Informācija presei Jēkabpils projekti
Brīvības ielas projekts Jēkabpilī_maijā

Maijā aktīvi turpinās darbi Brīvības ielā, Jēkabpilī. Kā informēja Jēkabpils novada Attīstības pārvaldes Projektu vadības nodaļas būvinženieris Līga Koržeņevska, darbus būvnieks veic atbilstoši plānotajam darbu izpildes grafikam. Līdz nākošās nedēļas beigām,  20. maijam, tiek plānots pabeigt visas apakšzemes komunikācijas. Pašreiz jau kļūst pamanāms plānotais apļveida kustības pieslēgums Dolomīta un Brīvības ielas krustojumā. Šajā apļveida kustības krustojumā projekta gaitā vieta paredzēta arī vides objektam” Lūsis”, kas tiks pildīts ar dolomīta akmeņiem.  Tāpat Brīvības ielā notiek darbi pie gājēju celiņu izbūves un ceļa pamata nesošās kārtas izbūve. Jau tika ziņots iepriekš, ka pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma, darbi Brīvības ielas pārbūves projektā Jēkabpilī tika atsākti no 25.aprīļa, uzsākot būvdarbus Brīvības ielas posmā no Stadiona ielas līdz Kārklu ielai.  Līdz ar projekta atsākšanu satiksmei slēgts Brīvības ielas ceļa posms no Stadiona ielas līdz Kārklu ielai, Jēkabpilī. Transporta kustība notiek pa apbraucamo ceļu (Zaļo ielu un Dolomīta ielu).
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām iedzīvotājiem, bet realizējot apjomīgus  projektus jārēķinās ar zināmām izmaiņām. Tomēr pēc projekta beigām iegūsim sakārtotu un uzlabotu infrastruktūru, kas ļoti nepieciešams iedzīvotājiem un visai pilsētai!
Atgādinām, ka pārbūves ietvaros paredzēts veikt Brīvības ielas pārbūvi posmā no R. Blaumaņa ielas līdz Dolomīta ielai, pārbūvējot Brīvības un Dolomīta ielu krustojumu par rotācijas apli, to saslēdzot ar jau pārbūvēto Dolomīta ielu. Tiks izbūvēta gājēju un velosipēdistu satiksmes infrastruktūra visā pārbūvējamā posma garumā. Atbilstoši SIA”L4” projektam Brīvības ielas pārbūves darbus Jēkabpilī  veic SIA “Ošukalns”. Būvuzraudzību nodrošina SIA”GEO CONSULTANTS”. Pārbūve notiek projekta “Jēkabpils pilsētas infrastruktūras sasaiste ar TEN-T tīklu” ietvaros.

 

Sabiedrisko attiecību un digitālās komunikācijas nodaļa