Jēkabpils Sports
foto

Sestdien, 1. oktobrī, Jēkabpils stadionā “Jēkabpils SC” aizvadīja Latvijas futbola 2. līgas 2. posma “A” grupas otro spēli pret “Mārupes SC” futbolistiem.

Pirmajā puslaikā noteikumus laukumā diktēja mājinieki, ko apliecināja divi Aigara Liņģa gūtie bezatbildes vārti (2:0). Tomēr mārupieši neplānoja tik vienkārši atdot uzvaru šajā svarīgajā mačā un otrajā puslaikā sniedza pārliecinošu atbildi trīs golu vērtībā (2:3).

Spēles 87. minūtē Aigars Liņģis iesita vēl vienus vārtus, sasniedzot “hat-trick”, tomēr ar to bija par maz, lai šo maču vinnētu. Atkārtojās iepriekšējās cīņas pret FK “Beitar” scenārijs, un pretinieks papildlaikā guva uzvaras vārtus, sagādājot jēkabpiliešiem otro zaudējumu otrā posma spēlēs (3:4).

Nākamā mājas spēle Jēkabpils stadionā “SC Jēkabpils” futbolistiem gaidāma svētdien, 9. oktobrī, plkst. 13.00 pret JFK “Ventspils”. Ieeja bez maksas.