Jēkabpils dambis ziemā, ledus sanesumi, teksts zilganā krāsā pa virsu

Jēkabpils novada pašvaldība šogad plāno veidot dokumentālo filmu par Jēkabpils novada 2023. gada janvāra plūdiem.

Šī mērķa īstenošanai aicinām iedzīvotājus iesūtīt sevis uzņemtos foto un/vai video materiālus, kuros redzami janvāra plūdi Jēkabpilī un novadā, to radītās sekas, plūdu novēršanā iesaistīto personu darbība, līdzcilvēku atbalsts glābējiem, ar plūdiem saistītās problēmsituācijas un cits ar plūdiem saistīts saturs.

Materiālu aicinām iesniegt pēc iespējas augstākā kvalitātē, ja iespējams, iesūtot oriģinālos failus.
Saite failu augšupielādei: https://drive.google.com/drive/folders/1-BUdDBdbtm9zR0p2VseOmosSMM6eUILD?usp=sharing

! Vecot augšupielādi, aicinām izveidot jaunu mapi, tās nosaukumā norādot materiāla autoru (vārds+uzvārds vai juridiskais nosaukums). Materiāla izmantošanas gadījumā tā autors tiks norādīts filmas titros.

Jūsu izveidotajā mapē aicinām pievienot teksta failu ar komentāru par materiālos redzamo, norādot pēc iespējas precīzāku vietu un laiku vai vismaz datumu vai šo informāciju iekļaujot failu nosaukumos.

!! Veicot failu augšupielādi, Jūs apliecinat, ka esat šo foto vai video materiālu autors, ka materiālā redzamajām personām nav pretenziju par šī materiāla publicēšanu, un ļaujat iesniegto materiālu bez atlīdzības izmantot dokumentālās filmas par 2023. gada janvāra plūdiem Jēkabpils novadā veidošanai.

---
Informācija par datu apstrādi:
Datu apstrādi veic Jēkabpils novada pašvaldība (Reģ. Nr.: 90000024205, adrese: Brīvības iela 120, Jēkabpils, Jēkabpils novads, LV-5201, tel. 80205008, 65236777, 65207304, e-pasts: pasts@jekabpils.lv)
Dati tiks izmantoti saskaņā ar Jēkabpils novada pašvaldības Privātuma politiku (www.jekabpils.lv sadaļa Privātuma politika) sabiedrības informēšanai un publicitātes nodrošināšanai un, nepieciešamības gadījumā, saziņai ar autoru par iesniegtā materiāla lejupielādi, saturu vai tā izmantošanu.
Dati tiks izmantoti dokumentālās filmas par Jēkabpils novada 2023. gada janvāra plūdiem izveidei.
Iesniedzot datus, persona apliecina ka ir iepazinusies ar Jēkabpils novada pašvaldības privātuma politikā iekļauto informāciju.
Datu glabāšanas ilgums - līdz mēnesim pēc filmas pirmizrādes.
Dati tiks nodoti filmas veidotājiem - apvienībai "Divi kadri".
Personai ir tiesības labot vai atsaukt iesniegto informāciju ne vēlāk kā mēnesi pēc failu iesniegšanas, sazinoties ar Jēkabpils novada pašvaldību.
Pašvaldības kontaktinformācija personas datu apstrādes saistītajos jautājumos ir: datu.aizsardziba@jekabpils.lv, sīkāka informācija: https://www.jekabpils.lv/lv/datu-aizsardziba