Jēkabpils Sports
jaunieši sēž pie galda un spēlē šahu

2. un 3. decembrī Jēkabpils stadiona tribīņu ēkā šaha entuziasti cīnījās par ieskaites punktiem “Jēkabpils Sporta centra balvu izcīņas šahā 2022/2023” ceturtajā posmā.

2. decembrī “B” turnīrā piedalījās16 šahisti, kas pirmās cīņas izcīnīja divās apakšgrupās. Izšķirošajos mačos ar 16 punktiem pirmo vietu izcīnīja Artis Lipša, otro vietu ar 14 punktiem ieņēma Arvis Dilāns, bet trešajā vietā ar 12 punktiem ierindojās Artis Utināns.

3. decembrī “A” turnīrā 14 dalībnieku konkurencē vislabāk veicās Ģirtam Kiršbergam, kurš sakrāja 16 punktus. Otro vietu izcīnīja Kārlis Mālnieks (14 punkti), bet trešo – Renārs Petrovs (12 punkti).

“A” turnīrā  spēlē 2. un augstākas sporta klases šahisti, bet „B” turnīrā - 3. un zemākas kvalifikācijas šahisti, un sacensības norisinās pēc riņķa sistēmas ar apdomāšanās laiku 5 min. + 3 sek. par gājienu katram dalībniekam. Uzvarētājs katrā turnīrā tiek noteikts pēc lielākās iegūto punktu summas.

Nākamais “A” turnīrs notiks 7. janvārī, bet “B” turnīrs – 6. janvārī.