Atbalsts Ukrainai NVO
Projekta plakāts - teksts uz zīmēta fona

Biedrība “Vidusdaugavas NVO centrs” uzsāk projekta "MĒS un mūsu atbildība: dažādā Latvija" realizēšanu un aicina projekta aktivitātēm pieteikties Ukrainas civiliedzīvotājus, kuri, bēgot no kara savā valstī, pašlaik dzīvo Latvijā, Jēkabpils un Aizkraukles novados.

Pieteikties projekta aktivitātēm var, aizpildot anketu šeit: https://ej.uz/2abt , rakstot uz biedrības e-pastu: vidusdaugavasnvo@inbox.lv vai zvanot aktivitāšu koordinatorei Montai 29811673 (rezervei 29449622). Aicinām nekavēties un pieteikties uzreiz!

Projektā ir paredzēti pieci dažādi pasākumi, kas ļaus labāk ieraudzīt un iepazīt Latviju (ekskursijas visos Latvijas novados un galvaspilsētā Rīgā, ģimeņu nometne, velo pasākums u.c.). Katram sniegsim iespēju piedalīties vairākos projekta notikumos.

Dalība projektā tā dalībniekiem ir bezmaksas, aktivitātes plānotas 2023.gada augusts – decembris.

Lūgums Jēkabpils un Aizkraukles novadu sociālajiem dienestiem un pašvaldību klientu apkalpošanas centriem informēt par sniegtajām iespējām un aicināt uz aktivitātēm novada teritorijā dzīvojošos Ukrainas civiliedzīvotājus!

Projektu "MĒS un mūsu atbildība: dažādā Latvija" finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.