Jēkabpils sporta centrs
foto

Vai tu jau šoziem esi paspējis izbaudīt slēpošanas prieku? 37 slēpošanas entuziastiem svētdien, 27. novembrī, tas izdevās, jo viņi piedalījās stundu garās slēpošanas sacīkstēs “Mežaparka apļi”. Sniegotajā, aptuveni 1,5 km garajā Jēkabpils Mežaparka trasē dalībnieki sacentās apļu krāšanā, slēpojot brīvajā stilā 60 minūtes. Daudziem no sacensību dalībniekiem tā bija pirmā reize uz slēpēm šosezon, bet tas netraucēja izbaudīt skaisto ziemas dienu un uzrādīt labus rezultātus.

17 dāmas un 20 kungi kopā noslēpoja 276 apļus. Absolūti ātrākā sieviešu konkurencē bija Sanita Petkūne, kura visātrāk sakrāja deviņus apļus, savukārt vīriešu vidū ar 11 apļiem izcēlās Uldis Lapsa.

Savās vecuma grupās sievietēm uz augstākā goda pjedestāla kāpa Felicita Jerofejeva, Līga Daģe, Sanita Petkūne, Žanna Zolberga un Digna Prodniece.

Vīriešu vērtējumā pirmo vietu savā vecuma grupās izcīnīja Ervīns Fiļovs, Igors Mihaļevs, Valdis Fiļovs, Uldis Lapsa un Leons Seškens.

Paldies visiem par kopīgu ziemas atnākšanas nosvinēšanu! Ar visiem rezultātiem var iepazīties šeit - https://www.jekabpilssc.lv/uploads/files/pielikumi/events/22/11/28/stundas-slepojuma-rezultati.pdf

Jēkabpils Mežaparka kalna namiņā ikviens interesents var iznomāt distanču slēpes un doties uz Mežaparka slēpošanas trasi. Distanču slēpju komplekta (slēpes, zābaki, nūjas) nomas izmaksas ir € 3/stundā. Jēkabpils novada izglītības iestāžu audzēkņiem, personām ar invaliditāti, pensionāriem un daudzbērnu ģimenēm (uzrādot attiecīgā statusa apliecinošu dokumentu) tiek piemērota 50% atlaide.

Kalna namiņa darba laiks ir no trešdienas līdz piektdienai, no plkst. 12.00 līdz 19.00, un sestdien, svētdien – no plkst. 11.00 līdz 19.00. Pirmdienās un otrdienās – slēgts.

Foto: Jānis Lācis