Projektu jaunumi Sabiedrība Veselība
Dienas nometne
logo

Projektā „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/049) no 2022.gada 22.augusta līdz 2022.gada 26. augustam tiks organizēta Veselības veicināšanas dienas nometne bērniem vecumā no 5 – 6 gadiem.

Nometnes mērķis:

 

  • Popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu bērniem pirmsskolas vecumā;
  • Pilnveidot un radīt priekšstatu par dažādām fiziskajām aktivitātēm, organizējot spēles, rotaļas, stafetes, sadarbības spēles, radošās darbnīcas;
  • Veicināt veselīga uztura paradumu veidošanos, organizējot tematiskās sarunas par veselīgu paradumu īstenošanu ikdienā un izglītojošas nodarbības veselīga uztura paradumu attīstīšanai (radošās darbnīcas, rotaļas, zīmēšana, krāsošana, veidošana).

Nometnes vieta – Bērnu attīstības un atpūtas centrs PALLA, Auseklīša iela 4, Jēkabpils, Jēkabpils novads.

Nometni vadīs SIA “TAVA nometne” nometņu vadītāja Zanda Lamba ar vairāk nekā 12 gadu pieredzi bērnu nometņu vadīšanā. Nometnes darba organizēšanā un nodarbību vadīšanā piedalīsies arī divas pieredzējušas nometņu pedagoģes.

Dalība nometnē ir bez maksas.

Pieteikšanās sākas 04.08.2022. plkst.9:00 šeit:

https://forms.gle/oYR5dSv4SneFqcwG7

Sīkāka informācija: Zanda Lamba, nometnes vadītāja, tālr. Nr. 27771154.

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049 "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī" tiek īstenots darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja Žanete Tiltiņa, Veselības veicināšanas koordinētāja, Jēkabpils novada Izglītības pārvalde