Jēkabpils skeitparks
Skeitparks

Turpinās skeitparka būvniecības darbi Jēkabpilī, Neretas ielā 121 - netālu no publiskās Mežaparka pludmales un veikborda trases, kas ir iecienīta atpūtas vieta jauniešiem.  Zemes gabals ir vairāk nekā 18 ha liels, dienvidu galā atrodas aktīvās atpūtas kalns ar kameršļūkšanas trasi, zemesgabala ziemeļu daļā ir ierīkots suņu treniņa laukums, bet zemes gabala austrumu daļā ir ierīkota disku golfa trase. Zemes gabala daļa, kurā ir paredzēta skeitparka pārvietošana un atjaunošana, nav apbūvēta.

Kopumā projekta “Skeitparka jaunbūve Neretas ielā 121, Jēkabpilī” ietvaros plānots veikt būvdarbu pamatu izbūvi, skeitparka konstrukciju atjaunošanu un uzstādīšanu. Tāpat paredzēta teritorijā augošo koku izzāģēšana, savukārt ierakuma izbūvē izrakto grunti paredzēts izlīdzināt blakusesošajā teritorijā, nosedzot to ar augu zemi un iesējot zāliena sēklas.

Skeitparka konstrukciju izbūvē tiks izmantotas jau esošā skeitparka (kas agrāk atradās pie Jēkabpils stadiona) metāla konstrukcijas. Skeitparka metāla konstrukcijas tiks sametinātas un atjaunots nesošais koku dēļu segums. Savukārt mitrumizturīgais saplākšņa segums tiks klāts no jauna divās kārtās, vismaz 9 mm katrai kārtai. 

Mežaparka teritorijā ir pieejami dažādi aktīvās atpūtas objekti gan bērniem, gan pieaugušajiem – kameršļūkšanas trase, bērnu rotaļu laukumi, āra trenažieru zona, pludmales volejbola laukumi utml. Skeitparka būvniecība papildinās aktīvās atpūtas iespēju piedāvājumu jauniešiem un bērniem.

Būvniecības darbus veic IK “Metrs”, kopējā līguma summa 23 575,60 eiro.