Logo ansamblis

Jēkabpils pilsētas pašvaldība informē, ka šā gada 4. martā tiks uzsākti būvdarbi objektā “Neretas ielas pārbūve, Jēkabpilī (posmā no krustojuma ar Vienības ielu līdz krustojumam ar Ledus ielu) “.

Pārbūves darbu laikā, līdz 2019. gada septembrim, patstāvīgi tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Neretas ielas posmā no Vienības ielas līdz Ledus ielai. Satiksmes slēgšana šajā posmā ir nepieciešama, jo būvdarbu gaitā tiks demontēts un pārbūvēts Neretas ielas satiksmes pārvads pāri Kļavu ielai. Kravas autotransporta kustība virzienam no tilta  tiks novirzīta pa Vienības ielu uz Brīvības ielu līdz Neretas ielai. Kravas autotransporta kustība virzienam uz tiltu tiks novirzīta uz Ledus ielu un Vienības ielu līdz Neretas ielai.

Būvdarbu gaitā tiks ierobežota arī satiksme pa Kļavu ielu:

  1. Laika posmā no 2019. gada 4.marta līdz 4. aprīlim satiksme Kļavu ielā, Neretas ielas pārvada vietā būs pilnībā slēgta. Gājēju kustībai tiks izveidots drošības tunelis.
  2. Laika posmā no 2019. gada 5.aprīļa līdz septembrim satiksme pa Kļavu ielu tiks atjaunota sabiedriskajam transportam un gājējiem.

Būvdarbu laikā tiks veiktas izmaiņas sabiedriskā transporta kursēšanas maršrutā. Laika posmā no 2019. gada 4.marta līdz 4. aprīlim autobusi virzienā uz Krustpili no Bebru ielas pieturas kursēs līdz Auseklīšu ielas un Zvejnieku ielas krustojumam, tad atpakaļ uz Kļavu ielu, Auseklīšu ielu, Bebru ielu, Neretas ielu, Ledus ielu, Vienības ielu. Sabiedriskā transporta pietura no Kļavu ielas (pie DUS VIADA) tiek pārvietota uz Ledus ielu pie Autoostas. Sabiedriskā transporta pietura “Vārpu iela” šinī laikā tiek slēgta. Apbraucamais ceļš tiks izmantots arī Sabiedriskā transporta kustībai pretējā virzienā.

Pasažieru uzņemšana pieturā “Neretas iela” un “Bebru iela” Krustpils virzienā – pieturās Bebru mikrorajona pusē. Pasažieru uzņemšana pieturā “Bebru iela” un “Neretas iela” poliklīnikas virzienā – pieturās veikala DEPO pusē.

Būvdarbus objektā veiks SIA "OŠUKALNS", būvprojektu izstrādāja un autoruzraudzības darbus veic A/S "CEĻUPROJEKTS", būvuzraudzību nodrošina SIA "Baltline Globe".

Būvdarbu gaitā tiks veikta ielas brauktuve segas konstruktīvo slāņu nomaiņa, satiksmes pārvada demontāža un pārbūve, mainot un remontējot esošās dzelzsbetona konstrukcijas, kā arī paplašinot tā brauktuves platumu. Būvdarbu gaitā tiks uzstādītas drošības barjeras, satiksmes organizācijas aprīkojums un ielu apgaismojums. Tiks veikta arī apvienotā gājēju un velosipēdistu celiņa izbūve no Vienības ielas līdz luksoforam pie lielveikala “Depo”.

Projekta realizācija tiek līdzfinansēta no Kohēzijas fonda, projekta Nr.6.1.4.2/17/I/006 ,,Jēkabpils pilsētas infrastruktūras sasaiste ar TEN-T tīklu’’ ietvaros. 

Lūdzam visus satiksmes dalībniekus respektēt uzstādītās ceļa zīmes. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām būvdarbu veikšanas laikā.

 

Kārlis Stars
Projekta vadītājs
Attīstības un investīciju nodaļa
Jēkabpils pilsētas pašvaldība

01.03.2019.