Saeimas priekšsēdētājs E.Smiltēns Jēkabpilī tiekas ar novada domes priekšsēdētāju R.Ragaini un apskata plūdos cietušo aizsargdambi

Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns piektdien, 31.martā, apmeklēja Jēkabpils novadu, kur tikās ar novada domes priekšsēdētāju Raivi Ragaini, lai pārrunātu pašvaldības aktualitātes un iepazītos ar situāciju plūdos cietušajās teritorijās.

Pēc tikšanās pašvaldībā, Saeimas priekšsēdētājs E.Smiltēns uzteica Jēkabpils novada pašvaldības krīzes vadības spējas janvāra plūdu laikā. “Apliecinu, ka tiek meklēti resursi un iespējas, lai pēc iespējas ātrāk palīdzētu Jēkabpils novadam ar plūdu aizsarginfrastruktūras atjaunošanu un stiprināšanu. Šie ieguldījumi ir apjomīgi, bet būtiski nepieciešami, lai stiprinātu iedzīvotāju drošības sajūtu,” uzsvēra E.Smiltēns.

Tikšanās laikā pašvaldībā tika pārrunāti arī citi aktuālie jautājumi, saistīti ar veselības, iekšlietu un citu nozaru aktualitātēm.

Pēc tam E.Smiltēns apmeklēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Jēkabpils brigādi un Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Austrumzemgales iecirkni, tiekoties ar Jēkabpils policijas vadību, kā arī Jēkabpils sporta halli.

Vizītes noslēgumā Saeimas priekšsēdētājs kopā ar Jēkabpils novada domes priekšsēdētāju R.Ragaini devās apsekot plūdos cietušo Daugavas aizsargdambi, kā arī apskatīja plūdu nodarītos postījumus daudznozaru uzņēmuma “Ošukalns” teritorijā.

“Esam gandarīti, ka Saeimas priekšsēdētājs veltīja laiku, lai klātienē iepazītos ar aktuālo situāciju Jēkabpils novadā un iedziļinājās šī brīža aktuālajos jautājumos - gan saistībā ar Daugavas aizsargdambja nepieciešamajiem atjaunošanas darbiem, gan citu jomu aktualitātēs, piemēram, veselības un izglītības jomās,” vizītes noslēgumā uzsvēra R.Ragainis.