Jēkabpils novads Uzņēmējiem
Lidl

Eiropas vadošais mazumtirgotājs “Lidl”, klātesot Jēkabpils novada pašvaldības priekšsēdētājam Raivim Ragainim un daudziem nepacietīgi gaidošiem pilsētniekiem, 8.00 atvēra savu jauno veikalu Jēkabpilī, Ledus ielā 5. Šis ir viens no 15 jaunajiem “Lidl” veikaliem, kurus šorīt atklāja visā Latvijā. Turpmāk katru dienu no 8.00 līdz 22.00 “Lidl” jēkabpiliešiem piedāvās svaigus un augstas kvalitātes produktus par zemāko iespējamo cenu. Gaišais un pievilcīgais “Lidl” veikals pilsētā arī radījis vairāk nekā 90 jaunas un labi apmaksātas darbavietas.

Ievērojot visus valstī noteiktos drošības pasākumus, jaunais “Lidl” veikals tika atklāts 8.00 ar svinīgu lentas griešanas ceremoniju, kurā piedalījās Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis un “Lidl Latvija” reģionālais vadītājs Andrejs Vasiļevičs, klātesot daudziem priecīgiem pilsētniekiem, kas bija ieradušies jau ilgāku laiku pirms veikala atklāšanas, lai būtu vieni no pirmajiem, kas varēs iepirkties Jēkabpils jaunajā “Lidl” veikalā.

Jēkabpils novada pašvaldības priekšsēdētājs Raivis Ragainis silti sveica “Lidl” ar atvēršanos: “Raugoties no pašvaldības viedokļa, pozitīvi vērtējam “Lidl” pienesumu jaunu darba vietu radīšanā reģionā, ieguldījumu Jēkabpils teritorijas labiekārtošanā un attīstībā, kā arī piedāvājuma dažādošanā pārtikas un saimniecības preču klāstā. Lai uzņēmumam izdodas sasniegt izvirzītos ilgtermiņa mērķus! Lai apmierināti veikalu apmeklētāji un darbinieki!”

“Šī ir ļoti īpaša diena Jēkabpils “Lidl” komandai. Mēs visi esam priecīgi atklāt jauno “Lidl” veikalu, lai Jēkabpils un novada iedzīvotājiem varētu sākt piedāvāt “Lidl” izdevīgos, augstas kvalitātes pārtikas un nepārtikas produktus. Uz vietas cepta maize, svaigi dārzeņi un augļi, kvalitatīvi gaļas produkti, atspirdzinošas sulas un dzērieni, kā arī daudz kas cits sagaidīs jūs šeit katru dienu. Mūsu klientus noteikti iepriecinās plašais “Lidl” augstas kvalitātes produktu klāsts, ko piedāvāsim par zemāko iespējamo cenu,” teica Andrejs Vasiļevičs, “Lidl Latvija” reģionālais vadītājs.

Pievilcīgais un vienkāršais “Lidl” iepirkšanās modelis nodrošina ātru, ērtu un patīkamu iepirkšanās pieredzi. Iepirkšanās Jēkabpils “Lidl” ir vienkārša, produktu izvietojums viegli saprotams. Lieli plaukti un moderni saldētāji nodrošina skaidru, viegli pārskatāmu un aizsniedzamu produktu izvietojumu, klientiem tos piedāvājot labākajā iespējamajā veidā. Lai klienti ātri un viegli orientētos veikalā, virs visiem plauktiem izvietotas viegli uztveramas un skaidri saredzamas zīmes, kas norāda uz produktu kategorijām un aktuālajiem akciju piedāvājumiem. 

Ikdienā svaigi piegādātu augļu un dārzeņu, svaigi ceptu maizes izstrādājumu, gaļas un zivju produktu klāstu papildina daudzi “Lidl” privāto zīmolu un vietējo ražotāju produkti un dzērieni. “Lidl” arī piedāvā kvalitatīvu kosmētikas, zīdaiņu un bērnu preču, mājas uzkopšanas, dārza rīku un remonta darba instrumentu klāstu. Visi “Lidl” produkti ir saņēmuši starptautiski atzītus kvalitātes, izcelsmes un ilgtspējas sertifikātus.

Lidl

Jēkabpils “Lidl” veikals ir jauna un gaiša ēka ar plašu, 1435,43 kv.m. lielu tirdzniecības zāli, augstiem griestiem un ērtām ejām starp preču plauktiem. Ēka ir energoefektīva, tā izmanto vienīgi “Latvenergo” ražoto “zaļo elektrību” un ir videi draudzīga, par ko tai piešķirts starptautiskais EDGE sertifikāts.

Pilsētnieki veikalu var viegli sasniegt ar sabiedrisko transportu, velosipēdiem un automašīnām, kurām izbūvēta plaša stāvvieta ar 146 īpaši platām stāvvietām. Klientu ērtībai veikalos izveidotas arī tualetes telpas un zīdaiņu pārtīšanas telpa.

Gatavojoties nākotnei, jaunajā veikalā jau tagad ir izbūvētas taras depozīta pieņemšanas un apstrādes telpas, kā arī paredzēta vieta elektorauto uzlādes punkta izbūvei, kurā vienlaikus varēs uzlādēt divus elekotroauto.

Ņemot vērā visus pašlaik spēkā esošos Covid-19 ierobežojumus, “Lidl” īsteno dažādus higiēnas pasākumus, tai skaitā – izvietojot īpašu roku dezinfekcijas aparātu pie veikala ieejas un uzstādot organiskā stikla aizsargbarjeras pie visām kasēm.  

Par “Lidl”
Mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl”, kā daļa no Nekarzulmā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no vadošajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. "Lidl" ir pārstāvēts 32 pasaules valstīs, kur 29 valstīs pašlaik strādā ap 11 550 "Lidl" veikalu un vairāk nekā 200 loģistikas centru. Kā zemo cenu veikals, “Lidl” koncentrējas uz labākās cenas un kvalitātes attiecības nodrošināšanu saviem klientiem. Vienkāršība un sakārtoti darba procesi izpaužas "Lidl" ikdienas darbā veikalos, reģionālajos loģistikas centros un klientiem sniegtajos pakalpojumos.

Nekarzulmā bāzētais “Lidl Stiftung” atbild par standartizēto darba procesu veidošanu un strukturēšanu. "Lidl" pašlaik strādā vairāk par 341 000 darbinieku. Ikdienas darba dinamisms, spēks, kas ir šī darba rezultāts, un godīga savstarpējā sadarbība ir raksturīga "Lidl" darbam visā pasaulē. "Lidl" uzņemas atbildību par cilvēkiem, sabiedrību un apkārtējo vidi. Ilgtspēja ir “Lidl” ikdienas darba kvalitātes solījuma rezultāts. Globāli strādājošās “Schwarz Group” apgrozījums 2020. finanšu gadā sasniedza 125,3 miljardus eiro.

SIA “Lidl Latvija” izveidots 2018. gada februārī. Šobrīd uzņēmums fokusējas uz sava veikalu tīkla attīstīšanu Latvijā. Vairāk: Lidl.lv un LinkedIn.

Papildinformācijai
“Lidl Latvija” Korporatīvās Komunikācijas departaments: pr@lidl.lv
Ingars Rudzītis, tālr: 2563 0709
“Lidl Latvija” mediju centrs: https://corporate.lidl.lv/lv/mediju-centrs