā un 9.jūlijā notiks Jēkabpils pilsētas svētki.

Pilsētas svētkus atklāsim 8. jūlijā, kad Jēkabpils dievnami plkst. 17.50 ieskandinās zvanus. Pēc tam plkst. 18.00 Jēkabpils Romas katoļu baznīcā norisināsies ekumeniskais dievkalpojums. Pēc dievkalpojuma plkst. 18.30 baznīcā izskanēs Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolas audzēkņu koncerts. Koncerti norisināsies arī plkst. 19.30 Krustpils Vissvētās Trīsvienības Romas katoļu baznīcā un plkst. 20.30 Krustpils Evaņģēliski luteriskajā baznīcā.

Svētku norises galvenā diena-9.jūlijs!

Jēkabpils pilsētas svētku rītā – sestdien, 9. jūlijā, – ikviens varēs doties neaizmirstamā piedzīvojumā pa Jēkabpils aizsargdambi – „Holi krāsu skrējienā”! Plkst. 10.30 Vecpilsētas laukumā aicinām iesildīties dienai un piedalīties rīta rosmē ar „Jēkabpils Lūšiem”. Daudz un dažādas aktivitātes bērniem notiks Kena parkā. Sestdien no plkst. 10.00 līdz 17.00 Justīcijas laukumā durvis vērs Zvaigznāja Kubs, piedāvājot sarunas, radošas aktivitātes un brīvo mikrofonu pašizpausmei.  No plkst. 13.00 Grāmatu tirdziņš un „Kultūru sēta” norisināsies Jēkabpils vēstures muzeja brīvdabas nodaļā „Sēļu sēta” savus vārtus vaļā vērs „Kultūru sēta”. Tāpat daudz un dažādas aktivitātes plānotas Mežaparkā un citur pilsētā. Jau no plkst.11.00 norisināsies svētku koncerts Vecpilsētas laukumā. Arī šogad notiks svētku gājiens, kurš no Kena parka plkst.17.15 sāks virzību uz Vecpilsētas laukumu, lai plkst. 18.00 visi kopā Vecpilsētas laukumā uzsāktu svētku lielkoncertu. Īsi pirms svētku lielkoncerta, iedzīvotājus svētkos sveiks Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis. Plkst. 18.00 Jēkabpili ierībinās grupa „Citi zēni”. Plkst. 19.15 muzikālo stafeti pārņems alternatīvā roka grupa „Sudden Lights”. Lai svētku sajūta turpinātos visa vakara garumā, aicināsim sadziedāties ar Jēkabpils kopkori un sagaidīsim vienu no leģendārākajiem latviešu hip hop māksliniekiem – OZOLU. Pēc svētku lielkoncerta sirsnīgu sveicienu sūtīs mazie jēkabpilieši un vakaru noslēgsim svētku ballē ar grupu „Ginger Band” un DJ Mart inc.

Iedzīvotājiem lūgums ņemt vērā, ka svētku laikā būs satiksmes kustības ierobežojumi!

8. JŪLIJĀ  no plkst. 6.00 transporta satiksmei tiks slēgts: Vecpilsētas laukums un laukums pie strūklakas, ierobežota autotransporta apstāšanās un novietošana stāvēšanai Dambja ielas posmā no Brīvības līdz Pļaviņu ielai, Kļavu ielas posmā no Dambja līdz Vienības ielai, Filozofu iela posmā no Dambja ielas līdz atzaram uz Pļaviņu ielu. Ierobežojumi attiecībā uz autotransporta apstāšanās un novietošanu stāvēšanai turpinās līdz pilsētas svētku noslēgumam.

Plkst. 20.00 stāvlaukums Viestura ielā starp Brīvības un Filozofu ielu.

Plkst. 21.00 stāvlaukums pretī Domes ēkai un daļēji ierobežots stāvlaukums Filozofu ielā pie Sēļu sētas.

 

9. JŪLIJĀ no plkst. 6.00 satiksmei tiks slēgta Brīvības iela posmā no M. Lutera līdz Klostera ielai, Pasta iela posmā no Akmeņu līdz Brīvības ielai, Pļaviņu iela posmā no Filozofu līdz Klostera ielai, Viestura iela posmā no Pasta līdz Pļaviņu ielai, Ostas iela, Katoļu iela posmā no Pasta līdz Brīvības ielai, Salaskroga iela, Akmeņu iela posmā no Pasta līdz Brīvības ielai, Mežaparka iela posmā no sabiedriskā transporta galapunkta līdz strupceļam.

Pastāvošie aizliegumi, vienvirziena ceļa apzīmējumi atcelti netiek.

Pilsētas svētku gājiena laikā no plkst. 17.15 līdz 17.45 satiksmei tiek slēgta Vienības iela un Brīvības ielas posms no lokveida krustojuma līdz M. Lutera ielai.

9. jūlijā sabiedriskā transporta 5. un 8. maršruts kursēs pa mainītu maršrutu:

Virzienā uz Poliklīniku/ Ģimnāziju maršruts tiek virzīts pa Zemgales ielu, Nameja ielu, Viesītes ielu, Viestura ielu, Jauno ielu, Zaļo ielu, A.Pormaļa/ R.Blaumaņa ielu.

Virzienā uz Staciju/ Pansionātu pa A.Pormaļa ielu līdz Brīvības ielas lokveida krustojumam. Pieturas A.Pormaļa ielā pie Zaļās ielas, Tirgus, M.Lutera ielas

Reģionālie sabiedriskā transporta maršruti, virzienā uz/no Neretas un Aizkraukles, tiek novirzīti pa Neretas ielu un Ledus ielu līdz Jēkabpils autoostai.

PASAŽIERU IEVĒRĪBAI!

Jēkabpils pilsētas svētkos 9.jūlijā tiek organizēts bezmaksas 9.maršruta sabiedriskais autobuss, lai nodrošinātu svētku dalībniekiem nokļūšanu uz pasākuma vietām. Kursēšanas grafiku lūgums skatīt www.jekabpils.lv

Lai skaisti un iedvesmojoši Jēkabpils pilsētas svētki! Tiekamies!

Ar pilnu svētku programmu var iepazīties kultūras pārvaldes mājas lapā www.jkp.lv vai pašvaldības mājas lapā www.jekabpils.lv , kā arī pašvaldības izdevumā “’Jēkabpils Novada Vēstis”.

Vairāk par pašvaldības aktualitātēm uzzini novada pašvaldības mājas lapā www.jekabpils.lv

Seko mums:

www.facebook.com/JekabpilsLV
www.instagram.com/JekabpilsLV
www.twitter.com/JekabpilsLV
www.draugiem.lv/JekabpilsLV

Informāciju sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību un digitālās komunikācijas nodaļa