Jēkabpils Sports Jauniešiem
Veselības dienas afišas fragments - teksts uz fona, kur persona vingro ar auklām

Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” ietvaros 2022. gada 29. septembrī plkst. 14.00 norisināsies “Veselības diena jauniešiem”.

-> Sakarā ar laikapstākļiem, pasākuma pulcēšanās vieta no Jēkabpils Mežaparka pārcelta uz FitnessVFS (Brīvības iela 45b)!

Aktivitātes mērķis ir nodrošināt veselības veicināšanas pasākumu, kura laikā jauniešiem ir iespēja aktīvi darboties ārpus ierastās vides (dabā) - risināt sevis iepazīšanas uzdevumus, stimulēt emocijas, nodarbināt atmiņu, iepazīt veselīga uztura pamatprincipus un fiziski kustēties.

Pasākuma programmā paredzētas sekojošas aktivitātes: 

Plkst. 14:00 – Pasākuma atklāšana, pulcēšanās
Plkst. 14:20 – Orientēšanās
Plkst. 17:30–Pulcēšanās FitnessVFS

Plkst. 18:00 – Lekcija “Sports un uzturs”
Plkst. 19:00 –Iespēju jauniešiem iepazīt daudzveidīgu sporta inventāru, izmantojot apļa treniņa veidu 
Plkst. 19:50 –Pasākuma noslēgums, apbalvošana.

Aicinām jauniešus apmeklēt pasākumu “Veselības diena jauniešiem” un izvēlēties apmeklēt vienu vai vairākas aktivitātēs visas dienas garumā.

 Aicinām jauniešus uz aktivitātēm ierasties ērtā apģērbā un apavos, lai varētu ērti kustēties un sportot. 

Ja ir papildus jautājumi, lūgums zvanīt 27034393, Ingus Zolbergs vai rakstīt, fitnessvfs@gmail.com

Pasākumu organizē IK Fitnessvfs.

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049 "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī" tiek īstenots darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.